Skoči na vsebino

Priporočene objave

Js bom kr tukej uprašou... S flekerjam sm u eno lukno zapelou na cest ker jo nism vidu pol pa zej zadn kolo mal levo pa desno vajna a je to kj narobe pomojm pa de nc ni feltna pocena al pa kj bom mogu pogledat... Hvala za odgovore. lp jakap sorry za offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

sem novi na forumu mam pa tomos flexer in sicer imam eno vprasanje ko sem se vozil se je motor kar naenkrat ugasnil in ni vec dal iskro zato me zanima kaj lahko  prislo svecka dela magnet se mi je unicil pa me zanima ce je lahko samo do magneta to prislo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Lep pozdrav! 

Imam nepredelan Flexer l.2003 in sedaj sem zanj naročil naslednje dele:
-CILINDERKIT - AIRSAL - TOMOS 44mm
-GLAVA CILINDERKITA 44MM -DMP- Tomos
-UPLINJAČ - DMP - SHA - 15/15mm
-SESALNO KOLEMO - DMP - TOMOS  A35 4. VIJAKI PREMER 19mm

Zanima me, kateri auspuh bi mi priporočali poleg te kombinacije. Trenutno imam namontirano krom cigaro brez zadnjega pokrovčka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 15. 8. 2005 at 18:16, Aless pravi:

Samo z auspuhom ne bos pridobil kaj dosti,pa na izbiro tudi nimas dosti razen kake mf power!Drugace pa brez brusenja in menjave bate ne bos prisel do 50km/h!Ce pa bos peno samo obrezal pa tudi ne bo koristi bos mogo se nekaj drugega verjetno nardit!

Priporocam brusenje,menjavo bata in izpuh mf power!

Mene zanima ce bi sou na flexerja rasonancni izpuh laser???

402623-120x120.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 7 minutami, TomosRideR pravi:

Zaprt bencin je takrat ko imaš puščico vodoravno, odprt ko je dol in rerezerva ko je gor. 

hvala ti

smer pušcice naprej ali nazaj pa je isto ? zaprto vedno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smer puščice mora biti če gledaš od leve strani, obrnjena proti zadnjem delu. 

Jaz ko sem imel flexerja vem da se vrti samo v desni strani. Se ne vrti 360°

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zanima me če je kdo že registriral flexerja. Kaj točno pregledujejo in podobno. Poleg tega pa me še zanima kje oz. kdo bi mi opravil registracijo predelanega mopeda.

LP

eee988475fd7a624b218b04ca4e18c2d.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predelanega mopeda uradno ne boš registriral (kot predelanega, eni malo pogledajo skozi prste) .

Verjeno (še) ni navala na registracijo, ki bo obvezna od maja (če se ne motim) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP!

Ob 20. 12. 2016 at 12:33, Loc_dog pravi:

Zanima me če je kdo že registriral flexerja. Kaj točno pregledujejo in podobno. Poleg tega pa me še zanima kje oz. kdo bi mi opravil registracijo predelanega mopeda.

LP

eee988475fd7a624b218b04ca4e18c2d.jpg

Ja, z predelanim motorjem nemoreš čez zehničnega. Preverjajo pa delovanje zavor, luči ter hitrost.
Kot je franc rekel, je registracija OBVEZNA po prvem maju. Tako da ti motor mora biti zablokiran na 25 km/h drugače ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo, js sm biu pa uceri na voznji z flexerom pa mi je kar naenkrat neki zabilo not v mašini pa začelo preskakovat pa zadno gumo mi je delno zablokiralo... Sm pa učeri tut olje menjau in me zanima da ni kej narobe z oljem... Ali je možno da so tut zobniki tuk znucani al?

Hvala za odgovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!