Skoči na vsebino

Priporočene objave

kam se pa upaš peljat s neregistriranim tomosom prek 60km :headbang: :headbang:

tomos je tomos dela na karkoli mu daš

nisi povedal,da je nerigistriran!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
če že hoče kdo d mu gre flexer 50-60 nej da vzadih manjši zobnik spredih pa večjega

sam pol v klancne bo šlo !! (vem d je to stara tema ampak sam povem če še bo kdo to gledu in ga bo zanimal) :OK: :OK: :whistle:

če koga zanima da flexya spraviš na ene 60km/h tu nekje

zamenjaš zobnike pa je stvar rešena ...razn če se vozite u hrib pol bolš d ne menjujete zobnikov =)

Lp

hahaha 60 km/h. nimaš šans brez da se mašine dotikaš. Z zamenjavo zobnika prideš na 40 km/h

ja najbujš nej ti gre flexer 220 kolkr jst vem ma flexer 1 marčo in že če ti gre frčo 70 se lahko samo čudiš

če pa že tolko čaraste dejte od avtomatika motor na flexrja :OK:

2 prestavi ima flexer.

Tkole, Flexerja imam od leta 2001 (povsem prvi model 25 km/h) in v teh 6 letih kar ga imam ga samo šraufam in predelujem. Tkole:

zadnji zobnik 22

fergazer dellorto 12/14 brušen

diza 74

brušeni kanali

športni filter

brušen cilinder, fi 40 L bat

glava motorja z manjšo luknjo (večja kompresija)

MF Bullet

Z avtom so mi namerili 70 km/h, vendar glede na to da tudi v avtu števec laže mislim da je to tam nekje 65 km/h max.

Motor se noro zvrti in ima dovolj moči, da bi šel precej hitreje, vendar so zobniki premali. Omenjate da bi lahko dal spredaj večji zobnik. Pa je dovolj prostora? Kje bi lahko dobil tak zobnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha 60 km/h. nimaš šans brez da se mašine dotikaš. Z zamenjavo zobnika prideš na 40 km/h

2 prestavi ima flexer.

Tkole, Flexerja imam od leta 2001 (povsem prvi model 25 km/h) in v teh 6 letih kar ga imam ga samo šraufam in predelujem. Tkole:

zadnji zobnik 22

fergazer dellorto 12/14 brušen

diza 74

brušeni kanali

športni filter

brušen cilinder, fi 40 L bat

glava motorja z manjšo luknjo (večja kompresija)

MF Bullet

Z avtom so mi namerili 70 km/h, vendar glede na to da tudi v avtu števec laže mislim da je to tam nekje 65 km/h max.

Motor se noro zvrti in ima dovolj moči, da bi šel precej hitreje, vendar so zobniki premali. Omenjate da bi lahko dal spredaj večji zobnik. Pa je dovolj prostora? Kje bi lahko dobil tak zobnik?

Vem kdo si maš črnega flexerja ne? Smo se enkrat par let dobil na kavi v centru z drugimi mopedisti. Drugače spredaj skoraj nimaš prostora za večji zobnik ker je stena bloka med magnetom in zobnikom v napoto pa tudi ni takega efekta kot zadej. Zadej se dobi zobnik od youngsterja, kateremo zvrtaš 4 luknje in primerno skrajšaš ketno, morda ga je treba malce umakniti od feltne da ketna ne drajsa pa njej nisem pa 100%. Z zamenjavo zadnjega zobnika 22 z 20 boš pridobil cca. 10% višjo končno hitrost ob predpostavki, da imaš dovolj moči na zalogi. :naughty:

Popravljeno . Popravil e90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, sam kako bi pa to naredu, da bi zobnik šel stran od feltne? Pol bi bla ketna strižno obremenjena in to ni lih kewl. Kakršenkoli nasvet bi bil dobrodošel. Moči je več kot dovolj. Motor gre po klancu dol mogoče max 5 km/h več kot po ravnem.

In ja, sem tisti s črnim fleksom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, sam kako bi pa to naredu, da bi zobnik šel stran od feltne? Pol bi bla ketna strižno obremenjena in to ni lih kewl. Kakršenkoli nasvet bi bil dobrodošel. Moči je več kot dovolj. Motor gre po klancu dol mogoče max 5 km/h več kot po ravnem.

