Skoči na vsebino

Priporočene objave

daneb    6274
daneb

Za frčeka dobiš celo mašino za 20€, tako da nimaš kaj zajebat... Odšraufaj tiste 3 šraufe in odstrani izpuh potem pa probaj kako gre...

Če boš snel izpuh moped ne bo nikamor šel. Dvotaktni motorji so tako zasnovani, da brez določenega dušenja na izpuhu ne delujejo. Naj boljši izpuh je originalni. Lahko eksperimentiraš z vložkom, ki ga odviješ (en vijak) in vložek izvlečeš. Nadomestiš z vložkom (home made) originalnega nikar ne pokvari, ker novega boš težko dobil.

:blush:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Ožbolt    0
Ožbolt

Jas imam motor Tomos Automatic A3...

Zanima me če se ga da prerihtat da bo šel do 25km/h... Kje bi lahko kupil blokado do 25km/h?

Kaj mislite da je pokvarjeno ko jas hočem prižgati motor moram ga vsaj 2-5 zalavfati da se mi prižge? Hvala...

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

No registered users viewing this page.

• Podobna vsebina

• MatriX558
      Avtor MatriX558
      Dal bi števec na apn6, nič preveč posebnega, do 60km vsaj, zanima me če ima kdo kakšne nasvete kaj kupiti in kako? glede nato da apn6 niso izdelovaliji serijsko z števci....
      Kaj bi lahko povečalo pospešek, končna hitrost ni važna le za pospešek me zanima, kaj bi lahko sam modificirau...
      Še zadnje me zanima ali je možno da bi iz kakšnega starejšega auspuha lahko zvaril custom auspuh, saj mi deli, ki jih prodajajo niso všeč, mika me 45 kot, ter seveda glasnost...
      Hvala na pomoči!
    • dr.Tito
      Avtor dr.Tito
      Mini zbirka.

• klimbra
      Avtor klimbra
      Ko se prične zima........
      Ko nimam več kaj bolj pametnega počet...........
      Ko me spreletavajo takšne in drugačne ideje..................
      KO TOTALNO ZASANJAM....................

Iščem kakršne koli podatke o motorju(mislim,da se mu lahko tako reče).......... legendarnem TOMOS ELEKTRONIK 90 ccm.

Če se komu v garaži valja takšna stvaritev SLOVENSKEGA znanja,njegovi deli in delčki.......karkoli.......
      PLIIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ pošlte pm,pokličte.....pridem,odkupim......

PLIIIIIIIIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Če se bo tega dovolj nabral.......bomo spomladi videl,če kej rata!!!!
    • jupiter
      Avtor jupiter
      Zame zelo prjietno presenečenje - hmmm, da le testniki niso bili pristranski.

No, da neham nakladat... v današnjem Am-ju so primerjali
      - Tomos SM 125;
      - Derbi Senda 125 4T:
      - Yamaha xt 125 X in
      - MZ SM 125.

Vrstni red: 1. Tomos; 2. Derbi; 3. MZ; 4. Yamaha

:blink:
    • TomosMB
      Avtor TomosMB
      Najprej pozdrav vsem na forumu  
      Danes sem zamenjal uplinjač na Tomosu A35 ter tesnila, sedaj pa ko dodam plin se ugasne. Original uplinjač je Dellorto 14/12, 51 diza, sedaj je gor Dellorto replika s prilagojenim kolenom ter 55 diza (ker niso imeli manjše). Zdaj pa me zanima v čem je problem... V uplinjaču, ker ni original ali v dizi? 
      Hvala za odgovore! 
      LP 
  • Forum