Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Tako kot sem mnenja že vrsto let, se je moje mnenje samo še potrdilo... PEDROSO :BUA:  bi morala Honda že kdaj nagnat... Žal... Vsa čast Rossiju, je pokazal, da ima še vedno zeloooo ostre zobe! Lorenco, vsa čast, še vedno v TOP formi! Mark pa ČESTITKE!!! LETOS NAVIJAM ZA #93!!!!! :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot sem mnenja že vrsto let, se je moje mnenje samo še potrdilo... PEDROSO :BUA: bi morala Honda že kdaj nagnat... Žal... Vsa čast Rossiju, je pokazal, da ima še vedno zeloooo ostre zobe! Lorenco, vsa čast, še vedno v TOP formi! Mark pa ČESTITKE!!! LETOS NAVIJAM ZA #93!!!!! :grim

Zdej pa ze nehi s temi bedarijami... Ce pa ze hoces, mi pa direktno povej koga bi ti namesto Pedrose pripeljal v ekipo?

Ti bi samo nagnal pedroso, namesto njega pa bi imel v ekipi drugo razrednega dirkača? Verjemi, da ce bi imela honda možnost imeti boljšega dirkača, bi pedroso zamenjali...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa ze nehi s temi bedarijami... Ce pa ze hoces, mi pa direktno povej koga bi ti namesto Pedrose pripeljal v ekipo?

Ti bi samo nagnal pedroso, namesto njega pa bi imel v ekipi drugo razrednega dirkača? Verjemi, da ce bi imela honda možnost imeti boljšega dirkača, bi pedroso zamenjali...

Rosija, a ne sej je neki brsku pa so ga zavrnil.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa ze nehi s temi bedarijami... Ce pa ze hoces, mi pa direktno povej koga bi ti namesto Pedrose pripeljal v ekipo?

Ti bi samo nagnal pedroso, namesto njega pa bi imel v ekipi drugo razrednega dirkača? Verjemi, da ce bi imela honda možnost imeti boljšega dirkača, bi pedroso zamenjali...

 

Dovizioso? :blink:  

Če ga v času 3-eh hond nebi postavlal tok na stranski tir bi biu krepko hitrejši od Danija, mislm da je Dani dosegu svoj peak pr Hondi, če do zdej ni dosegu Svetovnega prvaka mislm, da ga tud v letošnji ne bo, saj kar je pokazu na prvi dirki, pa kolko časa je že pr moštvu. Marc je sem prišel z namenom, da se ga očitno postavi za prvega dirkača in njega goni do super zvezde...Dani bo počas gotof oz. večno 2/3/4... :krneki:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovizioso? :blink:  

Če ga v času 3-eh hond nebi postavlal tok na stranski tir bi biu krepko hitrejši od Danija, mislm da je Dani dosegu svoj peak pr Hondi, če do zdej ni dosegu Svetovnega prvaka mislm, da ga tud v letošnji ne bo, saj kar je pokazu na prvi dirki, pa kolko časa je že pr moštvu. Marc je sem prišel z namenom, da se ga očitno postavi za prvega dirkača in njega goni do super zvezde...Dani bo počas gotof oz. večno 2/3/4... :krneki:

dovi? resno? V treh sezonah pri HRC je zmogel eno zmago v zelo netipicni dirki. pedrosa je v najslabsih sezonah zbral najmanj dve zmagi na leto. uspelo mu je bit tretji v prvenstvu, ko je zbral par pik vec kot Pedrosa, pa saj vemo zakaj. LeMans, Simoncelli in 4 dirke u bolnici.

Pedrosa ima podoben problem kot so ga imeli nasi smucarji. Oni so imeli najprej Stenmarka in pol Tombo, Dani pa ima poleg krhkih kosti in smole na grbi se Rossija Stonerja in Lorenza. ti trije so si razdelili 11 naslovov. kakega tud na Pedrosin racun. Schwantz recimo, je naslov dobil na racun Rainieve ultra smole.

predvsem pa modela odpisat po eni slabi dirki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem pa modela odpisat po eni slabi dirki...

