Skoči na vsebino

Tricikli, trajki, trokolesniki :)


SiR

Priporočene objave

Sicer za 0 na svetu ne bi motocikla zamenjal za tricikl, pa vendar se tu in tam najde kakšna res zanimiva predelava... :)

Recimo - tricikli, na osnovi hayabuse, v-maxa, v-roda, fazerja,...

Vse omenjeno na naslovu www.trikeshop.co.uk

Sicer pa, samo za vzorec, še nekaj slikic:

newmax1_small.gifitem3.4.jpg

image01c.jpgimage02c.jpg

goldbusa5001_small.jpgimage05.jpgimage07.jpg

No, če ima še kdo kje kaj "lepega", a neuporabnega - na plano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tricikli kot jih v glavnem videvamo (z avtomobilskimi agregati), so bolj ...TRICIKLI :? Tele predelave se mi zdijo: ne tič ne miš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tricikli!!! Hm, tu so zbrane samo slabe strani motorja in avta. Zakaj, naj pa vsak razmisli.

:idea:

Da ti ne bo nerodno, če boš videl kakšen tricikel hitreje pripeljati skozi ovinek, kot ga pa zmoreš ti z dvema ! :twisted:

Drugače pa obstoja več kategorij triciklov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tricikli!!! Hm, tu so zbrane samo slabe strani motorja in avta. Zakaj, naj pa vsak razmisli.

:idea:

Da ti ne bo nerodno, če boš videl kakšen tricikel hitreje pripeljati skozi ovinek, kot ga pa zmoreš ti z dvema ! :twisted:

Drugače pa obstoja več kategorij triciklov.

Ja lahko probamo, dam za pjačo, če ti (komu) rata 8) 8)

A da kdo za pjačo, če bom hitrejši??? :wink:

Lokacija: Kalce - Godovič (rollercoaster)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tricikli!!! Hm, tu so zbrane samo slabe strani motorja in avta. Zakaj, naj pa vsak razmisli.

:idea:

Da ti ne bo nerodno, če boš videl kakšen tricikel hitreje pripeljati skozi ovinek, kot ga pa zmoreš ti z dvema ! :twisted:

Drugače pa obstoja več kategorij triciklov.

Ja lahko probamo, dam za pjačo, če ti (komu) rata 8) 8)

A da kdo za pjačo, če bom hitrejši??? :wink:

Lokacija: Kalce - Godovič (rollercoaster)

Pišuku Roly povej da si žejen pa gremo na pijačo, ... mater tole bi bila samo nepotrebna zguba časa. :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se sicer strinjam s trditvijo, da so zgornje slike zanimive ... ampak bolj v smislu "zakaj hudica bi unicil tako dober stroj". In zaradi tega so vsaj malo tudi smesne ... kot je roly povedal, na kupu slabe lastnosti od obojega.

Tezisce je visje kot pri avtu, in ker nagibi odpadejo ... verjetno se to pelje kot MB razreda A se pred vgradnjo one elektornike? :wink:

OK, malo nerodno sem se izrazil ... ne da je tezisce previsoko - hkrati so preozki (vsaj oni fazer se mi zdi "visok" glede na "sirino"). In je moment potem pac premajhen zaradi premajhne rocice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yellow, a ti resno misliš, da lahko kdo s takim trajkom dvokolesnika stisne? Hipotetično - če imata vgrajen enak motor recimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tricikli!!! Hm, tu so zbrane samo slabe strani motorja in avta. Zakaj, naj pa vsak razmisli.

:idea:

Da ti ne bo nerodno, če boš videl kakšen tricikel hitreje pripeljati skozi ovinek, kot ga pa zmoreš ti z dvema ! :twisted:

Drugače pa obstoja več kategorij triciklov.

Ja lahko probamo, dam za pjačo, če ti (komu) rata 8) 8)

A da kdo za pjačo, če bom hitrejši??? :wink:

Lokacija: Kalce - Godovič (rollercoaster)

Jest grem takoj stavt! Pa jest bom sovoznik na prikoličarju (tri kolesa a ne!) Če ti takoj v prvo ne bo ratal ti damo tudi nekaj fore :twisted: :twisted: Določi čas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem decki......da vas malo ohladim......

.....ce je trike narejen ok,

.....ce voznik ve kaj dela,

.....ce oba nekje enako poznata cesto,

.....ce trike ni odlocno podhranjen

...............................se zna zgoditi,da bos tudi ti roly bolj :shock: gledal.

