Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Me prau zanima kako se bo vse skupaj odvijalo v sezoni 2013 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja te kazenske točke meni niso najbolj všeč... Že tako je v MotoGP PREMALO konkurence, zdaj pa še hočejo s temi bednimi pikami borbe, KI JIH VSI TAKO ZELO ČAKAMO VSAKO DIRKO, pomehkužiti ali celo onemogočiti... Brezveze... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma k......pa take dirke :( a to bojo zdej dirkal "komisarji za zeleno mizo" ???.....F1 style :( na vsake pike bodo pritožbe pa komisije...... in kdor bo mel boljše odvetnike bo "boljši dirkač" ......svašta res :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja te kazenske točke meni niso najbolj všeč... Že tako je v MotoGP PREMALO konkurence, zdaj pa še hočejo s temi bednimi pikami borbe, KI JIH VSI TAKO ZELO ČAKAMO VSAKO DIRKO, pomehkužiti ali celo onemogočiti... Brezveze... :BUA:

ma k......pa take dirke :( a to bojo zdej dirkal "komisarji za zeleno mizo" ???.....F1 style :( na vsake pike bodo pritožbe pa komisije...... in kdor bo mel boljše odvetnike bo "boljši dirkač" ......svašta res :(

Zato pa že par let ne gledam Moto GP , in raje spremljam WSBK kjer pravih borb ne manjka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut WSBK ne bo več doug to kar je...glede na to da so strici iz Dorne vzel pod okrilje :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bodo dirke F1 style bo to nepopisno odlicno. 6 dirk 6 razlicnih zmagovalcev v 4 al 5 razlicnih avtih.... Sam sanjamo lahko.

WSBK bo z novi pravili postal bol STOCK prvenstvo. Kar bo dirkace upocasnilo. Ce dirkasko serijo upocasnis, slabsi lazje ulovijo korak, in dirke bodo (po moje) se bol napete....

Zivi bili pa vidjeli. WSBK ze februarja....ostalo bomo pa se mal pocakali

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/motogp-pri-yamahi-se-ze-zapleta.html

Pomoje se zna tukaj še hudo zakvačkat situacija. Dva petelina težke kategorije, pa samo en kup. Pa še tega jima zna kdo spodmaknit...

Kar se tiče sprememb pravilnika; bah, preveč komplicirajo. Nove in nove omejitve, ne vem če lahko težka regulacija pripelje do večje zanimivosti dirk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Www.youtube.com/watch?v=EkqOOE7VJVk

Hola,

haha, zgleda ma Yamaha ful zaupanja v Valeta da bo :hooray: ... al jim je pa tolk €€€ prnesu ;-)

PS eni komentarji pod filmčkom so pa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo Vale blizu, bližje kot je bil Dovi na Hondi ali Yamahi. Ne bodo se dogajali Spiesizmi. v to sem prepričan. Nisem pa prepričan da bo še lahko vedno pariral Lorenzu. Čeprav....V prejšnji sezoni Lorenzo ni kazal take forme kot v 2010. Ne me narobe zastopt, bil je perfekten. Vendar, v 2010 je imel strašne zaključke dirk. Tempo je vedno stopnjeval do zadnjega kroga. Njegova zadnja tretina dirke je bla epska. Pomislimo samo na Quatar, ko je v zadnjih krogih ujel Rossija. Tega lani ni več ponavljal. Dobro je začel, in preko dirke malo popuščal. Res da je bila situacija drugačna, in ga Pedrosa ali Stoner v točkovanju nista pretirano ogrožala....

Ker že šinfamo Rossija, bi še tole omenil. Kdor je bral na motomaterssu članek o sezoni 1993, Riney Vs Schwantz. Pisec omeni, da je Yamaha takrat zgrešila z okvirjem in verjetno takrat začela filozofijo celostne prožnosti. torej imajo z iskanjem pravih trdot in ferkvenc okvirja 20 let izkušenj. ducati je okvir zrisal po napotkih, in ga dal sestavit zunanjemu izvajalcu....U resnici v enem letu niso meli nobenih šans.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker že šinfamo Rossija, bi še tole omenil. Kdor je bral na motomaterssu članek o sezoni 1993, Riney Vs Schwantz. Pisec omeni, da je Yamaha takrat zgrešila z okvirjem in verjetno takrat začela filozofijo celostne prožnosti. torej imajo z iskanjem pravih trdot in ferkvenc okvirja 20 let izkušenj. ducati je okvir zrisal po napotkih, in ga dal sestavit zunanjemu izvajalcu....U resnici v enem letu niso meli nobenih šans.

Jest tut mislm, da tle še dolgo ne bo uspeha ker Ducati preveč eksperimentira, in bolj v razvoju igra loterijo in želi uspeh čez noč, za razliko od japoncev ( Yamahe in predvsem Honde), ki razvijajo sistematično, korak za korakom in tudi v primeru neuspeha še vedno mirno sledijo svoji ideologiji. Yamaha in Honda imata z aluminjastimi okvirji izkušnje že več desetletij in realno je bilo za pričakovat, da jih je nemogoče čez noč ujet. Ducati ima izkušnje z krommolibdenovim cevastim okvirjem, vse ostalo je za njih loterija ( karbon, aluminij, ), samo možno pa je, da je cevasti okvir na tem nivoju res povozil čas.

