Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Haha še lutke najbrš n'kol... :D Če ne bi meu več dela z njo kot pa skoz smetit kle u tej temi :P

 

Kva pol Rossi k Suzuki ju 2014? :hmm:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha še lutke najbrš n'kol... :D Če ne bi meu več dela z njo kot pa skoz smetit kle u tej temi :P

 

Kva pol Rossi k Suzuki ju 2014? :hmm:

 

A ni Rossi z Yamaho podpisal za 2 leti? ;)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa še nis babe u živo vidu mam filing!!? Take poročene, pol ko rodi enga, dva pamža??

 

no sam da veš več ku jst... nabijaš vs čs neki v prazno, brez kakršne koli podlage in se imaš za najbolj brihtnega genija daleč na okoli, ki vse ve.. dej se mal posluš...

in če te mogoče že lih zanima... tvoj filing je tako bedno napačn, da si ne morš mislt...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez en teden bomo vedli ze marsikaj....juhu.

A bo Pedrosa u sepangu nabil Lorenzota? Jez pravim da ga bo. In da bo Rossi nabil Markeza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez en teden bomo vedli ze marsikaj....juhu.

A bo Pedrosa u sepangu nabil Lorenzota? Jez pravim da ga bo. In da bo Rossi nabil Markeza.

 

jah no... honda je bila na testiranjih ponavadi več pred vsemi, kot pa potem ko se je začelo zares... tako da če ga nebo, bo slaba letos :D

marquez, pa kot novinec verjetno še ne bo na 100% in se čist zna zgodit, da ga bo tud rossi pustil zadaj po času... mene zanima predvsem, kako bo s CRT-ji in če so naredili kak napredek, ker mal sumim, da najbrž ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cez en teden bomo vedli ze marsikaj....juhu.

A bo Pedrosa u sepangu nabil Lorenzota? Jez pravim da ga bo. In da bo Rossi nabil Markeza.

 

Jest napovem 1.Pedrosa, 2.Lorenzo. 3. Crutchlow, 4.Rossi, 5.Bradl, 6.Markez, 7.Hayden, 8.Dovi, 9.Spies, 10.Smith, 11.Ianone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest napovem 1.Pedrosa, 2.Lorenzo. 3. Crutchlow, 4.Rossi, 5.Bradl, 6.Markez, 7.Hayden, 8.Dovi, 9.Spies, 10.Smith, 11.Ianone

:hmm: Pa Bautista nekje pred duci, ne?

Meni bi bil tvoj vrstni red precej vsec. Se pa bojim, da bo letos satelitom tezje kot lani. Po moje bo razlika med njimi in fabriskimi stroji vecja, in se letos ne da ponoviti Dovijeve sezone 2012.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda je bila na testiranjih pred vsemi... ja, začetek 2012, potem so jim pa kilce nabil pa novo gumo. In je šlo pol sezone v nič. Upam, da se to letos ne bo ponovilo. Naj se ne bi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest napovem 1.Pedrosa, 2.Lorenzo. 3. Crutchlow, 4.Rossi, 5.Bradl, 6.Markez, 7.Hayden, 8.Dovi, 9.Spies, 10.Smith, 11.Ianone

 

 

OOOOUUUUUUU, kam ti je pa Crutchlow pobegnil??? Saj vem, da je to predvidevanje, ampak, zelo hrabro. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred rossija ga je kar pogumno dajat ja :D

 

jst vseeno mal več pričakujem od ducatija... to ni bilo ducatijevo realno stanje, kar se je dogajalo zadnjih par let in verjamem, da se lahko vrnejo tik za tovarniške stroje yamah in hond, kar pa lahko kar hitro prinese tudi kakšne stopničke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Pa Bautista nekje pred duci, ne?

Meni bi bil tvoj vrstni red precej vsec. Se pa bojim, da bo letos satelitom tezje kot lani. Po moje bo razlika med njimi in fabriskimi stroji vecja, in se letos ne da ponoviti Dovijeve sezone 2012.

