tuksinet

Vinjeta za Piaggio MP3

26 objav v tej temi

Odvisno katerega MP3 imaš.

Če imaš tistega, ki ga lahko voziš z B izpitom, zraven spada dvosledna vinjeta.

Če pa imaš tisto varianto, ki se vozi z A izpitom, pa zraven spada motoristična vinjeta.

LT mislim, da je vpisan kot dvosledni, torej AVTO VINJETA!

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

vinjeta se kupi ista kot za motor sem jo imel jest lani gor in ni blo nobenih problemov. MP3 je maksiskuter registriran kot dvosledno vozilo.neglede na to da ima tri kolesa in pušča "3" sledi, ker trislednega vozila kolikor je meni znano ni.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Odvisno katerega MP3 imaš.

Če imaš tistega, ki ga lahko voziš z B izpitom, zraven spada dvosledna vinjeta.

Če pa imaš tisto varianto, ki se vozi z A izpitom, pa zraven spada motoristična vinjeta.

LT mislim, da je vpisan kot dvosledni, torej AVTO VINJETA!

Kakšna pa je dvosledna vinjeta in kje se dobi?

A motoristična velja tudi za skuterje?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

DARS - sem se zafrknil, da sem kupil vinjeto (trosledno vozilo)?

kakšno vijneto si kupu in za kolko časa? jest jo bom vzel 1 aprila za pol leta in vela do konca septembra. kako to misliš "trisledno vozilo"?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

IMAM PIAGIO MP3 500  KLICAL SEM NA DARS GLLEDE VINJETE IN SO REKLI.  ČE JE MEDOSNA RAZDALJA MANJ KOT 50CM JE VINJETA ZA MOTORJE, ČE JE VEČ KOT 50CM JE VINJETA ZA AVTO.  MOJ JE 52 CM IN MORAM PLAČČAT 110e.  JE PA SLOVENSKA OSLARIJA BREZ PRIMERE.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pred 8 minutami, piagio pravi:

IMAM PIAGIO MP3 500  KLICAL SEM NA DARS GLLEDE VINJETE IN SO REKLI.  ČE JE MEDOSNA RAZDALJA MANJ KOT 50CM JE VINJETA ZA MOTORJE, ČE JE VEČ KOT 50CM JE VINJETA ZA AVTO.  MOJ JE 52 CM IN MORAM PLAČČAT 110e.  JE PA SLOVENSKA OSLARIJA BREZ PRIMERE.

Jest bi jo kupu za moped in se zgovarjal na nevednost .... Saj ne bi bil brez :blush:

sesir je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pred 16 minutami, piagio pravi:

Spet en neumen butast  zakon !!! 

maus, DAMI34 in HD-Dyna je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Spet en neumen butast  zakon !!! 

:P 

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

Glumiš gljivu, pa kupiš cenejšo :blush:

:eek: 

HD-Dyna in Kmet2 je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

pred eno uro, piagio pravi:

ene dvakat čelno u zid, da zmanjšaš medosno razdaljo pa bo

najbrž si mislu razmak med levim in desnim kolesom, pol pa zaletavanje ne pomaga :cry:

Popravljeno . Popravil Frenk 67
HD-Dyna in Kmet2 je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Same brihtne glave.Jaz že 6 let kupujam vinjeto za motor skozi vse kontrole brez problema.Zakaj bi kupoval celoletno vinjeto za avto,ko pa se vozim samo v sezoni.6 mesečne za avto kokr vem ne obstaja ali pač.Če boš prašu darsovce veš,da naujo ponudil najcenejše variante.Saj vedo ,da si butel ker jih to sprašuješ in vedo ,da boš kupu najdražjo.

DAMI34, Andrejcer in Kmet2 je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

pred 5 minutami, gusar pravi:

Same brihtne glave.Jaz že 6 let kupujam vinjeto za motor skozi vse kontrole brez problema.Zakaj bi kupoval celoletno vinjeto za avto,ko pa se vozim samo v sezoni.6 mesečne za avto kokr vem ne obstaja ali pač.Če boš prašu darsovce veš,da naujo ponudil najcenejše variante.Saj vedo ,da si butel ker jih to sprašuješ in vedo ,da boš kupu najdražjo.

:whistle:

js tebe vem :P

rabam regres :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
Frenk 67, Kmet2, HD-Dyna in 3 drugih je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Jp zlo mal gledajo (hvalabogu) js se tut zlo mal vozim s pol letno, ampak ko se mu bo dvignu bom plačal vse za nazaj. Jebe se kontrolorju kok se voziš al ne. Kdor hoče bit po zakonu, kupi vinjeto za avto, kdor hoče še mal prispevat za regres za Mausa kup uno za kombi, kdor hoče met sam neki zalimanjga kup polletno za moped. Evo, vse sm povedu, klonk

HD-Dyna in maus je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

pred 2 urami, maus pravi:

:whistle:

js tebe vem :P

Nkol več ti nam plaču kofeta:jezik:

Popravljeno . Popravil gusar
maus in HD-Dyna je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Idiotizem po slovensko. Kot za štirikolesnike. Dej mi povejte, kam boš na štirikolesniku vinjeto za avto nalepil, če ma kontra lepilo? na OA moreš met šajbo, na MP3 ne rabiš. Bolje nikakva vetrna zaščita, kot slaba, da vse vrtinči. če fukneš šajbo dol, kam boš vinjeto za avto nalimal?. Država 3. sveta, ne pa evropa.

