Skoči na vsebino

Zdravstveno zavarovanje...


Priporočene objave

Ob ‎19‎.‎9‎.‎2016 at 15:07, ciciban pravi:

EU kartica krije samo osnovne stvari, dodatno zavarovanje pri kakšni zavarovalnici pa še nekatere dodatne stroške, ki lahko nastanejo zaradi zdravljenja.

Pred leti se je punca sesula na smučanju v Avstriji. ZZZS ni hotu plačat prevoza z helikopterjem. Je imela k sreči urejeno turistično zavarovanje pri eni od naših zavarovalnic.

So pa ta zavarovanja relativno poceni... mislim, da sem dal cca 15€ za celo leto.

povej še nam, kje dobiš za 15eur celoletno turistično zavarovanje....

Ob ‎19‎.‎9‎.‎2016 at 17:10, DAMI34 pravi:

Tudi na polici moto zavarovanja lahko dodaš od asistence, do nezgodnega

ja, samo to ni zavarovanje za tujino Dami....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, motozajebant pravi:

povej še nam, kje dobiš za 15eur celoletno turistično zavarovanje....

 

Res je, povej še nam, jaz jim dam 30€ za celo leto. Verjetno si mislil za 1 mesec.

Pa še mimogrede:
Evropska kartica ne nudi asistence, kar pomeni, da si v primeru, ko potrebuješ medicinsko pomoč, pri iskanju zdravnika ali ustrezne ustanove prepuščen sam sebi.
Evropska kartica prav tako ne krije stroškov prevoza zavarovane osebe iz tujine v Slovenijo .

Naj omenim še to, da najnižja letna premija, kjer si zavarovan za 25000, stane nekje 180-190€.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje tule ne smem delat reklame... Ena večjih slo zavarovalnic. Ker sem pri isti zavaroval dva avta, motor, stanovanje, sem dobil zajeten skonto na turistično. Več ali manj pa imajo vsi neke akcije, če imaš več stvari pod isto "streho". V preteklisti sem jemal od Corisa.  Koristil k sreči nisem še nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, motozajebant pravi:

povej še nam, kje dobiš za 15eur celoletno turistično zavarovanje....

ja, samo to ni zavarovanje za tujino Dami....

seveda je, nezgodno asistenca, prevoz domov...itd

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, ciciban pravi:

Baje tule ne smem delat reklame... Ena večjih slo zavarovalnic. Ker sem pri isti zavaroval dva avta, motor, stanovanje, sem dobil zajeten skonto na turistično. Več ali manj pa imajo vsi neke akcije, če imaš več stvari pod isto "streho". V preteklisti sem jemal od Corisa.  Koristil k sreči nisem še nič.

Ja, to pa ti popolnoma verjamem. Če je tak, potem je možno, ker si pri njih vse zavaroval, da so ti letos to uredili ugodno. Dvomim pa, da boš drugo leto uspel dobit tako ugodno, razen če boš spet naredil komplet zavarovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vsako leto nekaj spreminjajo... Eno leto skonto na stanovanje, drugo na turistično, pa neki boni za popust. Pod črto pa pustim zavarovalnici vseeno kar en lep kupček denarja. Vsak ima pri teh stvareh neko logiko, ampak v tejle sliki je nažalost kar nekaj resnice...

image.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DL650 pravi:

Res je, povej še nam, jaz jim dam 30€ za celo leto. Verjetno si mislil za 1 mesec.

Pa še mimogrede:
Evropska kartica ne nudi asistence, kar pomeni, da si v primeru, ko potrebuješ medicinsko pomoč, pri iskanju zdravnika ali ustrezne ustanove prepuščen sam sebi.
Evropska kartica prav tako ne krije stroškov prevoza zavarovane osebe iz tujine v Slovenijo .

Naj omenim še to, da najnižja letna premija, kjer si zavarovan za 25000, stane nekje 180-190€.

najnižja letna premija za 25k EUR je 180EUR??? Jaz jih dam 43 EUR za 25k EUR....

