Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Bolš mu kaže sam finančno, ker men baba ni prepovedala motor vozit in Učo tut Rossiju ne :P:D

Zdej k je šou pa Stoner u penzijo bi ti pa bl pasu ta nickname k pa Kenny JR , ker roko na srce je glih ene tok opevan prvak k kšn Criville k za oba sploh 90% ne ve da sta bla kdaj prvaka

al pa če mi preprosto ni blo več do dirkanja.. in je zaradi tega, ker se je upokojil zmagovalec tako ali drugače a? ;) tip se je nadirkal, sedaj pa bo užival z ženo in družino naprej in mu bo čist preveč fajn :D

če mu pa slučajno zasede pa itak lahko nazaj pride, ker bo po dveh krogih že hiter :D

jah no nick je pač samo nick... glede kennyja pa tko... za njega sm navijal skor 9 let... je bil tisti prvi, za katerga sm zares navijal in glede na to, da sm biu takrat še otrok in da kot otrok doživljaš vse drugače, se mi bo verjetno od vseh najbolj vtisnil v spomin... u bistvu je tko, da za kennyja sm dejansko navijal.. stonerja sem bolj kot ne samo spremljal...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da bom to temo letos z veseljem spremljal, pa vidim, da je Kenny JR že na prvi strani vse skupaj tako zapacal, da mi gre na KOZLANJE! :headbang::wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O revez mali, s cim sem pa zapacal? Z enim zelo kratkim postom? Haha... In pol stranji podjebavanja s strani drugih? Ce se tkole na hitro sprehodim cez vse poste v tej temi je tvoj zihr najbl glup... Ovca omejena... Gonis lih tisto, kar gonjo vsi, pa vprasanje ce sploh ves zakaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O revez mali, s cim sem pa zapacal? Z enim zelo kratkim postom? Haha... In pol stranji podjebavanja s strani drugih? Ce se tkole na hitro sprehodim cez vse poste v tej temi je tvoj zihr najbl glup... Ovca omejena... Gonis lih tisto, kar gonjo vsi, pa vprasanje ce sploh ves zakaj...

Glej pubec, če bi bi9l v živo toliko deda kot si na forumu, mislim da bi velikokrat pokasiral oteklo ustnico. Žal pa zapacaš vsako temo že samo z eno črko, kaj šele z besedo, če jo napišeš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O revez mali, s cim sem pa zapacal? Z enim zelo kratkim postom? Haha... In pol stranji podjebavanja s strani drugih? Ce se tkole na hitro sprehodim cez vse poste v tej temi je tvoj zihr najbl glup... Ovca omejena... Gonis lih tisto, kar gonjo vsi, pa vprasanje ce sploh ves zakaj...

Kenny kaj pa pričakuješ ko vržeš kost za glodanje rossi fanu dobiš vprašanje v svojem stilu nazaj in namesto da odgovoriš v duhu teme in če bi bil toliko pameten bi tukaj nehal vsaj vsak normalen bi ampak ti nebi bil kenny če se nebi naslednji post spustil na nižjo raven in tako se nadaljuje smetenje v temi.

Sicer pa ne razumem ostalih zakaj se spuščate na njegovo raven.

Kenny nekoč si izjavil da nikoli ne žališ ljudi preden oni tebe ne začnejo - vprašam zakaj je potrebno (revež mali in ovca omejena) brez nekega posebnega razloga .

Popravljeno . Popravil exclan
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej pubec, če bi bi9l v živo toliko deda kot si na forumu, mislim da bi velikokrat pokasiral oteklo ustnico. Žal pa zapacaš vsako temo že samo z eno črko, kaj šele z besedo, če jo napišeš!

jah lej, če ti kej ne paše, ti jst pač ne morm in niti ne želim pomagat.. sorry...

Kenny kaj pa pričakuješ ko vržeš kost za glodanje rossi fanu dobiš vprašanje v svojem stilu nazaj in namesto da odgovoriš v duhu teme in če bi bil toliko pameten bi tukaj nehal vsaj vsak normalen bi ampak ti nebi bil kenny če se nebi naslednji post spustil na nižjo raven in tako se nadaljuje smetenje v temi.