In to se nocni na pesceni podlagi. Ce se ne motim, je bilo to eno izmed dveh dirkalisc, kjer Dani ni se nikdar zmagal v nobeni kategoriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem pa modela odpisat po eni slabi dirki...

 

Nism ga odpisu po tej dirki, če si si in mislm, da Dani ni več v tem času k je pr Hondi je meu šanse osvojit naslov, lani še celo največ. Zdej je pa tule mali Marc k vse upe nanga polagajo, Rosi se je zbudu, Jorge je pa v neverjetni formi...Če si material svetovnega prvaka premagaš vse neglede na to al so Stenmarki al pa Lorenzoti! :D

 

Dovi? Ja, Dovi poba konstantno dokazuje da je hiter ZELO, še z ducatijem mu je uspel neki hitrih krogov...Kokr sm reku, da so njega postavlal na Hondi na stranski tir in je šla ekipa prevsem na roko Stonerju ;) Pa še amrsikateri bi se bolje odrezou, če bi se mu dal tovarniški material ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism ga odpisu po tej dirki, če si si in mislm, da Dani ni več v tem času k je pr Hondi je meu šanse osvojit naslov, lani še celo največ. Zdej je pa tule mali Marc k vse upe nanga polagajo, Rosi se je zbudu, Jorge je pa v neverjetni formi...Če si material svetovnega prvaka premagaš vse neglede na to al so Stenmarki al pa Lorenzoti! :D

Težava nastane, ko imaš sočasno več takih, ki so material za prvaka in premagajo vse neglede na to ali so Stenmarki al pa ___________ (vstavi poljubno) - prvak je lahko le en od njih.

 

    D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal Pedrosa nikoli ni bil in nikoli nebo "material" za prvaka, smola gor, smola dol. Preveč popušča, se ne bori, ne grize, če se slučajno zbudi in če se slučajno začne borit je to prepozno, ker se to zgodi samo v zadnji tretjini sezone, kar pa je prepozno. Šampion MORA v tej konkurenci gristi na polno od prvega kroga na prvi dirki, do zadnjega kroga na zadnji dirki. Pedrosa pa žal tega ni nikoli pokazal, da zmore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani zmore,o pa se kako bo strene mesal :OK: prva dirka ga je neki naucila...si ali pa nisi....in bo dal vse od sebe da bo :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal Pedrosa nikoli ni bil in nikoli nebo "material" za prvaka, smola gor, smola dol. Preveč popušča, se ne bori, ne grize, če se slučajno zbudi in če se slučajno začne borit je to prepozno, ker se to zgodi samo v zadnji tretjini sezone, kar pa je prepozno. Šampion MORA v tej konkurenci gristi na polno od prvega kroga na prvi dirki, do zadnjega kroga na zadnji dirki. Pedrosa pa žal tega ni nikoli pokazal, da zmore...

Kako je bil pa lahko trikrat prvak če je tak nesposobnež???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danija bi kljub tej prvi dirki vseeno prištela k letošnjim favoritom. Saj tudi Lorenzo ne bo vsake tekme zmagal. :whistle:

Čeprav sumim, da jih bo veliko ... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rosija, a ne sej je neki brsku pa so ga zavrnil.....

Niti niso bili tako zaprti glede tega, ampak pol se je Rossi odlocu za yamaho... Kaksna je pa zgodba Rossi - honda pa vsi vemo :-)

Dovizioso? :blink:

Če ga v času 3-eh hond nebi postavlal tok na stranski tir bi biu krepko hitrejši od Danija, mislm da je Dani dosegu svoj peak pr Hondi, če do zdej ni dosegu Svetovnega prvaka mislm, da ga tud v letošnji ne bo, saj kar je pokazu na prvi dirki, pa kolko časa je že pr moštvu. Marc je sem prišel z namenom, da se ga očitno postavi za prvega dirkača in njega goni do super zvezde...Dani bo počas gotof oz. večno 2/3/4... :krneki:

O ja seveda... Je mel prej dve leti, pa ni pokazal kaj dosti... Zato je pa šel... Sem pa tudi jaz mnenja da je dovi v zadnjih letih ogromno napredoval in da bi bil sedaj na Hondi zagotovo bolj konkurenčen daniju...