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

seveda je, nezgodno asistenca, prevoz domov...itd

 

Dami ja, nezgodno zavarovanje... v primeru okvare imaš prevoz domov itd.  Vse lepo in prav... ampak, ko se boš sesul z motorja (seveda Bog ne daj!!!) in boš potreboval nujni prevoz recimo s helikopterjem, ti to zavarovanje iz police ne bo koristilo prav nič... razen če se želiš s šlep službo ves polomjen vozit domov...

Vprašaj Kmeta iz katerega naslova je bil krit prevoz Zadar-Ljubljana.... on ti bo iz prve roke povedal...

pred 15 urami, ciciban pravi:

Baje tule ne smem delat reklame... Ena večjih slo zavarovalnic. Ker sem pri isti zavaroval dva avta, motor, stanovanje, sem dobil zajeten skonto na turistično. Več ali manj pa imajo vsi neke akcije, če imaš več stvari pod isto "streho". V preteklisti sem jemal od Corisa.  Koristil k sreči nisem še nič.

Potem ti verjamem da je tak znesek.... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, motozajebant said:

najnižja letna premija za 25k EUR je 180EUR??? Jaz jih dam 43 EUR za 25k EUR....

Preko članstva AMZS premija za 20k eur 30€ za člana in 6€ za vsakega družinskega člana

4 članska družina  48 € (12 po glavi)  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, motozajebant pravi:

 

Dami ja, nezgodno zavarovanje... v primeru okvare imaš prevoz domov itd.  Vse lepo in prav... ampak, ko se boš sesul z motorja (seveda Bog ne daj!!!) in boš potreboval nujni prevoz recimo s helikopterjem, ti to zavarovanje iz police ne bo koristilo prav nič... razen če se želiš s šlep službo ves polomjen vozit domov...

Vprašaj Kmeta iz katerega naslova je bil krit prevoz Zadar-Ljubljana.... on ti bo iz prve roke povedal...

 

Potrebno je prebrat pogoje, prevoz je krit, tudi Kmet je imel krit prevoz, vem za ljudi, ki so imeli nesrečo v tujini in so dobili prevoz z rešilcem, helikopterski prevoz pa ni krit.

AXA- https://www.google.it/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjP5dar_5_PAhWLaRQKHdXzBVEQFggoMAE&url=https%3A%2F%2Fwww.zav-mb.si%2Ffileadmin%2Fdatoteke%2Fdokumenti_zavarovanja%2FAvto%2FProdajna_mapa_-_AXA_Asistenca.pdf&usg=AFQjCNHUjiR9pux_UJOx1bHTsZ0I9DAaWQ

Za helikopter predlagam posebej zavarovanje, bidisi Coris, ali pa kaj drugega, kjer je izrecno naveden tudi helikopterski prevoz.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

Potrebno je prebrat pogoje, prevoz je krit, tudi Kmet je imel krit prevoz, vem za ljudi, ki so imeli nesrečo v tujini in so dobili prevoz z rešilcem, helikopterski prevoz pa ni krit.

AXA- https://www.google.it/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjP5dar_5_PAhWLaRQKHdXzBVEQFggoMAE&url=https%3A%2F%2Fwww.zav-mb.si%2Ffileadmin%2Fdatoteke%2Fdokumenti_zavarovanja%2FAvto%2FProdajna_mapa_-_AXA_Asistenca.pdf&usg=AFQjCNHUjiR9pux_UJOx1bHTsZ0I9DAaWQ

Za helikopter predlagam posebej zavarovanje, bidisi Coris, ali pa kaj drugega, kjer je izrecno naveden tudi helikopterski prevoz.

poznam... ta axa za motorna vozila pride 11EUR/leto... tudi kritja ima zelo lepa.... ampak če vzameš axa motorna asistenca, to pomeni, da ti velja samo in v primeru da doživiš prometno nesrečo z motornim kolesom.... Kar pomeni, da bi moral poleg vsega vzeti še axa vozila, itd.  potem pa zraven še za helikopterski prevoz, coris ali kaj podobnega...

