Skoči na vsebino

Primerjave MotoGuzzi V7, Kawasaki W800 ali Triumph Bonneville?


roju

Priporočene objave

Meni je pa ta zadeva špica

http://www.triumphmotorcycles.co.uk/motorcycles/Classics/Street-Twin/2016/Street-Twin

Še eno vprašanje za lastnike triumphov. Kako ste kej zadovoljni z uvoznikom v MS. Predvsem z poprodajnimi storitvami, dobava delov, servis itd? Vidim da se je ta firma že neštetokrat preimenovala, internet stran je obupna, kontaktni mail na gmail računu. Vse skupaj mi ne deluje nič kaj resno.

 

Naslednji motorček bo verjetn kej klasičnega in da se lahko leta in leta vozi, ter je in. Te plastičarji prehitro zastarijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 3. 2015, davinci pravi:

če dobijo MASH-a pravi v roke zna biti zelo cool.  :OK: Čisto nič kitajski. slika je iz Verone ampak žal ne moja.

post-8603-0-93534400-1425639271_thumb.jpg

http://www.mash-italia.it/moto/von-dutch-400cc/   6790e v italiji... scrambler 4990e..

Ob 29. 10. 2015, ciciban pravi:

Ne se secirat... tudi mene jezi tale nov forum. No, da ne bom čist offtopic. Nikjer mi ni ratal najdet kakšnih konkretnih podatkov o novih mašinah. 

900 HT ima 80nm navora ... 1200 HT ima 108nm ..1200HP iz truxron-a 120nm ... 

900 HT bi po mojem moral imeti med 75 in 80 konjiči ..

1200 HT nekje okoli 85 - 95..

1200 HP pa bi znal imeti 99 konjev predvsem za določene trge kjer so davčne omejitve..in tudi kaj čez za bolj odprte .. 

truxton r bo sigurno zamajal nortona ...

pred 23 urami, map pravi:

Meni je pa ta zadeva špica

http://www.triumphmotorcycles.co.uk/motorcycles/Classics/Street-Twin/2016/Street-Twin

Še eno vprašanje za lastnike triumphov. Kako ste kej zadovoljni z uvoznikom v MS. Predvsem z poprodajnimi storitvami, dobava delov, servis itd? Vidim da se je ta firma že neštetokrat preimenovala, internet stran je obupna, kontaktni mail na gmail računu. Vse skupaj mi ne deluje nič kaj resno.

 

Naslednji motorček bo verjetn kej klasičnega in da se lahko leta in leta vozi, ter je in. Te plastičarji prehitro zastarijo.

če mi najdeš bonija v evropi pod 4000e pa da ni sestreljen si kar dober..pa vseeno kateri letnik je in koliko km ima..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ker gre razvoj naprej .. http://motosvet.com/tabla/topic/39854-triumph-street-twin-bonneville-t120-truxton-truxton-r/

zdaj pa še ena dilema - seveda za tiste ki imajo že kaj denarja na kupčku - opazil sem , da se da nove triumphe 2015 že sedaj dobiti v italiji po kar dosti nižji ceni kot pri nas.

glede na to , da bi znala cena 2015 letniku še pasti s prihodom novih modelov mogoče to koga prepriča v nakup 865 modela v italiji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se motim da primerjaš cene že rabljenih motorjev v Italiji s cenami novih pri nas. Tudi letnik 2015 je lahko rabljen če je že bil registriran. Jaz sem na italijanski strani našel drugačne cene seveda za še neregistrirane nove motorje iz trgovine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja .. vse lepo in prav ... zakaj pa nisi komentiral tiger 800 xr linkov???? 2400e dražji ? a dobim- pri nas še nov neuporabljen penis zravn al kaj ?? ja u rt ga fašem ..

še za tvojega : http://www.moto.it/moto-nuove/triumph/tiger-explorer/tiger-explorer-xc-se-1215-abs-2011-15/6184148

ta je enak ???? http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=5350690&show=1  - TRIUMPH EXPLORER 1200 ABS SP - TUDI S KOLESI Z NAPERAMI ZA CENO 16.290 Eur

nisem ekspert za explorerje in ne poznam modelnih različic zato vprašam.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz firbca sem šel gledat tistega Bonnevilla  pri Motohitu v Krškem, ker mi je pač všeč retro stil motocikla in kaj naj rečem:blush: Če bi imel denar, takoj vzamem. Že samo na pogled veliko bolj user-friendly v primerjavi z mojo 36 let staro Laverdo. Ampak tudi v tujini niso bistveno cenejši:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je cool če si tega mislil http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10230356&show=1  samo če misliš da je to T100  - ni .. ćeprav ga prodajajo kot T100 .. 

razen - razen če je bil kaj razbit ali pa bivšemu lastniku ni bila všeč dvojna armatura - kar je pa kar malo bolano da bi jo menjal s to grdo enojno..

zamenjana balanca , druga ogledala - kae ni čudno ker se original plastična polomijo - drugačni amortizerji ter enaka dvobarvna kombinacija kot moj l.2009 - se ša baje ločijo letniki po različni širini belih črt na tanku - preverjeno je razlika med 2005 in 2009 ..

zelooooooooo !!!! sumljiva je tudi kilometrina - toliko kot jih ima ta na števcu sem jih jaz prevozil letos pa je bila moja uiber slaba sezona ker jih ponavadi pihnem med 14 in 15 na leto .. tolk ima na zamenjanem števcu verjetno ja ..

pa kljub vsemu je predrag .. ne vem zakaj pa nisi šel pogledat tistega ki se je na dolenjskem prodajal za 6500 e od prve lastnice - sem preveril na servisu ... original T100 manj kot 4tkm ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, thumper pravi:

ja ja .. vse lepo in prav ... zakaj pa nisi komentiral tiger 800 xr linkov???? 2400e dražji ? a dobim- pri nas še nov neuporabljen penis zravn al kaj ?? ja u rt ga fašem ..