Žal Pedrosa nikoli ni bil in nikoli nebo "material" za prvaka, smola gor, smola dol. Preveč popušča, se ne bori, ne grize, če se slučajno zbudi in če se slučajno začne borit je to prepozno, ker se to zgodi samo v zadnji tretjini sezone, kar pa je prepozno. Šampion MORA v tej konkurenci gristi na polno od prvega kroga na prvi dirki, do zadnjega kroga na zadnji dirki. Pedrosa pa žal tega ni nikoli pokazal, da zmore...

No seveda s konkretnim odgovorom nisi postregel... Pa sej nemors... Ce bi lahko bi pri Hondi to že storili...

No sej so pripeljali marca... On je material za prvaka... Čeprav dani je bil isti ko je prišel v gp, pa so vsi govorili kako je material za prvaka... Heh... No moje mnenje je, da Pedrosa se bo prvak... Ce ne bo, potem bo to največji poraz v motogp. Vsaj zame..

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti niso bili tako zaprti glede tega, ampak pol se je Rossi odlocu za yamaho... Kaksna je pa zgodba Rossi - honda pa vsi vemo :-)

O ja seveda... Je mel prej dve leti, pa ni pokazal kaj dosti... Zato je pa šel... Sem pa tudi jaz mnenja da je dovi v zadnjih letih ogromno napredoval in da bi bil sedaj na Hondi zagotovo bolj konkurenčen daniju...

No seveda s konkretnim odgovorom nisi postregel... Pa sej nemors... Ce bi lahko bi pri Hondi to že storili...

No sej so pripeljali marca... On je material za prvaka... Čeprav dani je bil isti ko je prišel v gp, pa so vsi govorili kako je material za prvaka... Heh... No moje mnenje je, da Pedrosa se bo prvak... Ce ne bo, potem bo to največji poraz v motogp. Vsaj zame..

Dani je top 5 dirkač,odkar je začel z nastopanjem v klasi gp. Nikoli pa ni bil toliko konstanten,da bi mu uspelo v sezoni nabrati dovolj točk za osvojitev naslova. Fant je enostavno povedano premalo dober,da bi si vzel naslov prvaka. Po vseh teh letih, od leta 2006,pa do danes, ne more noben reči, da ima fant smolo. Vsak od teh fantov ima kdaj pa kdaj slabo dirko,padec in izostanek naslednje dirke. Marsikoga je to v sezoni stalo naslova,a če je dovolj dober, to v drugi sezoni pokaže in s tem osvoji naslov.  Daniju žal ne uspe osvojiti naslova,ker je fant premalo dober,za svojo konkurenco.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no... Jst vseeno verjamem v danija... Drugače se strinjam z napisanim, ampak moje mnenje je, da je bila honda v senci yamahe in morda ducatija (predvsem stonerja) do 2011 razen v prvi Danijevi sezoni... In fant je delal veliko delo, da je sploh bil tako blizu... V 2011 pa je mel možnost, pa ga je sic onesposobil, pa se mel je tako močnega kolega... Lani je honda v prvi polovici imela težave in jorge je pobegnil... Potem je daniju manjkal Casey... Ce se nebi poškodoval (no bi verjetno on imel več možnosti za naslov) ampak bi skupaj kradla pike lorenzu, ki bi mogel bolj tiscat in mogoče še kaka napaka, pa tudi če ne... Naslov bi lahko bil Danijev... Letos zgleda yamaha močna... Ampak lahko da je bil to samo katar, bomo videli... Ampak če bi bila recimo honda nekoliko boljši motor kot yamaha in bi dani bil brez močnega kolega v ekipi je sposoben osvojit naslov... Zdej v to, da je ze v osnovi mal boljši od jorgeja dvomim... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani je top 5 dirkač,odkar je začel z nastopanjem v klasi gp. Nikoli pa ni bil toliko konstanten,da bi mu uspelo v sezoni nabrati dovolj točk za osvojitev naslova. Fant je enostavno povedano premalo dober,da bi si vzel naslov prvaka. Po vseh teh letih, od leta 2006,pa do danes, ne more noben reči, da ima fant smolo. Vsak od teh fantov ima kdaj pa kdaj slabo dirko,padec in izostanek naslednje dirke. Marsikoga je to v sezoni stalo naslova,a če je dovolj dober, to v drugi sezoni pokaže in s tem osvoji naslov.  Daniju žal ne uspe osvojiti naslova,ker je fant premalo dober,za svojo konkurenco.

