Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

pred 14 minutami, Yoghurt pravi:

Samo malo, a sem prav razumela. Pripeljal si mačka na sterilizacijo in oni so ga evtanizirali?
Pa to, da bi si upali že samo namigniti na kakršenkoli račun... meni bi se strgalo. :twak: Upam, da nisi res plačal!
Vem, da ne pomaga kaj dosti ampak vseeno... Sožalje! :friend1:

Po mojem je hotel povedati, da so opravili sterilizacijo, a je zaradi slabo opravljene operacije ali kakšne druge postoperativne komplikacije muca zvečer poginila :(...

Ajd!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Yoghurt pravi:

Samo malo, a sem prav razumela. Pripeljal si mačka na sterilizacijo in oni so ga evtanizirali?

Pa to, da bi si upali že samo namigniti na kakršenkoli račun... meni bi se strgalo. :twak: Upam, da nisi res plačal!


Vem, da ne pomaga kaj dosti ampak vseeno... Sožalje! :friend1:

Prinesel zelo zdravo 16 mesečno muco....sterilizirat...oni gnavili da moramo po eni uri prit ponjo...plačali šli.....popoldne spet sam tja in so rekli da bo naslednji dan vse ok.....muca se ni več prav zbudila oz dvakrat malo bruhala in 15cm premaknila...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, sesir said:

Prinesel zelo zdravo 16 mesečno muco....sterilizirat...oni gnavili da moramo po eni uri prit ponjo...plačali šli.....popoldne spet sam tja in so rekli da bo naslednji dan vse ok.....muca se ni več prav zbudila oz dvakrat malo bruhala in 15cm premaknila...

Aha, to je drugo. Jaz sem iz napisanega razbrala, da so oni zajebali katero proceduro.
Komplikacije so žal vedno neko tveganje, ki ga moraš vzeti v zakup pri kateremkoli posegu. Škoda. 

Popravljeno . Popravil Yoghurt
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 8. 2017 ob 10:44, dr.looney pravi:

....redni obiskovalci nasega vrta....

20170813_192250.thumb.jpg.10d2aeb2c0592255966a82ce254371ba.jpg

jest ji ne priporočam, da ukol vaše bajte hod....k bi vedla za zajčke:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, VS800 pravi:

jest ji ne priporočam, da ukol vaše bajte hod....k bi vedla za zajčke:P

.....he he.....zajcke gojimo za hrano.....srnice so pa divje zivalice in jih ne jem, ker sodobnemu cloveku ni treba lovit za prezivetje.....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!