Skoči na vsebino

ALU platišča


Fazer03

Priporočene objave

Če bo vse normalno bo pred kratkim kupljen avto pri hiši sigurno 5 let. In sem sedaj "čist not padu" v iskanju alu platišč za zimske gume (te so že v garaži), platišča pa morajo biti dimenzij 17 X 7 z vijaki 5 x 114.3 in po obliki nekje v smislu kot so Enzo B ali W, Tomason TN3, Momo win 2 ali win pro, ...

In sedaj se priporočam za info o ugodni nabavi omenjenih platišč in mogoče še o montaži in centriranju le-teh za solidno ceno.

Hvala.

post-1569-0-47087600-1350635885_thumb.jpg

post-1569-0-03737000-1350635916_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

...KUPUJEM...!!

Platišča 5x98.......6J-16 col....et-35-40....vse info dobrodošle..................feltne so redke...nekateri modeli alfa romeo naj bi imeli....iščem že neki časa..ponudba slaba na netu..!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...KUPUJEM...!!

Platišča 5x98.......6J-16 col....et-35-40....vse info dobrodošle..................feltne so redke...nekateri modeli alfa romeo naj bi imeli....iščem že neki časa..ponudba slaba na netu..!!

Kaj pa sredinska luknja?

5x98 - 58,1mm

5x98 - 65,1mm

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Bom kr tle notr ruknu moje vprašanje... torej zanima me, če bi se kaj poznalo na udobju če bi dal gume 195/65/15 namesto 205/55/16? Pač iščem večje udobje :) avto - passat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tle notr ruknu moje vprašanje... torej zanima me, če bi se kaj poznalo na udobju če bi dal gume 195/65/15 namesto 205/55/16? Pač iščem večje udobje :) avto - passat

:yes: A ne bo ravno 'dan / noč' razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da še detaljno pojasnim moj problem... dal sm obnovit amortozerje, pa stršat 10% (bumbar :)), zdj mi je pa pretrdo, pa iščem rešitve :)

Dvomim, da bodo gume 'kompenzirale' (pre)trde blažilce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

 

Ne, gume ne morejo "kompenzirati" trših amortizerjev, tudi presek 70 ne ................. guma ima drugo funkcijo na podvozju, kot pa amortizer...................... bo potrebno kar zmenjati amortizerje in vgraditi nazaj originalne vzmeti - predvidevam, da ste s tršimi amortizerji vgradili tudi športne vzmeti ..................... se motim, je bilo delo polovičarsko????

 

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
Ob 19. 10. 2012 ob 10:38, Fazer03 pravi:

Če bo vse normalno bo pred kratkim kupljen avto pri hiši sigurno 5 let

Ga še imaš? Hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Če koga zanima, kupil sem nov avto in od starega (Volvo S40) prodajam RIAL platišča 7Jx15, 4x114,3, ET 40 z letnimi gumami Nankang Ultrasport NS-II 205/55-15, cca 15K km prevoženih. Povezava na Avtonet je https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12753454&display=Rial KBA 45140

Info: Andi, 041-345000

 

12.jpg

11.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!