 

Točno to vse, kar si rekel...

Dejstvo pa je, da je imel Pedrosič lani v drugi polovici sezone, res malce smole! In tisti zadnji padec na začetku dirke je zajebal sam. O tem, kam se mu je tako mudilo z nezagretimi pnevmatikami, pa verjetno še danes premišljuje!?

Ja, dober je. izgleda pa, da premalo. So pač drugi boljši, konstantnejši in predvsem Lorenzzo, čeprav nisem njegov fan, je bil v zadnji sezoni prekleto preračunljiv in prav zato je lani dobil veliko nagrado!!

Dirka se z glavo - s preračunljivostjo in nenazadnje s kančkom sreče! :hmm:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani je vedel lani, da ce gre Casey mimo je konec... Probal je nemogoče... Pac se ni izšlo...

Dani je vedel lani, da ce gre Casey mimo je konec... Probal je nemogoče... Pac se ni izšlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

vikend se bliža in z njim druga letošnja dirka: malce dvomim da bo tudi tako zanimiva kot je bila prva, ampak morda pa vseeno ;)

 

zelo sem vesel, da se Tom po poškodbi vrača že na to dirko, morda bo letos le lahko posegel v boj za prvaka :OK:

 

pa še nekaj utrinkov in misli pred vikendom:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja napoved je

1. Dani

2. Marc

3. jorge

4. Rossi

Zdej prva dva sta bolj pobozni želji, ker upam, da se honda izkaže... Glede na smer proge imajo sploh vse pogoje za to...

Dani mislim, da bo napaljen in bo hotel vsem dokazat, da je najboljši... Zato marcu ne pripisujem nekih možnosti... Ampak se daleč pa tega, da ga podcenjujem. Zato sem ga tudi dal pred jorgeja... Rossi je sicer hiter, Ampak da bi premagal Lorenza pa dvomim... Cal pa mislm, da bo težko v stiku z lorenzom in Rossijem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi zna zmagat! :OK:

 

Bi bilo lepo videt Rossija po dolgem času spet zmagat ja, vendar se bojim da tega še ne bomo dočakali v Austinu...vsaj na testiranjih je v Austinu delovala Honda močnejša od Yamahe, pa tudi testirala je tam Honda en dan več kot Yamaha, tako da mislim, da je Honda v Austinu malenkost v prednosti...sicer pa počakajmo do nedelje in bomo vidli, mogoče nas pa Yamaha preseneti :)

 

Če pa bo zmago pobrala Yamaha bi rajši videl da bi zmagal Rossi, pa ne zato ker bi imel kaj proti Lorenzu, pač pa zato ker mislim da bi Rossiju po tako dolgem obdobju brez ene same zmage končno spet ena zmaga precej koristila za dvig samozavesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem mestu se malček strinjam z Kenny-em, kar je napisal glede Pedrose. Verjetno mu še zdaj ne da miru.

Ravno zaradi tega bi napovedal sledeč končni izid:

 

1. Pedrosa

2. Lorenzo

3. Rossi

4. Marquez

 

Tukaj ne smemo pozabit še obetavnega, predvsem pa zagnanega Crutchlow-a, ki zna presenetit, kar smo že videli na mnogih dirkah. Mislim, da pa letos je pripravljen na polno.

Prejšnje sezone je bil nekako "negotov" .... se je pokazal iz ozadja in izginil ..... itd. Letos mislim, da zna bit trn v peti vsem tem štirim favoritom.

V to zanimivo kategorijo za Crutchlow-om bi jaz dal še: Hayden-a, Aoyam-o in Bradla.

 

Bomo videli v nedeljo, ker treningi in kvalifikacije ravno niso pokazatelj kdo bo v ospredju na dirki. Tam se potem marsikaj spremeni, tako da .... komaj čakam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!