še za tvojega : http://www.moto.it/moto-nuove/triumph/tiger-explorer/tiger-explorer-xc-se-1215-abs-2011-15/6184148

ta je enak ???? http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=5350690&show=1  - TRIUMPH EXPLORER 1200 ABS SP - TUDI S KOLESI Z NAPERAMI ZA CENO 16.290 Eur

nisem ekspert za explorerje in ne poznam modelnih različic zato vprašam.. 

Maš prav, sam še tole si pozabu zraven dat - Prezzo da16.090 - franco concessionario. Je treba še državo nafutrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To o Boniju od Motohita je vse res, zmotilo me je tudi, da ga, kontaktu, čoku in pospravljeni tački nismo mogli zagnati. Po tretjem poizkusu pa se je oglasil in zvenel zdravo in kar me je tudi presenetilo, je bil precej tih. Kilometri so tudi po digitalnem tachotu isti. Baje uvožen iz Italije.

Tisti iz Velike Loke se je prodajal kar dolgo, pa tudi zanj rečem, da če bi le imel denar:?

Zagotovo pa je to tip motocikla, ki ga bom gledal v prihodnosti, novi V7 pa tudi ni napačen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, MARJA said:

Maš prav, sam še tole si pozabu zraven dat - Prezzo da16.090 - franco concessionario. Je treba še državo nafutrat.

Deloma drži, ne pa čist. Tudi Talijani lahko oglašujejo samo končne cene. "Fraco concesionario da 16.090" bi prevedli v "po ceniku od 19,090 dalje osebni prevzem v salonu". Tisti za 13900 pa je nov z 0km že registriran. stroške prepisa nosi kupec. Vse Italjanske dajatve so že poravnane, in pri izvozu ni povračila DDV. 

U galvnem, uvoz točno tega Explorerja ne bi bil smiseln, ker za taljane ni nov in IVA ne vrnejo, naši pa ga smatrajo za novega (manj kot 5000km) in bi radi vse. DMV+DMV za motorje nad 1000ccm in DDV za novo vozilo.  

 

kakorkoli./sarkazm/ bonevila LJ TH1 se mi zdi letos sploh nism vidu. Cike na riodah ni blo nikol nastopat, Marja pa je tud sam enkat parkiral na OMV, se pravi angleška jajca so ziher pocrkala :P /konc sarkazma

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo lepo en Triumpfator več. Čestitke! Tudi pri nas se v prihodnjih dneh obeta Kindersupreise...

Da ne bom čist off...

Benelli Scrambler

benelli-leoncino-500-2016-eicma-01.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokrovček na hladilniku bi bil lahko črn .. pa a se ne morejo zmenit , da bi malo drugače speljali izpuhe pa dva ožja hladilnika namontirali med izpušne cevi da nebi tako na stran štrlel?

pri novih triumphih bi se lahko kaj naučili ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer baje - kot pravi SF - s podelano mašino od laverde a le ... samo če bi se malo znajdli bi naredili potihem ene 20x 750sei in 10x 900 sei pa z original tablicami na okvirju in s tisto staro letnico proizvodnje gor . jih prodajo na netu za dvojno in trojno ceno novega najdražjega modela v parih urah ...

pa tudi drugi proizvajalci bi lahko to naredili - imajo zelo kultne modele ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi te linki na netu so samo splošna informacija. Če boš vprašal prodajalca za popust bo cena drugačna.
Po brezplačni testni vožnji v italiji sem prodajalcu pokazal kakšne cene ima naš uradni prodajalec. Na mali listek je napisal za koliko mi nov motor proda; cena je bila za 3500eur nižja od naše plus prvi brezplačni servis. Motor sem kupil in izkoristil prvi brezplačni servis.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse si še moral plačati in koliko te je prišlo? Kakšna je bila končna razlika v ceni? Hvala.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dmv plačaš na nabavno ceno po italjanski fakturi ?

a to je bilo že po novem ko je meja 1000ccm ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, po italjanski ceni.
Po tastarem.

Glavno je da sem preizkusil v vožnji vse velike endure in ta mi je najbolj odgovarjala. Kljub pregovorni italjanski kvaliteti v 70k km ni odpadel niti vijak.

stelvio.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Moj W je bil pred kratkim na servisu zaradi vpoklica. Težava v ceveh, ki povezujejo dušilne lopute z motorjem, pregled električne napeljave in vgradnja izboljšane toplotne zaščite. Če bo kdo kupoval kakšnega rabljenega naj se malo pozanima, če je bil poseg opravljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, ciciban pravi:

Moj W je bil pred kratkim na servisu zaradi vpoklica. Težava v ceveh, ki povezujejo dušilne lopute z motorjem, pregled električne napeljave in vgradnja izboljšane toplotne zaščite. Če bo kdo kupoval kakšnega rabljenega naj se malo pozanima, če je bil poseg opravljen!

dej mal po domač razloži - dušilna loputa? kakšna toplotna zaščita - za katero stvar?? a to si iz zapisnika prepisal - si videl kaj so ti delali? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!