Jest tut tko mislm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kej Stonerju nasledn let kaže ? :D

bolje, kot bo tebi kadarkoli v lajfu verjetno.. no če pa ne, pa svaka ti čast ;)

enako velja za rossija... baje z učotom dobro napredujeta pri iskanju nadomesten mame .--

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolje, kot bo tebi kadarkoli v lajfu verjetno.. no če pa ne, pa svaka ti čast ;)

enako velja za rossija... baje z učotom dobro napredujeta pri iskanju nadomesten mame .--

Mijauuuuu

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš mačka?

lp K

Mačka zamijavka če ji na rep stopiš.

To ti je hotu namignit, sam ti si tok zabit da še tega nisi kapiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, zgleda ma Yamaha ful zaupanja v Valeta da bo :hooray: ... al jim je pa tolk €€€ prnesu ;-)

Če pustimo naivnost nekje ob strani, bi rekla, da predvsem to, ja ... B)

Pa smo spet tam.

P&R mojstri počasi stopnjujejo temperaturo do prvih testiranj v Sepangu, potem pa do vrelišča ob prvi zaresni dirki. Vse špekulacije kdo bo kaj in koga, pa so le zelo dobrodošle; več jih je, bolj cingljajo sponzorski cekinčki. Roko na srce, če drugje ne, Rossi še vedno kraljuje na vrhu motociklističnega prestola zanimanja. To je pravzaprav svojevrsten fenomen - kljub mizernim rezultatom zadnjih dveh sezon ter letom, ki ga vedno bolj ovirajo napram konkurenci, ki je v najboljših letih. Spet so bile vse oči uprte v njegovo prvo vožnjo z Yamaho ... uh, oni že vedo, zakaj so ga vzeli nazaj. Prepričana sem, da mnogo bolj, kot tale naša forumska srenja. :P

Edino, kar v vsem tem počasi že prav odbijajočem cirkusu finančne premoči še pomenijo same dirke je, da se bo šele takrat zares izkazalo, kaj pomenijo odlični rezultati testiranj za Marqueza, ko bo treba odpeljati vse kroge z vsemi ostalimi na pisti; kaj pomenijo nove moči za Ducatija in kako se bodo med seboj grizli JLo, Dani in Vale, pa Cal in ostali. Zanesljivo se bodo, ampak kje bo kateri, pa bomo videli. Vsaj to moč imajo še dirke same ... dokler jih ne bodo še tu "povozila" vmešavanja "stricev iz ozadja".

Me prav zanima, kaj se bo dogajalo ... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka zamijavka če ji na rep stopiš.

To ti je hotu namignit, sam ti si tok zabit da še tega nisi kapiral.

ni to, ampak to, da si ti tolk zabit, da nisi dojel mojega odgovora... kaj naj ti jst, če si tolk omejen in ozkogleden, da znaš gledat stvar samo iz ene perspektive... a je tolk težko pomislit, da se jst mogoče nisem pustil in tako kot je to naredil butnglavc pred mano preusmeri zejbanvijo v drugo smer... pa ne mi zdej prov pametno rečt, da si ti naredil isto, ker je tvoj komentar ena primitivna beda... in nenazadnje jst lahko v tej smeri nadaljujem... hah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolje, kot bo tebi kadarkoli v lajfu verjetno.. no če pa ne, pa svaka ti čast ;)

enako velja za rossija... baje z učotom dobro napredujeta pri iskanju nadomesten mame .--

Bolš mu kaže sam finančno, ker men baba ni prepovedala motor vozit in Učo tut Rossiju ne :P:D

Zdej k je šou pa Stoner u penzijo bi ti pa bl pasu ta nickname k pa Kenny JR , ker roko na srce je glih ene tok opevan prvak k kšn Criville k za oba sploh 90% ne ve da sta bla kdaj prvaka

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, govorjenje o Moto GP se je spet dvignl na tako raven kot tisto pred 2 leti, ko je Rossi prestopu k Ducatiju. Kaj bo kaj ne bo in kako bo na koncu.

Človk bi se še zamislu, da so teli prestopi čedalje bolj režerani in pa da ekipam pomaga v ozadju odigrat neka igralska zasedba iz Hollywooda tele skor filmske prizore in dramatiziranja :hmm: . Očitno sam še tko dvigajo gledanost pa napetost Moto GP-ja, ker praktično z dirkam so gledanost zgubl par let nazaj... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dokler jih ne bodo še tu "povozila" vmešavanja "stricev iz ozadja".

... :rolleyes: .

Ne vem , kdo bi lahko bili strici iz odzadja, vem pa da je Keni đunior definitivno stric iz odspredja, ki že veselo hara po novi MotoGp temi in si nabira nove somišljenike, pa se sezona še ni začela. :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!