 

Vse skupaj navrže preveč stroškov in je najceneje vzeti kar turistično zavarovanje in nima veze ali se ponesrečiš z motorjem, avtom, ali v gorah... alpa ti na obali spodrsne in padeš (to recimo v axa motornih kolesih ni krito)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekak tkole...z asistenco.... kakor kera zavarovalnica....

 

7. člen ZDRAVNIŠKI PREVOZ

V primeru telesnih poškodb nastalih v prometni nesreči, ki zavarovancu onemogočajo nadaljevanje potovanja, bo zavarovatelj uredil in plačal:

(1) prevoz zavarovanca v najbližjo bolnišnico,

(2) premestitev zavarovanca (če zdravstveni razlogi to zahtevajo) z najprimernejšim prevoznim sredstvom v ustrezno bolnišnico glede na vrsto poškodb. Zavarovatelj poskrbi tudi za vrnitev v R Slovenijo, ko je stanje zavarovanca po bolnišničnem zdravljenju takšno, da mu omogoča vrnitev kot običajnemu potniku. To določi zavarovatelj in zdravniški odbor po posvetu z lečečim zdravnikom. Le zdravniki zavarovatelja imajo pravico odločati, kdaj in kako vrniti zavarovanca v domovino. Če zavarovatelj in zdravniški odbor menita, da je vrnitev v domovino možna in jo zavarovanec odkloni, izgubi pravico do te storitve,

ali

neposredno vrnitev zavarovanca na najbolj primeren način v bolnišnico blizu njegovega doma v R Sloveniji, če njegovo stanje omogoča vrnitev

 

tako da ja, lahko je tudi helikopter, če se zdravniki tako odločjo....

je jeba ja, splošni pogoji so res dooolgi za brat, sploh za nepismene, ampak tam vse piše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, motozajebant pravi:

poznam... ta axa za motorna vozila pride 11EUR/leto... tudi kritja ima zelo lepa.... ampak če vzameš axa motorna asistenca, to pomeni, da ti velja samo in v primeru da doživiš prometno nesrečo z motornim kolesom.... Kar pomeni, da bi moral poleg vsega vzeti še axa vozila, itd.  potem pa zraven še za helikopterski prevoz, coris ali kaj podobnega...

 

Vse skupaj navrže preveč stroškov in je najceneje vzeti kar turistično zavarovanje in nima veze ali se ponesrečiš z motorjem, avtom, ali v gorah... alpa ti na obali spodrsne in padeš (to recimo v axa motornih kolesih ni krito)....

seveda, več kot imaš, več lahko iztržiš, simpl.  Najbolje je imet neko letno nezgodno zavarovanje z vsem kritjem. (tut zobozdravnika)

Ker pa je to moto forum, in ker sem večinoma na mopedu, ne smučam, čimmanj hodim :P ter na splošno "sm pravi bajker" je največja verjetnost (žal že potrjeno) ,da se mi bo kaj na mopedu zgodilo. Zato vzamem računico, kaj bi če bi, in v obzir najcenejši produkt, ter pristanem na AXI.

bdw: še nikogar niso pustil ležat na tleh, pa bilokje se je ponesrečil :D

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, pajkica pravi:

nekak tkole...z asistenco.... kakor kera zavarovalnica....

