tuksinet

Vinjeta za MP3

26 objav v tej temi

Odvisno katerega MP3 imaš.

Če imaš tistega, ki ga lahko voziš z B izpitom, zraven spada dvosledna vinjeta.

Če pa imaš tisto varianto, ki se vozi z A izpitom, pa zraven spada motoristična vinjeta.

LT mislim, da je vpisan kot dvosledni, torej AVTO VINJETA!

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

vinjeta se kupi ista kot za motor sem jo imel jest lani gor in ni blo nobenih problemov. MP3 je maksiskuter registriran kot dvosledno vozilo.neglede na to da ima tri kolesa in pušča "3" sledi, ker trislednega vozila kolikor je meni znano ni.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Odvisno katerega MP3 imaš.

Če imaš tistega, ki ga lahko voziš z B izpitom, zraven spada dvosledna vinjeta.

Če pa imaš tisto varianto, ki se vozi z A izpitom, pa zraven spada motoristična vinjeta.

LT mislim, da je vpisan kot dvosledni, torej AVTO VINJETA!

Kakšna pa je dvosledna vinjeta in kje se dobi?

A motoristična velja tudi za skuterje?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

DARS - sem se zafrknil, da sem kupil vinjeto (trosledno vozilo)?

kakšno vijneto si kupu in za kolko časa? jest jo bom vzel 1 aprila za pol leta in vela do konca septembra. kako to misliš "trisledno vozilo"?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

IMAM PIAGIO MP3 500  KLICAL SEM NA DARS GLLEDE VINJETE IN SO REKLI.  ČE JE MEDOSNA RAZDALJA MANJ KOT 50CM JE VINJETA ZA MOTORJE, ČE JE VEČ KOT 50CM JE VINJETA ZA AVTO.  MOJ JE 52 CM IN MORAM PLAČČAT 110e.  JE PA SLOVENSKA OSLARIJA BREZ PRIMERE.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pred 8 minutami, piagio pravi:

IMAM PIAGIO MP3 500  KLICAL SEM NA DARS GLLEDE VINJETE IN SO REKLI.  ČE JE MEDOSNA RAZDALJA MANJ KOT 50CM JE VINJETA ZA MOTORJE, ČE JE VEČ KOT 50CM JE VINJETA ZA AVTO.  MOJ JE 52 CM IN MORAM PLAČČAT 110e.  JE PA SLOVENSKA OSLARIJA BREZ PRIMERE.

Jest bi jo kupu za moped in se zgovarjal na nevednost .... Saj ne bi bil brez :blush:

sesir je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pred 16 minutami, piagio pravi:

Spet en neumen butast  zakon !!! 

HD-Dyna, DAMI34 in maus je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Spet en neumen butast  zakon !!! 

:P 

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

Glumiš gljivu, pa kupiš cenejšo :blush:

:eek: 

HD-Dyna in Kmet2 je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

pred eno uro, piagio pravi:

ene dvakat čelno u zid, da zmanjšaš medosno razdaljo pa bo

najbrž si mislu razmak med levim in desnim kolesom, pol pa zaletavanje ne pomaga :cry:

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Kmet2 in HD-Dyna je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Same brihtne glave.Jaz že 6 let kupujam vinjeto za motor skozi vse kontrole brez problema.Zakaj bi kupoval celoletno vinjeto za avto,ko pa se vozim samo v sezoni.6 mesečne za avto kokr vem ne obstaja ali pač.Če boš prašu darsovce veš,da naujo ponudil najcenejše variante.Saj vedo ,da si butel ker jih to sprašuješ in vedo ,da boš kupu najdražjo.

Andrejcer, Kmet2 in DAMI34 je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

pred 5 minutami, gusar pravi:

Same brihtne glave.Jaz že 6 let kupujam vinjeto za motor skozi vse kontrole brez problema.Zakaj bi kupoval celoletno vinjeto za avto,ko pa se vozim samo v sezoni.6 mesečne za avto kokr vem ne obstaja ali pač.Če boš prašu darsovce veš,da naujo ponudil najcenejše variante.Saj vedo ,da si butel ker jih to sprašuješ in vedo ,da boš kupu najdražjo.

