Skoči na vsebino

Tricikli, trajki, trokolesniki :)


SiR

Priporočene objave

bom povprašal za detajle okol luči. obstajajo tud minimalne višine svetilnih teles od tal, ampak se mi zdi da je pokrov od torzije(in štanga ven iz njega) dost visok. Blatnik mora pokrivati vsaj 1/3 gume (če greš okrog po profilu) in celotno tekalno površino v širino. če je iz pleha ali podobnega ostrega materiala mora biti po robu plastična zaščita... pridem kej okol s pivom zjale past in z natančnejšimi info. najverjetneje bom tam v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Tudi ATV-ju v prometni piše, da je motorno kolo, pa je vseeno vozen z B kategorijo. Nekje sem slišal, da so vsa dvosledna vozila vozna z B. Ve kdo točne informacije? Kupujem trike pa me zanima, če moram res delat izpit za A kategorijo.

Vesel vsake (preverjene) informacije (veselje dokažem s pirom ali dvema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, za trajk rabiš A kategorijo. Preverjeno.

Dolžn si mi dva pira :P

Ma tut tri, to bo minimaln strošek naspram izpitu:) Sam povej kje se te da dobit k flaš lih nebi pošilju po pošti hehe :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res! Trike je lahko vozen z B kategorijo! Tretji odstavek 128.člena ZVCP določa da smejo voziti trikolesa v RS imetniki vozniškega dovoljenja z B kategorijo ali z A kategorijo brez omejitev. Mislim pa da so nastali neki popravki,ki so izšli v ur. listu v mesecu aprilu.Načeloma bi lahko trike vozil vsak ,ki ima vozniško B,G in H,če sem prav razumel zadevo.Lahko preveriš na vsaki upravni enoti,samo ne pusti se odpraviti kar takoj,naj ti dajo fotokopijo ali izpis iz ur. lista.Preverjeno!

Veliko ljudi poznam,ki nimajo A kategorije imajo pa tricikel!

lpVine :grim

Pir je moj!!!!! :P :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sreču policaje (seveda z radarjem) ob cesti. Ustavu sem in vprašu kako je s tem. En ni meu pojma, drugi je pa reku, da odvisno kaj piše v prometnem dovoljenju. Če piše motor, potem rabiš A. Po moje še oni nimajo pojma :grrr

Kar se tiče pirov, ni blema, častim oba :OK:

Vine dej se pozanimi kaj jim piše v prometnem dovoljenju, velja?

unaprej thx:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej so končani tudi avspuhi in balanca je pokromana. Vse skupaj zgleda nekako takole. Je pa trenutno vse na hold ker imam maturo. Ko bo konec mature se bodo dela na motorju ponovno začela in računam da bo končan nekje konec poletja ali konec leta.

Še slika izpušnega sistema.

[attachmentid=72699]

Pa še sveže pokromana balanca

[attachmentid=72700]

Crownless

post-3515-1150212944_thumb.jpg

post-3515-1150213024_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Tu ie nekaj triciklov iz Srbije(2005). Da ne bo tema propadla![attachmentid=84843]

...[attachmentid=84844]

...

...

post-669-1161705612_thumb.jpg

post-669-1161705905_thumb.jpg

post-669-1161706099_thumb.jpg

post-669-1161706260_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Big Yellow, imaš kakšno fotko teh vozil v akciji... recimo pri oranju njive ali kaj podobnega...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na triciklu se marsikej dogaja. Zadnji vikend sem ravno delal spremembo na mašini in namontiral vplinjač od Yugota Koral 55. Gre pa zlo v kratkm narazn in barvanje. Pol pa A-test in upam da nekje do spomladi bodo papirju in se veselo zapelemo po naši kokoški gor pa dol. Slike bom dal gor, ko bo motor prebarvan ker zdele ni nekih drastičnih sprememb od zadnjega fotosesiona.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zdravo!

mene pa zanima koliko imate ET na feltnah za trajka (mangels)!

jaz imam v mislih dimenzijo 8x15 ET0 pa nisem 100%

če se bo izšlo ker imam zavore na disk oz. kolk naj dam ET

da ne bo preveč not ozr. preveč ven feltna!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sm šou pogledat na TÜV certifikat mere. Pazi da ko kupuješ feltne dobiš zravn TÜV certifikat. Dimenzije mojih felten so 10JJ x 15 CH. ET mam pa -36. Sicer mam trenutno gor bobne pa je širina kr vredu. Ko bom enkrat naštimu diske, bom pa razmišlu tut o kaki mali razširitvi.

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sm šou pogledat na TÜV certifikat mere. Pazi da ko kupuješ feltne dobiš zravn TÜV certifikat. Dimenzije mojih felten so 10JJ x 15 CH. ET mam pa -36. Sicer mam trenutno gor bobne pa je širina kr vredu. Ko bom enkrat naštimu diske, bom pa razmišlu tut o kaki mali razširitvi.

Matic

ja,vem glede tega certifikata!

jaz, mislim naročit I, 10 x 15 ET-31 ali I, 8 x 15 ET0 v Hoffmannu v avstriji ozr. preko vw kluba, sam nisem čist zihr glede tega ET!

moram bit 100%.

kakšne feltne imajo pa kaj ostali!

hvala za informacije

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo naletel sem na težavo. Sicer ni prva, je pa prva taka, ki je neznamo odpravit brez pomoči nekega strokovnega delavca. Elektrika na motorju.

Situacija je taka, da sam bi že znal to zvezat pa narest, vendar si neupam. Se je že dogajala, da je trajk gorel. Pa tudi, da je med prehitevanjem ponoči (nasproti je vozil avtobus) crknila vsa razsvetljava. Takrat sem biu celo jst gor. In res ni prijeten občutek. Zato bi to stvar rad prepustil nekomu, ki se na to zadevo nekoliko bolje spozna.

Pozna mogoče kdo kkšnga majstra, ki se s tem ukvarja v prostem času in bi mi priskočil na pomoč? Okolica Ljubljane in Grosupljega.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pr nas na dolenjskem ma edn tud trajka, mašino ma pa od vw hrošča, pa je tud že ogromno nagrad pobrav tud v nemčiji pa avstriji se mi zdi, vse je doma narjen, škoda...nikjer nimam nobene slikce

v glavnem če gdo pozna: Jarc iz Soteske (Ostrina), zihr ve d je lep :D

ja no...še za enga vem, sm tist še ni lih dokončan pa ne zgleda tko dobr še

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tele Trjki so kr fajna zadeva :OK: ,mi je všeč,pr nas jih ni kej ful vsaj na prodaj ,pa še brez cen so tak da boh ve kulk to košta :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!