 

7. člen ZDRAVNIŠKI PREVOZ

V primeru telesnih poškodb nastalih v prometni nesreči, ki zavarovancu onemogočajo nadaljevanje potovanja, bo zavarovatelj uredil in plačal:

(1) prevoz zavarovanca v najbližjo bolnišnico,

(2) premestitev zavarovanca (če zdravstveni razlogi to zahtevajo) z najprimernejšim prevoznim sredstvom v ustrezno bolnišnico glede na vrsto poškodb. Zavarovatelj poskrbi tudi za vrnitev v R Slovenijo, ko je stanje zavarovanca po bolnišničnem zdravljenju takšno, da mu omogoča vrnitev kot običajnemu potniku. To določi zavarovatelj in zdravniški odbor po posvetu z lečečim zdravnikom. Le zdravniki zavarovatelja imajo pravico odločati, kdaj in kako vrniti zavarovanca v domovino. Če zavarovatelj in zdravniški odbor menita, da je vrnitev v domovino možna in jo zavarovanec odkloni, izgubi pravico do te storitve,

ali

neposredno vrnitev zavarovanca na najbolj primeren način v bolnišnico blizu njegovega doma v R Sloveniji, če njegovo stanje omogoča vrnitev

 

tako da ja, lahko je tudi helikopter, če se zdravniki tako odločjo....

je jeba ja, splošni pogoji so res dooolgi za brat, sploh za nepismene, ampak tam vse piše

Pajkica,

ne vem za katero zavarovalnico si prilimala te splošne pogoje... ampak piše, da zavarovatelj poskrbi tudi za vrnitev v RS po končanem zdravljenju, ko je stanje zavarovanca po zdravljenju takšno, da mu omogoča vrnitev kot običajnemu potniku... V RS pa je helikpter krit...

 

V tujini nobena zavarovalnica ne krije nujnega prevoza s helikopterjem... kolega je mastno plačal, ko je smučal v Avstriji brez turističnega in se je ponesrečil...

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

seveda, več kot imaš, več lahko iztržiš, simpl. Ampak to je moto forum. Najbolje je imet neko letno nezgodno zavarovanje z vsem kritjem.

Ker pa je to moto forum, in ker sem večinoma na mopedu, ne smučam, čimmanj hodim :P ter na splošno "sm pravi bajker" je največja verjetnost (žal že potrjeno) ,da se mi bo kaj na mopedu zgodilo. Zato vzamem računico, kaj bi če bi, in v obzir najcenejši produkt, ter pristanem na AXI.

bdw: še nikogar niso pustil ležat na tleh, pa bilokje se je ponesrečil :D

 

Saj pri turističnem ne moreš nobene zavarovalnine iztržit :) 

 

Se strinjam, da je to moto forum, kljub temu, pa je treba stroše racionalizirati... ja, axa je super, le ko si na motorju :):)  jaz poleg vsega tudi smučam (tudi tujina), pa včasih grem v tujino z avtom (no, vsako leto), tako da je vsekakor bolj primerno turistično zavarovanje... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motozajebant pravi:

Pajkica,

ne vem za katero zavarovalnico si prilimala te splošne pogoje... ampak piše, da zavarovatelj poskrbi tudi za vrnitev v RS po končanem zdravljenju, ko je stanje zavarovanca po zdravljenju takšno, da mu omogoča vrnitev kot običajnemu potniku... V RS pa je helikpter krit...

 

V tujini nobena zavarovalnica ne krije nujnega prevoza s helikopterjem... kolega je mastno plačal, ko je smučal v Avstriji brez turističnega in se je ponesrečil...

Saj pri turističnem ne moreš nobene zavarovalnine iztržit :) 

 

Se strinjam, da je to moto forum, kljub temu, pa je treba stroše racionalizirati... ja, axa je super, le ko si na motorju :):)  jaz poleg vsega tudi smučam (tudi tujina), pa včasih grem v tujino z avtom (no, vsako leto), tako da je vsekakor bolj primerno turistično zavarovanje... :) 

sam, zgodba se je začela, ko si rekel, da drugi produkti ne krijejo prevozov....ps. v avtu je tut axa...sam še smučanje ti manjka, se prav, takrat pa pokneš turistično za 14 dni al pa Coris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne meši smučanja pa asistence pri motorju??? kr neki ... mene so prav lepo na asistenco pripeljali domov v slo z reševalnim, brez kakršnegakoli dodatnega coris zavarovanja, sicer pa se ponavljam, vedno ena in ista pregovarjanja.

