Skoči na vsebino

Problem- crkne ko dam gaz


atvdavor

Priporočene objave

Pozdrav! Imam problem. ATV vžge normalno ampak ko dam gaz crkne ne glede na to kako nastavim uplinjač. uplinjač sem zdaj že 10x brebexlal tako zrak kot gorivo in ne vem kako najti pravi položaj. Baje, da je nekje 1,5-2 obrata tista osnova ampak še vedno crkne, ko dam gaz. Prosim pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav! Imam problem. ATV vžge normalno ampak ko dam gaz crkne ne glede na to kako nastavim uplinjač. uplinjač sem zdaj že 10x brebexlal tako zrak kot gorivo in ne vem kako najti pravi položaj. Baje, da je nekje 1,5-2 obrata tista osnova ampak še vedno crkne, ko dam gaz. Prosim pomoč!

Kot prvo reče se GAS pravilno slovensko,ko dodam plin ! GAZ pa je Ruski avto !

Za pameten odgovor na tvoje vprašanje bi moral napisati,če že misliš,da je kriv vplinjač se pravi iskra, kompresija, izpušni sistem vredu ,dovod goriva in čist zračni filter potem napiši kakšen vplinjaš imaš sploh na tem čudu,če je to vplinjač z gumi membrano je sigurno membrana defektna, sicer pa malo opiši poslikaj itd.najboljša rešitev bo kak dober mehanik ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

color tune ali wideband lambda z indikatorjem - tako bos najbolj siguren kje si. jaz imam predpisan 1,75 obrata, pa ga imam zaradi drugacnega airboxa in izpuha nastavljenega na 3 obrate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Lepo pozdravlejni....imam isti problem kot navaja Bremzer....ko dodajam plin,mi enostavno motor ugasne....gre se za CF moto 500A...prosim za pomoč....kaj narest..kje težava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!