Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Ob 5. 2. 2016 at 17:41, Yoghurt pravi:

Zadnje dva dni moj redno prakticira tole... se kar nekam zagleda in se ne premakne. Čakam. Naredi par korakov in spet, kot kip. Po kakšnih petih ponovitvah tega, se obnaša normalno. 



Še s henovko ga ne morem podkupiti... Aliens! :alien1:

 

DOG103.gif

 

Dobr te trenira. Priiiidnaaa! Hrenovo ti zaslužiš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9. 2. 2016 at 7:22 AM, I30 said:

Dobr te trenira. Priiiidnaaa! Hrenovo ti zaslužiš.

:jezik:



No midva že veselo tečeva. Zaenkrat sva pri 10 minut dnevno, da gospod pridobi kondicijo in utrdi vezi in blazinice.
Zaenkrat je na kratkem povodcu, ki ga imam v roki, kar pa nameravam zamenjati za tistega, ki se priveže okoli pasu, ko bom sigurna da me ne bo nenapovedano povlekel v kakšno grmovje... Se učiva, da ko teče se ne voha, ne lula in ne igra z drugimi psi.

Tako da najprej ima 10 minut 'ogrevanja', da opravi kar pač mora, potem tečeva, zatem mu spet pustim da vohlja naokoli, vmes malo povadiva odpoklic in na koncu je čas za lovljenje žogice, grizenje storžev in palice in pa seveda njemu najljubše - lovljenje. Do sedaj sva imela redno sprehode zjutraj in popoldne po 1 uro, zvečer pa tudi nekje med 30 in 60 min, tako da mu teh 10 minut teka ne dela problemov.

V glavi že prehitevam in načrtujem, da ko bo Wolf že pravi atlet in me bo lahko spremljal na mojih jutranjih tekih, bo dobil še svoj nahrbtnik v katerem bo nosil vodo, piškotke in žogo. :wub:

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepše bi mu bilo spuščenemu. Vem, da ne moreš, Huskya kaj naučiti je bolj problem, čim pa spolno dozori, mora biti dosmrtno privezan, da ne podleže klicu divijine.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 05. februar 2016 at 17:41, Yoghurt pravi:

Zadnje dva dni moj redno prakticira tole... se kar nekam zagleda in se ne premakne. Čakam. Naredi par korakov in spet, kot kip. Po kakšnih petih ponovitvah tega, se obnaša normalno. 




 

 

 

Zamenjaj deca, ali govoriš o kom drugem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10. 2. 2016 at 4:34 PM, motolover said:

Lepše bi mu bilo spuščenemu. Vem, da ne moreš, Huskya kaj naučiti je bolj problem, čim pa spolno dozori, mora biti dosmrtno privezan, da ne podleže klicu divijine.

To sigurno in tudi delam na tem, da se ga bo sčasoma spustilo, ampak ne morem prehitevati. Bom pa seveda tudi morala poiskati primeren prostor, ker ko zavoha srno je konec... :kva2: 

On 10. 2. 2016 at 11:43 PM, Igi Pop said:

Zamenjaj deca, ali govoriš o kom drugem?


:jezik: Govorim o psu...  Moj me uboga. :wub::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 2. 2016 at 9:28, Natty pravi:

Dejte mi to belo sranje dooooool!":blush:

IMG_20160213_091722.jpg

"Tud laufat ne morem veeeeč!" :mad:

Samo še korenček mu daš v usta in postaviš na dvorišče, pa imaš snežaka.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎10‎.‎2‎.‎2016 at 16:34, motolover pravi:

Lepše bi mu bilo spuščenemu. Vem, da ne moreš, Huskya kaj naučiti je bolj problem, čim pa spolno dozori, mora biti dosmrtno privezan, da ne podleže klicu divijine.

Pa še res je,

 nekaj let nazaj smo enega ujeli na planii nad Kokro, poklal je 3 ovce, pa je pobegnil dobro uro hoda stran iz doline.

Lastnica je bila vsa nesrečna, in je potožila, da jo volkec nič ne uboga.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 2. 2016 at 16:34, motolover pravi:

Lepše bi mu bilo spuščenemu. Vem, da ne moreš, Huskya kaj naučiti je bolj problem, čim pa spolno dozori, mora biti dosmrtno privezan, da ne podleže klicu divijine.

Moja soseda ima več al manj odvezanga...pol pa nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, VS800 said:

Moja soseda ima več al manj odvezanga...pol pa nevem

Koliko je star? Ponavadi težave nastanejo po dveh, treh letih, pri nekaterih celo šele po petih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motolover pravi:

Koliko je star? Ponavadi težave nastanejo po dveh, treh letih, pri nekaterih celo šele po petih.

Mislim da 6   :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kastriran? Faktorjev je veliko, mogoče tudi ni "ta prav" ampak se je z leti njegova linija omehčala. Lahko tudi, da ga nikoli ne pelje na sprehod na nov teren ali v neznan gozd, dišeč po divjadi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motolover pravi:

Mogoče kastriran? Faktorjev je veliko, mogoče tudi ni "ta prav" ampak se je z leti njegova linija omehčala. Lahko tudi, da ga nikoli ne pelje na sprehod na nov teren ali v neznan gozd, dišeč po divjadi. 

Mislim, da je vse to od psa do psa odvisno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!