in kake prevoze s helikopterjem bi pa ti rabil? ko se ponesrečiš te odpeljejo v najbližjo bolnišnico.... hipotetično je problem če se ti to zgodi na grosgloknerju.

ne kompolicirat tam ko ni treba .

tole si pozabi prebrat v pogojih:

ali

neposredno vrnitev zavarovanca na najbolj primeren način v bolnišnico blizu njegovega doma v R Sloveniji, če njegovo stanje omogoča vrnitev

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

sam, zgodba se je začela, ko si rekel, da drugi produkti ne krijejo prevozov....ps. v avtu je tut axa...sam še smučanje ti manjka, se prav, takrat pa pokneš turistično za 14 dni al pa Coris

Glej, za to axo res nisem vedel, priznam... pa ko si nalimal pogoje, sem pregledal stvar...

 

ok, axa motor 11EUR, axa avto najdražji je 34eur, srednji 21 eur, najcenejši 12,50 EUR... torej, vzameva najcenejšega ki je 12,50 EUR.... sva že na 23,50 EUR+ coris za 14 dni rečva da je cca 15 EUR je to 37,50 EUR... jaz pa dam za celoletno 48EUR in imam mir skozi vse leto... pa se mi lahko v tujini zgodi kaj tudi brez avtomobila oz motorja...

 

pazi, ni pa axa napačna stvar, da ne bo kdo narobe razumel slučajno... jaz pač vzamem v enkratnem in se ne rabim pol pred vsakim dopustom zajebavat s tem... :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

Glej, za to axo res nisem vedel, priznam... pa ko si nalimal pogoje, sem pregledal stvar...

 

ok, axa motor 11EUR, axa avto najdražji je 34eur, srednji 21 eur, najcenejši 12,50 EUR... torej, vzameva najcenejšega ki je 12,50 EUR.... sva že na 23,50 EUR+ coris za 14 dni rečva da je cca 15 EUR je to 37,50 EUR... jaz pa dam za celoletno 48EUR in imam mir skozi vse leto... pa se mi lahko v tujini zgodi kaj tudi brez avtomobila oz motorja...

 

pazi, ni pa axa napačna stvar, da ne bo kdo narobe razumel slučajno... jaz pač vzamem v enkratnem in se ne rabim pol pred vsakim dopustom zajebavat s tem... :) 

 

ena pomanjkljivost je v tvojem izračunu....recimo super, helikopter te iz tujine odpelje domov, avto pa?? Motor pa??? Ostane tam, gre v maline? Zato pa rabiš AXO....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motozajebant pravi:

najnižja letna premija za 25k EUR je 180EUR??? Jaz jih dam 43 EUR za 25k EUR....

 

Vidim, da si se konkretno začudil ... Naj omenim, da o tej ceni govorim o zavarovanju, ko se odločiš sam za zavarovanje v tujini za 25k in ne o zavarovanju, katerega ti agent ponudi v primeru, da se vsi člani in vsa vozila pa še bajta zavaruje naenkrat. Takrat ti seveda agent ponudi zavarovanje v tujini tudi za 1€, samo, da te primami in pri njemu vse zavaruješ. 

Brez skrbi, pa je to zavarovanje nekje vračunajo. To je samo pesek u oči. Isto, ko kupiš nov avt, pa ti ponudijo zastonj asistenco .. itd. To so marketinške poteze in glede na zavarovanja je težko govoriti, koliko stanejo.