Popravljeno . Popravil map

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Ob ‎5‎.‎1‎.‎2017 at 11:50, DAMI34 pravi:

Jp zlo mal gledajo (hvalabogu) js se tut zlo mal vozim s pol letno, ampak ko se mu bo dvignu bom plačal vse za nazaj. Jebe se kontrolorju kok se voziš al ne. Kdor hoče bit po zakonu, kupi vinjeto za avto, kdor hoče še mal prispevat za regres za Mausa kup uno za kombi, kdor hoče met sam neki zalimanjga kup polletno za moped. Evo, vse sm povedu, klonk

NO SEDAJ SEM DOGNAL STVAR DO KONCA. VINJETA JE ZA MOTOR ,ČEPRAV MI JE NA DARSU BLUZILA DA MORAM KUPIT ZA AVTO. POTEM SEM ŠEL GLOBLJE IN SO MI POVEDALI ,ČE JE MEDOSNA RAZDALJA MANJ KOT 50 cm POTEM JE ZA MOTOR.  NO MP3 JE ZA MOTOR

DAMI34 in car_freak je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

No registered users viewing this page.

• Podobna vsebina

• BRAČKO1977
      Avtor BRAČKO1977
      Pozdravljeni
      Imam prošnjo, če mi kdo zna povedati kako bi bilo potrebno zvezati za sprednjo luč , da bi goreli obe spreja ker zdaj gori posamično kratka in dolga!??

Hvala v naprej za odgovore
    • mataur
      Avtor mataur
      Evo, komaj na forumu, pa že fehtam za pomoč...kaj čmo...taklemamo... .)
      malo si ogledujem kovčke za našga skuterja, gledal sem original piaggio, je tak lep šmekerski, sam se mi zdi malo majhen in drag v kombinaciji z nosilcem. Drugo je pa givi maxi E52/55...kakšno je vaše mnenje glede te izbire...bi pasal na mojga kak drugi model...a sta ta dva prevelika...sej za enkrat ga ne rabim, ker se moja noče peljati z mano, če se pa premisli in svojo tazadnjo parkira odzadi, bo pa zmanjkalo prostora za dva...
      druga stvar je prednji vizir...ta model ima novi vizir, nastavljiv po višini, samo razmišljam o zimski varianti in to je tavisok, tudi z zaščito rok. Je smiselen tak nakup...vaše mnenje...na koncu, pa grelno prekrivalo za kolena...ga kdo uporablja in kako se obnese...o tem razmišljam, samo zato, ker od vse opreme edino nimam termo hlač...je pa cena enaka hlačam...100+€...zato trenutno samo razmišljam o tej varianti.
      Toliko za enkrat, da takoj na začetku ne zamorim preveč...itak, bojo vse te moje želje počakale na drugo leto in letos bolj testiram, kolk se bom še vozil in do katere temperature...razen, če bo kaka huuuda akcija.
    • cool
      Avtor cool
      Spoštovani,
      Sem novi lastnik mp3 500 lt sport. Nisem še zasledil tega problema na forumu in zato bi vprašal naslednje.
      Sedeža mi ne zaklene ko dam ključ iz klučavnice. če pa ključ obrnem na LOCK ga pa ne morem vzeti iz ključavnice. Ali kdo ima kak namig?

Hvala za pomoč.
      Lep pozdrav
    • kaslc
      Avtor kaslc
      Ljubitelji in lastniki MP3-jev. Ponovno sem se lotil dodelave svojega scooterja saj sem imel večne probleme z vklopljenim smernikom. Lučka na armaturni plošči se ob sončnem vremenu skoraj ne vidi pa še pozicijo ima na dnu plošče tako da jo težje opaziš. Zato sem se odločil da dodam smernike v prazne prostorčke nad prikazovalniki in rezultat je zelo dober. Smernikov več ne pozabim izklopit!

Za samo predelavo sem potreboval cca. 10€ + 2 uri časa in malce dobre volje.

Potrebujete led trak 1 kos - http://www.ebay.com/itm/12V-30cm-Yellow-SMD-3528-waterproof-15led-LED-Car-Motors-Strip-Light-Black-PCB-/271020524925?pt=US_String_Lights_Fairy_Lights&hash=item3f1a15057d) katerega razrežete na cca. 5 cm koščke. Pazite, da režete na temu priporočljivem mestu katero je nakazano na led traku. Ko ste odrezali je potrebno iz kontaktov odstranit zaščitno plastiko in kontakte dodatno pocinat. nato spajkamo žice na kontakte in pazimo na + in - .
      Potrebujemo seveda dva enaka trakca.
      Nato odstranimo vetrobran in spodnjo plastiko da pridemo do originalnih smernikov. Pri obeh snamemo izolacijo in prispajkamo že pripravljena trakca. Bodite pozorni, da boste žico predhodno potegnili skozi odprtine za oddtok vode! Če želite izvrtajte novo luknjico za oddtok vode. Prilepite led trak na plastiko ter jo privijačite nazaj na ohišje. Prav tako privijačite vetrobransko steklo, vklopite smernike in učinek je več ko odličen.
      Še video:

Pozdrav in uspešno dodelavo če se je lotite.
    • mihael61
      Avtor mihael61
      Rabim pomoč pri izbiri žarnic.Se mi zdi da bi lahko malo bolj svetilo.
      Če je že kdo kaj probal bi rabil nasvet.

• Zadnje objave na forumu

• Zadnje aktivne teme na forumu