In ja, sem tisti s črnim fleksom :)

Ja daš distance vmes, zdej jst mislim zelo malo oddaljen od feltne tako da nebo panike glede ketne ( v skrajni sili se da od youngsterja ali revivala sprednji zobnik ki je konkaven). Če imaš obilico moči potem 20 tobnik zadi in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš šans. predelan filter? Jaz mam športni filter pa se ne pozna praktično nič. edino dere se.

evo zmeril sem ga na tisti tabli VI VOZITE in mi je izpisalo 65 km/h.

spet mam pi*darije drgač. zategnil sem vijak za izpuh v cilinder in tako privil, da mi je vijak ostal v gedori :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej kako sm naredu dol sm uzeu filter pustil sem edino tisto gumo ki pride na ferg in pol sm izrezal krog iz pene ki je u filtru in jo ustavil u gumo ki je bila na fergiju. Drl se je dosti so bli pa malenkost bolsi pospeski in koncna samo uzigal se je tezje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auspuh ne tem tomosu je res zablokiran, tako da priporočam kakega mf- a .

čeprav pa sem zadnjič v mb(drugače sem iz celja) srečal enega deda starega, ki je mel gor leovicne zx, pa se je čez mesto pelal 65km/h :worship: :naughty: !!!

zadnč smo se pogovarjali s kolegi in je reku da bo kupu štirko pa jo predelu, med drugim dau gor zxa.

pa sm uprašu če je možno dobit za tomos.

je reku pršvasaš gor pa paše use :rolleyes: , hehe.

on stari pa mislim da je meu mal bolš ko pa kr pršvasano.

pozanimite se :D !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z MFom dela čist uredu ni treba ZXa ker je ZX namenjen za skuterje če mu je pa ušec tko zavit dubis pa od technigasa se mi zdi tko narjenga k majo skuterji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

oj jst pred 3 mesci kupu flexrja pa sm ga en dan cel dan vozu pa mi zdej potegne poravnem 35 - 40 :naughty: pa z vsemi blokadami brez predelave kaj pravte na to, zdej ga bom pa predelov pa nevem kaj naj naredim :? , a mi lohka poveste kva je nabolj da naredim da mi bo šu ene 60 tenks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje poceni dobi mašino od avtomatika pa daj gor, se ti najbol splača, original mašino pa imaš doma v garaži če boš kdaj prodajal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje poceni dobi mašino od avtomatika pa daj gor, se ti najbol splača, original mašino pa imaš doma v garaži če boš kdaj prodajal

pa pol mal predeluj od avtomatika mašino :naughty: pol pa more nekam it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj jst pred 3 mesci kupu flexrja pa sm ga en dan cel dan vozu pa mi zdej potegne poravnem 35 - 40 :naughty: pa z vsemi blokadami brez predelave, zdej ga bom pa predelov pa nevem kaj naj naredim :? , a mi lohka poveste kva je nabolj da naredim da mi bo šu ene 60 tenks pa brez večjih predelav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športni izpuh pa brušenje cilindra... :naughty:

a ni baje prr flexerju tak celinder da se ga neda brusit (tak material) :? :hmm:

Drgač pa menjaj zobnike. al pa od avtomatika mašino gor pa predeluj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam flexrja, zdej ga bom pa predelov pa nevem kaj naj naredim :? ,a je dobr da dam pawrco gor bo šlo kej hitrej pol pa zobnik 22 vzad a je to dobr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
pipca za bencin je zamasena pa fergazr spuci in more laufat :OK: :OK:

pozdravljeni jast mam tud en problem z flexerom,ko hočem spelat mi ful zacuka,ko pa se vozim je vse vredu je pa res da ketna ni našponana prav zaprav visi tok da se že dotika ogrodja.pa hvala za odgovor lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živijo.Prosdim če mi lahko pomagateNamesrtil sem zobnik 22 na tomos flexerja.Zdaj lepo leti ,sam ko ga teram do poda ga nekaj ustavlja,tako posklakuje kot bi se po makadamu vozil,čeprafv sem na asfaltu..Kaj bi to bilo,nekaj zaustavlja moped...?POmagajte

eee.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam flexrja, zdej ga bom pa predelov pa nevem kaj naj naredim :? ,a je dobr da dam pawrco gor bo šlo kej hitrej pol pa zobnik 22 vzad a je to dobr

Živijo.No tako ti povem,ne dajaj Mf power gor,k je preveč vidno poštiman in bojo policaji težil..Db si auspuh od autoamtika in dej gor..je isti ,pa zobnik 22 daj gor,ti bo šlo 50..Tko mam js zdej.in vsesno cev mu raširi,da bo več kisika v vplinjaču..To je bolše za delovanej motorja..Adijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!