Debata je o tem, koliko stanejo samostojno zavarovanje v tujini in ne tisto, ki ti ga ob drugih zavarovanjih ponudijo za drobiž. Samostojna premija je tam nekje 180€. Če se ne motim se premija razlikuje tudi na podlagi države, ker absurd bi bil, da je letna premija za Hrvaško ista, kot za Senegal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, pajkica pravi:

ne meši smučanja pa asistence pri motorju??? kr neki ... mene so prav lepo na asistenco pripeljali domov v slo z reševalnim, brez kakršnegakoli dodatnega coris zavarovanja, sicer pa se ponavljam, vedno ena in ista pregovarjanja.

in kake prevoze s helikopterjem bi pa ti rabil? ko se ponesrečiš te odpeljejo v najbližjo bolnišnico.... hipotetično je problem če se ti to zgodi na grosgloknerju.

ne kompolicirat tam ko ni treba .

tole si pozabi prebrat v pogojih:

ali

neposredno vrnitev zavarovanca na najbolj primeren način v bolnišnico blizu njegovega doma v R Sloveniji, če njegovo stanje omogoča vrnitev

 

ne saj ne mešam pajkica... je že dami napisal da je to moto forum :) 

 

pač, naslov teme je zdravstveno zavarovanje in jaz razlagam o stvari, ki vključuje vse, od čolna, do motorja, avta, peš, smučk itd  vsak pa lahko sklene zase kar mu najbolj paše in nobenega ne prepričujem, da imam prav in da mora imeti to kar imam jaz :) Samo meni se za vsako stvar posebi nebi dalo hecati in sklepati zavarovanja...

 

ps. za helikopter sem prepričan, da ne krije... ja, kolega je rabil nujni helikopterski prevoz iz smučišča v bolnico in je plačal ko žuti... seveda je to dokaj redko, da potrebuješ helikpter, ampak vedno obstaja možnost...

 

ps. preveri kako je s helikopterskim prevozom v tujini pri svoji zavarovalnici.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

 

 

ps. za helikopter sem prepričan, da ne krije... ja, kolega je rabil nujni helikopterski prevoz iz smučišča v bolnico in je plačal ko žuti... seveda je to dokaj redko, da potrebuješ helikpter, ampak vedno obstaja možnost...

 

ps. preveri kako je s helikopterskim prevozom v tujini pri svoji zavarovalnici.....

a je imel axa asistenco za motor?a je bil sploh zavarovan?

ajd forum zameni :) smučanje ni isto veš, edin če bi bil tampič, pol ja, on se smuča z motorjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kakšne izkušnje je kdo imel z zavarovalnico, dobre ali slabe, s povračili vseh stroškov in odškodnin pri doživeti nesreči

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sayo pravi:

Mene pa zanima, kakšne izkušnje je kdo imel, dobre ali slabe, s povračili vseh stroškov in odškodnin pri doživei nesreči

Pri nesreči na smučišču v Meribelu smo imeli Coris in naše zdravstveno zavarovanje za tujino... Seveda je bil Coris veliko boljši, čeravno je bilo potrebno vse plačati. Na podlagi originalnega računa je bilo potem vse skupaj plačano dovolj hitro... To, da ni potrebno nič plačati je pač velika natega, vsaj pri nas je bilo tako.

Ne moreš pa zahtevati vračila še od druge zavarovalnice, saj velja samo originalni račun - povsod :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sayo pravi:

Mene pa zanima, kakšne izkušnje je kdo imel z zavarovalnico, dobre ali slabe, s povračili vseh stroškov in odškodnin pri doživeti nesreči

bolj natančno bi moral vprašat, nesreči, kakšni, kje, škoda, poškodbe?

Jaz ti lahko napišem samo moj primer prometne nesreče v Sloveniji, poškodba po tretji osebi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, HD-Dyna pravi:

 

Ne moreš pa zahtevati vračila še od druge zavarovalnice, saj velja samo originalni račun - povsod :blush:

halo, ZZZS plača samo enkrat isto stvar, lohka maš 10 corisov pa ti ne pomaga... kaj enim ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, pajkica pravi:

halo, ZZZS plača samo enkrat isto stvar, lohka maš 10 corisov pa ti ne pomaga... kaj enim ni jasno?

ZZZS ni plačal NIČ !!!!!

Coris je plačal vse, kaj enim ni jasno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!