Sicer pa ne razumem ostalih zakaj se spuščate na njegovo raven.

Kenny nekoč si izjavil da nikoli ne žališ ljudi preden oni tebe ne začnejo - vprašam zakaj je potrebno (revež mali in ovca omejena) brez nekega posebnega razloga .

ti dam prav... ampak pač tak sem in nisem tip človeka, ki bi te stvari prezrl...

kar se pa tiče revež mali ali pa ovca omejena.. zame to niso neke žaljivke... revež mali, ker mu verjetno ni tako hudo, kot pravi da je... in ovca omejena.. pač nekdo, ki razmišlja s pametjo drugih in ima preveč omejen pogled, da bi poskušal koga drugega razumeti ali pa s kakega drugega zornega kota pogledat... sam je prosil, sam je dobil...

nevem, zakaj nekateri ne premorejo toliko razuma, da bi napisali tak komentar kot recimo ti... ampak lajnajo že ene 3 leta eno in isto, zato, ker to delajo tudi drugi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je imel sanjsko službo,zdaj pa še sanjsko penzijo :grim ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prau zanima kako se bo obneslo med določenimi ekipami,še posebej med Yamaha Factory Racing nazaj po letih skupaj Lorenzo in Rossi?

  :hmm:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva paj z novim barvnim dizajnom repsolk? :D

 

58216_10151399894000769_401320927_n.jpg

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva paj z novim barvnim dizajnom repsolk? :D

 

58216_10151399894000769_401320927_n.jpg

Lepa zdaj in lepa prej ni neke revolucije v dizajnu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res, da je čudna svetloba, ampak barve so grde... tista bela spodaj čist nč ne paše... same barvne linije čist simpl in ravne, včasih so bile linije bolj špičaste... še tisto grdo zeleno naj dajo zravn, pa bo čist taka k v doohanovih časih :D

hudo izpade samo v tistem predelu, kjer piše HRC...

 

za primerjavo ena lanska... mislm, da je blo veliko lepše :)

 

882234-casey-stoner-2012-launch-motogp-h

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djte mal povedat  ce se ne motim bo zdele konec januarja testiranje??? ve kdo datume??

 

Datumi:

 

2013 Pre-Season Tests

13-14 Nov (2012) - MotoGP: Valencia

03-04 Feb - MotoGP CRT: Sepang

05-07 Feb - MotoGP: Sepang

12-14 Feb - Moto2/Moto3: Valencia

19-21 Feb - Moto2/Moto3: Jerez

26-28 Feb - MotoGP: Sepang

12-14 Mar - MotoGP HRC: Austin

18-21 Mar - Moto2/Moto3: Jerez

23-25 Mar - MotoGP: Jerez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pred deveto minuto se začne nekaj razumljivi press konferenci podobnega....

 

 

 

men se zdi fajn. Tud če nism Rossijev top fan, se mi zdi da je tam kjer spada. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je imel sanjsko službo,zdaj pa še sanjsko penzijo :grim ....

Ampak vse sanje se razblinijo ko se babi zarola!! Men verjemte he he!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vse sanje se razblinijo ko se babi zarola!! Men verjemte he he!!

 

pač če je pr tebi tko, še ne pomeni, da je povsod... ;)

in tisti, ki jamrate, da je stoner šel zarad babe, ste samo fovš... tud če bi res šel zarad nje, vi tega itak nebi mogl vedt... a bo rossi tud šel zaradi učota a? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač če je pr tebi tko, še ne pomeni, da je povsod... ;)

in tisti, ki jamrate, da je stoner šel zarad babe, ste samo fovš... tud če bi res šel zarad nje, vi tega itak nebi mogl vedt... a bo rossi tud šel zaradi učota a? ;)

Ti pa še nis babe u živo vidu mam filing!!? Take poročene, pol ko rodi enga, dva pamža??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!