BTDT :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice - kako kaj zgledajo taki trike, če sediš za krmilom?

Mislim - motocikel lahko lepo nagibaš in kompenziraš sile, kaj pa tricikel? a se tam zanašaš samo na stabilnost, ki jo dajejo zadnje gume, ali kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice - kako kaj zgledajo taki trike, če sediš za krmilom?

Mislim - motocikel lahko lepo nagibaš in kompenziraš sile, kaj pa tricikel? a se tam zanašaš samo na stabilnost, ki jo dajejo zadnje gume, ali kako?

beats me....sem samo videl tako zadevo "live in action"........ ni uzitno,predvsem za motorista,ce ne ve kaj dela......res ne. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, a je zadišalo po dirki. Pridemo navijat.

Dajte na kaki zaprti cesti oziroma prekleto pregledni in brez pasti cesti da se mi nebi slučajno kdo pridružil! :cry:

V debato kdo bo hirejši pa se nebi spuščal! Mislim da je veliko tudi odvisno pri kakšni brzini bodo odpeljani ovinki! 50 ali 150+ kar pa se mi za trajke zdi že kar visoka brzina!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prikolicar ravno ni tipicen trike (cist druga igra), ampak zanimivo bi pa blo probat. Ce sta voznik in sovoznik uigrana je lahko hudooooo. Cas:ko bo zunaj vsaj nekje okol 18 stopinj, prej je dokaj brezveze dirkat zarad gum,pol pa gremooo.

Ampak nej se en s trajkom se prjav!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prikolicar ravno ni tipicen trike (cist druga igra), ampak zanimivo bi pa blo probat. Ce sta voznik in sovoznik uigrana je lahko hudooooo. Cas:ko bo zunaj vsaj nekje okol 18 stopinj, prej je dokaj brezveze dirkat zarad gum,pol pa gremooo.

Ampak nej se en s trajkom se prjav!!!!!

Da ne bomo izival nesreče na cesti predlagam da se dobimo na grobniku! Voznika prikoličar je moj prijatelj vozi evrospko prvenstvo. V prikoličarja ima grajenega kawasakija zx 12. Verjemi gre res huuuuudddoooo. Na grobniku jest komajda da zdržim pet krogov kot sovoznik. Vsaka čast njegovemu tekmovalnemu sovozniku. Tukaj je timsko delo zelo pomebno in sta res dobr uigrana. Da je to res hitra stvar lahko sklepaš po tem da se ta kategorija v tujini imenjuje F1 Sidecar :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj cesta kalce-godovič je večkrat zaprta :lol:

če ni pa jo bomo zaprli !! 8)

Dirko je treba speljat ! se vidimo na progi !! :twisted:

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj cesta kalce-godovič je večkrat zaprta :lol:

če ni pa jo bomo zaprli !! 8)

SKA BIKE

He he, sam da ne tko, k bi se razsul.... :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prikolicar ravno ni tipicen trike (cist druga igra), ampak zanimivo bi pa blo probat. Ce sta voznik in sovoznik uigrana je lahko hudooooo. Cas:ko bo zunaj vsaj nekje okol 18 stopinj, prej je dokaj brezveze dirkat zarad gum,pol pa gremooo.

Ampak nej se en s trajkom se prjav!!!!!

Da ne bomo izival nesreče na cesti predlagam da se dobimo na grobniku! Voznika prikoličar je moj prijatelj vozi evrospko prvenstvo. V prikoličarja ima grajenega kawasakija zx 12. Verjemi gre res huuuuudddoooo. Na grobniku jest komajda da zdržim pet krogov kot sovoznik. Vsaka čast njegovemu tekmovalnemu sovozniku. Tukaj je timsko delo zelo pomebno in sta res dobr uigrana. Da je to res hitra stvar lahko sklepaš po tem da se ta kategorija v tujini imenjuje F1 Sidecar :!:

No to za grobnik je ideja dobra. Sicer pa sem ze gledu in je vidt norooo.

A mogoce ves, kaksne case dosega tale tvoj kolega na grobniku??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ameriška predelava,ampak je v redu in lepo narejeno. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ameriška predelava,ampak je v redu in lepo narejeno. :lol:

Nemška predelava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ameriška predelava,ampak je v redu in lepo narejeno. :lol:

Nemška predelava...

Saj ni važno katera predelava je, važno je, da zgleda dobr.Kako pa se pelje z to mašino pa je spet druga pesem(skozi ovinke....).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!