:whistle:

js tebe vem :P

rabam regres :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
DXR16, HD-Dyna, gusar in 3 drugih je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Jp zlo mal gledajo (hvalabogu) js se tut zlo mal vozim s pol letno, ampak ko se mu bo dvignu bom plačal vse za nazaj. Jebe se kontrolorju kok se voziš al ne. Kdor hoče bit po zakonu, kupi vinjeto za avto, kdor hoče še mal prispevat za regres za Mausa kup uno za kombi, kdor hoče met sam neki zalimanjga kup polletno za moped. Evo, vse sm povedu, klonk

HD-Dyna in maus je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

pred 2 urami, maus pravi:

:whistle:

js tebe vem :P

Nkol več ti nam plaču kofeta:jezik:

Popravljeno . Popravil gusar
maus in HD-Dyna je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Idiotizem po slovensko. Kot za štirikolesnike. Dej mi povejte, kam boš na štirikolesniku vinjeto za avto nalepil, če ma kontra lepilo? na OA moreš met šajbo, na MP3 ne rabiš. Bolje nikakva vetrna zaščita, kot slaba, da vse vrtinči. če fukneš šajbo dol, kam boš vinjeto za avto nalimal?. Država 3. sveta, ne pa evropa.

Popravljeno . Popravil map

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Ob ‎5‎.‎1‎.‎2017 at 11:50, DAMI34 pravi:

Jp zlo mal gledajo (hvalabogu) js se tut zlo mal vozim s pol letno, ampak ko se mu bo dvignu bom plačal vse za nazaj. Jebe se kontrolorju kok se voziš al ne. Kdor hoče bit po zakonu, kupi vinjeto za avto, kdor hoče še mal prispevat za regres za Mausa kup uno za kombi, kdor hoče met sam neki zalimanjga kup polletno za moped. Evo, vse sm povedu, klonk

NO SEDAJ SEM DOGNAL STVAR DO KONCA. VINJETA JE ZA MOTOR ,ČEPRAV MI JE NA DARSU BLUZILA DA MORAM KUPIT ZA AVTO. POTEM SEM ŠEL GLOBLJE IN SO MI POVEDALI ,ČE JE MEDOSNA RAZDALJA MANJ KOT 50 cm POTEM JE ZA MOTOR.  NO MP3 JE ZA MOTOR

DAMI34 in car_freak je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      ne govori Borutt-u rđav kurac.. se ni treba spuščat tako nizko..  je pa zapel za to besedo "kazen/globa" samo zato , da mu ni treba komentirat mojega odgovora na njegov "No, pa daj primer. " ..... 
    • GoBobi
      200 strani je nastalo iz tvojih zapisov. Je kot en dnevnik . Porihtej si pogonski sklop (noge, kolke, medenico ). Ajd!  
    • GoBobi
      Pizda ste nadležni na zadnjih treh straneh ... Ajd! P.S.: mogoče ne paše v kontekst, tko kot vaše nabijanje v tej temi ampak se mi je vseen ena stara srbska "poslovica" prikradla - "rđavom kurcu i dlaka smeta"  
    • thumper
      meni na x-cover dela brez prolemov .. čas je da se posloviš od nokie 9310i .. sicer se je pa chat vrnil 1 uro pred tole tvojo objavo torej ti ne dela problemov.
    • thumper
      glôba tudi glóba -e ž (ó; ọ́) denarna kazen: naložiti komu globo; plačati globo;sodišče ga je kaznovalo z globo http://sskj.si/?s=globa če je globa denarna kazen se obešaš na nepravilno besedo in spet speljuješ debato nekam stran .. lahko pa daš pobudo za spremembo slovarja ..  
  • Zadnje aktivne teme na forumu