Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

škoda za Pola res.. tam če ga ne bi oviral bi šel gladko mimo, pa se mogoče boril še za 2. mesto.. :BUA:

 

kaki bjondi :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je danes moj dark horse, sploh zaradi razmer... Ampak za 1x bl slabo kaže...

Računam, da bo dani vse hitrejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar dela jorge je kr nevarno... Zavira precej z odsekano linijo in zapira linijo Marquezu... To je delal lani dani v Brnu... Takrat bi bilo nevarno, sedaj pa je, ker Marc tega ne sprejema najbolje... Ampak za enkat se je srecno izteklo xP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, ampak Dovizioso je pa res dobr. In Pedrosa...to bi moglo bit u penziji, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem vam rekel, da bo dani pokazal hudiča! Nenazadnje bo letos res se prvak... Kje ste zdaj kritiki danija?

Lorenzo pa kr zapeljal v Marqueza, kljub temu, da je bil že premagan? Lahko bi mu enostavno dal prostor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha... Marquez  :grrr :grim

 

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

carsko. vsaj za 2. mesto je blo napeto. užuval ob gledanju...

da pa lorenzo poražen v svojem ovinku pa neprecenljivo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo, pičkica užaljena.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo, pičkica užaljena.

Samo res, komot bi lahka poravnal motor pa se ga ne bi dotaknil. Zdej pa deluje čist jezen, ker ga je mlajši tekmec prehitu. Res en velik :BUA:  za Lorenza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsi, ki kritizirate lorenza... na tiskovni je rekel, da je naredil napako, ker je premalo zaprl linijo... jst mislm, da ga ni kej za kritizirat... me zanima, kako bi vi odreagirali, ko bi vas nažgal en mucl takole v vašem ovinku ;)

moje mnenje je tudi, da če si poraženec se obnašaj kot poraženec... lorenzo je to naredil, bil je užaljen in pač ni čestital marquezu... meni se to ne zdi čisto nič narobe... je vsaj pokazal svoje občutke, bolje kot da se dela neki veselega in nevem kakšno osebnost... kar se prehitevanja tiče ni komentiral oz je rekel, da je pač sam naredil napako in to je edino kar je tukaj pomembno... seveda je takoj po prečkanju ciljne čtre pizdil, ampak takrat je prisotnih itak tisoč emocij... jst poznam enega, ki je pizdil že ko ga je nekdo prehitel, brez da bi se ga dotaknil...

 

pa da nebo pomote, tudi jaz menim, da je bil marquezov manever povsem čist... veliko bolj, kot tisti 8 let nazaj, ko je tisti nekdo nekoga rinil do peska...

 

je pa dejstvo, da je lorenzo zelo zelo slab v 1na1... predvsem pa vedno izgubi že skoraj dobljeno dirko... in je v catalunyi pustil preveč prostora rossiju.. in je lani v brnu pustil preveč prostora daniju in je danes pustil preveč prostora marquezu... jst nevem no... pomoje bi se počas že lahko kej naučil...

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, imas razlicne ljudi, tole da ne trknes s flaso po tekmi (ajde za tisto roko je cist vseeno, ker je bil se vidno jezen in sokiran), ker si cel prisel do cilja, je odraz njegove osebnosti, ce ze ni prikrival custev, ne vem zakaj se potemtakem ni zjokal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diplomatsko se je izvlekel,svaka cast....Samo se zmeraj trdim,da roko bi lahko dal....ne pa da je tko ignorantsko odmahal...in to 2x (se na podiju)

Je svetovni prvak in to tudi nekaj potegne za sabo....Ne samo zmage...ampak tudi splosni vtis. Konec koncev zna pa tudi sam narediti pizdarijo tako da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vsi, ki kritizirate lorenza... na tiskovni je rekel, da je naredil napako, ker je premalo zaprl linijo... jst mislm, da ga ni kej za kritizirat... me zanima, kako bi vi odreagirali, ko bi vas nažgal en mucl takole v vašem ovinku ;)

moje mnenje je tudi, da če si poraženec se obnašaj kot poraženec... lorenzo je to naredil, bil je užaljen in pač ni čestital marquezu... meni se to ne zdi čisto nič narobe... je vsaj pokazal svoje občutke, bolje kot da se dela neki veselega in nevem kakšno osebnost... kar se prehitevanja tiče ni komentiral oz je rekel, da je pač sam naredil napako in to je edino kar je tukaj pomembno... seveda je takoj po prečkanju ciljne čtre pizdil, ampak takrat je prisotnih itak tisoč emocij... jst poznam enega, ki je pizdil že ko ga je nekdo prehitel, brez da bi se ga dotaknil...

 

 

Nisi ti glih neki športnik a?

Nima veze poraženc al ne v znak fairplaya obeh strani se vedno stisne roko bodisi si poraženec ali zmagovalec. Tko so mene učil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

ne vem zakaj bi se čudil, MM samo dela enako kot je delal lani v Moto2 - če ne gre zlepa, gre pač "mal manj zlepa" :P

 

dirka je bila kar zanimiva, žal mi je le, da niso več kazali hude borbe Ducatijev s CRTji ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horhe in ostal  se naj kar navadijo na tako dirkanje. Ker mislim da tole dons ni blo zadnjič. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tukaj pa se moram oglasit..

prvo kot prvo MM pri tem "bodychecku" po mojem mnenju in kot sta tudi komentatorja povedala ni bil nič kriv, saj je normalno prehiteval, bil na notranji strani in Lorenzo se je dobesedno zabil v njega, saj ga je želel "ustrašit", da bi odstopil.. MM je potem na press konferenci povedal, da bil sam kriv, verjetno zaradi tega ker ima spoštovanje do svetovnega prvaka in se noče kregati, moti pa me reakcija Lorenza, ker ve da je bila njegova napaka in na koncu niti športno ne čestita Marquezu, kljub temu da je bil boljši.. verjamem, da je s to potezo igubil kar nekaj fanov danes, pa mislim da tudi malo zavida MMju, saj nima vsak takšnega talenta kot on + 3. dirka v motogpju in že poigravanje z njim in na prejšnji dirki zmaga. po domače povedano Lorenzo še 1x dokazal kakšen papak je.. :sleep2:

 

temu se reče spoštovanje.. ni vse samo v dirkanju in zmagovanju (kar dela Lorenzo)..

 

rossi25-644x362-672xXx80.jpg

Rossi-Marquez.jpg

Popravljeno . Popravil Kleemen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je izpadel kot užaljen medvedek. Škoda za tako obnašanje. Vsaka čast Marquezu za prikazano dirkanje.

Da bi le Rossi dodal še malo... Ducati ma res hud prototip če ga CRT šiša  :glare:

Že komi čakam naslednje dirke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje ga je marquez celo dirko živciral, ko je tako blizu vozo. pa se je jeza nabrala. :D

samo roko bi pa lahko dal, saj je to šport in se kot bivši prvak tudi lahko športno obnaša.

upam, da bo čimveč dirk takšnih, pa mogoče celo boj za 1. mesto. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!