Ja Bautista mi je pa čist z glave šou B)

 

Pol pa tkole : 1.Pedrosa, 2.Lorenzo. 3. Crutchlow, 4.Rossi, 5.Bradl, 6. Bautista 7.Markez, 8.Hayden, 9.Dovi, 10.Spies, 11.Smith, 12.Ianone

 

Sej bi dal Markeza višje, sam bo mogu še mal kilometrov na Gp stroju narest in mislm, da bo Bradl še par dirk boljši, če ne že bolj konstanten glede na to da sta bla v Moto2 podobno hitra le s to razliko, da ma Bradl eno leto več izkušenj v GP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah dejte no!!! Elena jih bo vse nabila .... s kolesom če bo treba!!  :hooray: 

A nism že prej napisu, da jo že zameni, pa boš meu mer :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Bautista mi je pa čist z glave šou B)

 

Pol pa tkole : 1.Pedrosa, 2.Lorenzo. 3. Crutchlow, 4.Rossi, 5.Bradl, 6. Bautista 7.Markez, 8.Hayden, 9.Dovi, 10.Spies, 11.Smith, 12.Ianone

 

Sej bi dal Markeza višje, sam bo mogu še mal kilometrov na Gp stroju narest in mislm, da bo Bradl še par dirk boljši, če ne že bolj konstanten glede na to da sta bla v Moto2 podobno hitra le s to razliko, da ma Bradl eno leto več izkušenj v GP.

1. Rossi, 2 Lorenzo, 3 Bradl, 4 spies, 5 bautista, 6 Crutchlow, 7 Dovi, 8 Smith, 9 Lanone, 10 Hayde,...20 Markez :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Rossi, 2 Lorenzo, 3 Bradl, 4 spies, 5 bautista, 6 Crutchlow, 7 Dovi, 8 Smith, 9 Lanone, 10 Hayde,...20 Markez :D

A Pedrosa bo pa doma ostal :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Lorenzo, 2. Pedrosa, 3. Rossi, 4. Marquez, 5. Bradl, 6. Hayden, 7. Dovizioso, 8. Crutchlow, 9. Bautista, 10. Spies

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi možna tudi takale varianta:

 

1.Marquez, 2.Pedrosa, 3.Lorenzo, 4.Bradl, 5.Crutchlow, 6.Dovizioso, 7.Bautista, 8.Rossi, 9.Hayden, 10.Spies

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi možna tudi takale varianta:

 

1.Marquez, 2.Pedrosa, 3.Lorenzo, 4.Bradl, 5.Crutchlow, 6.Dovizioso, 7.Bautista, 8.Rossi, 9.Hayden, 10.Spies

Možna varianta....če spiješprej pol litra vodke :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če že vsi napovedujete bom še jst :D

 

DAY 1:
1. pedrosa

2. lorenzo

3. bradl

4. dovi

5. rossi

6. calvin

7. hayden

8. bautista

 

FINAL:

1. pedrosa

2. lorenzo

3. rossi

4. bradl

5. calvin

6. dovi

7.hayden

8. bautista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi dan testov ni blo kake guzve. Od 6ih CRTjev ki so testirali Marellijevo elektroniko Je edini mal krozil Petricci z najbolsim casom 2:06:xy. Jutri gredo na pisto vsi CRTji.

Cakam de vidim kaksne case bo vozil Barbera. lani na ducatiju letos na FTR. Abrahama pa lani ni blo v Sepangu, in njegovnih casov ne bomo mogli primerjat.

Te je pa slikca rossijeve M1.

post-1354-0-80043000-1359894187_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi dan testov ni blo kake guzve. Od 6ih CRTjev ki so testirali Marellijevo elektroniko Je edini mal krozil Petricci z najbolsim casom 2:06:xy. Jutri gredo na pisto vsi CRTji.

Cakam de vidim kaksne case bo vozil Barbera. lani na ducatiju letos na FTR. Abrahama pa lani ni blo v Sepangu, in njegovnih casov ne bomo mogli primerjat.

Te je pa slikca rossijeve M1.

a se da kje še kšno sliko dobit??...vidm d ne bom mel velik za barvat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje; Dovizioso ne bo med prvih 5, Bradl in Marquez bosta skupaj, ker bosta imela enak motor, a ima Bradl več km za sabo. Najbol bi se strinjal z @serginijem.

 

Zna pa bit Marquez eden tistih, ki zmaga prvo dirko ko pride v novo klaso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!