Skoči na vsebino

Garaža za motor v Ljubljani


Rude Boy

Priporočene objave

V Ljubljani iščem garažo za motor, še najrajši bi si jo delil z nekom.

Če me je kdo pripravljen sprejeti v družbo kot "sogaražerja"......in je pripravljen stroške najema deliti z več kot 1 ! Tukaj sem !

SKA BIKE- Rude Boy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bližini križišča Topniške in Linhartove iščem kakšno zaprto garažo za najem za motor... Ponudbe na s@aufbix.org .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bližini križišča Topniške in Linhartove iščem kakšno zaprto garažo za najem za motor... Ponudbe na s@aufbix.org .

Symru, a mi česa ne vemo? :lol: :changes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač ma moja mami eno parcelo tm na Viču(zravn avtoceste),pa je nekej garaž na razpolago za oddajo.Jo bom kej vprašov,če kej misl oddajat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač ma moja mami eno parcelo tm na Viču(zravn avtoceste),pa je nekej garaž na razpolago za oddajo.Jo bom kej vprašov,če kej misl oddajat.

JA! Mene se kar zanima. Se najbolj me zanima garaza v blizini tobacne (zivim cez cesto od tobacne, motor pa imam v podutiku press :cry: ). Za deljenje, morda samostojni najem whatever...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,Dave,sorry.Dons sm z mami govoru,pa je rekla,da je tist del zemljišča z garažami od njenga brata/mojga strica,ne pa njen.Se bom pa probov z njem zment.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani iščem garažo za motor, še najrajši bi si jo delil z nekom.

Če me je kdo pripravljen sprejeti v družbo kot "sogaražerja"......in je pripravljen stroške najema deliti z več kot 1 ! Tukaj sem !

SKA BIKE- Rude Boy

Rude Boy, Kill Roy in Aja! Vem za garazo, ki se poceni oddaja in je tudi varovana. Ker pa to berejo tudi lopovi, vam podrobnosti povem v sredo na 3M ali pa pol v Twinu. Lahko jo gremo pogledat!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Tadej kdaj boš v sredo (približno) na 3M ! sicer se še ne poznava ampak bom že koga povprašal ! Upam da se ostali trije interesenti tud oglasijo ! :idea:

SKA BIKE - Rude Boy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Tadej kdaj boš v sredo (približno) na 3M ! sicer se še ne poznava ampak bom že koga povprašal ! Upam da se ostali trije interesenti tud oglasijo !  :idea:  

SKA BIKE - Rude Boy

Ja Dave se mi je ze oglasil na mail in je zainteresiran.

V sredo bom prisel na 3M okoli 19. ure, potem pa lahko skocimo pogledat.

Mal skaci okoli zelene XJR pa se spoznamo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Tudi jaz bi delila garažo še s kom....najraje kje za Bežigradom.

Aja

Obstaja možnost - za Bežigradom !

Oglasi se ! :)

Rude Boy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

če kdo išče/rabi varovano garažo v Šiški naj me kontakira na PM ! V njej je že moj motorino a je prostora še pa še !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi delila garažo še s kom....najraje kje za Bežigradom.

Aja

Jaz tud iscem garazo :hmm: ...kdaj pa kdaj..., ce sem lih u lublani! :D Pa najraj mam sisko... :lol1:

Ne, cist resno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima sonajem, imam najeto garažo v Novih jaršah.

Podrobnost na PM.

LP Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima sonajem, imam najeto garažo v Novih jaršah.

Podrobnost na PM.

LP Aleš

kok te pride in kje jo imas(une garzni boxi, al ob kaksni hisi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Da ozivim malo to temo.. ;)

Jutri se zna zgodit da bom prsu v Ljubljano, samo cez noc motorja ne bi ravno puscal sred mesta pred blokom (Zupanciceva jama) in me zanima, ce obstaja slucajno kdo, ki bi bil pripravljen ponuditi mojemu motorju prenocisce :rolleyes: Motor je priden, lepo vzgojen in predvsem ne pusca olja in ponoci ne smrci. :slap: Thank you. :whistle: :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak v Zupančičevi ga pa res ne puščaj zunaj (če že ga zakleni najmanj za ulično svetilko pod oknom kjer boš spal - Savc' je blizu :grim ) ... v najslabšem primeru ti svetujem da greš par sto metrov stran v garažno hišo (nasproti zdravstvenega doma - Plava laguna - in ga pusti tam nekje v bližini vratarja, ki je mislim da celo noč tam (pa če se ne motim lahko v garažo prideš samo z listkom, ki ga dobiš pri vhodu na rampi)) in se potem v Zupančičevo odpravi peš (saj ni daleč .) ).

LP

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ozivim malo to temo.. ;)

Jutri se zna zgodit da bom prsu v Ljubljano, samo cez noc motorja ne bi ravno puscal sred mesta pred blokom (Zupanciceva jama) in me zanima, ce obstaja slucajno kdo, ki bi bil pripravljen ponuditi mojemu motorju prenocisce :rolleyes: Motor je priden, lepo vzgojen in predvsem ne pusca olja in ponoci ne smrci.  :slap: Thank you.  :whistle: :stupid:

Če rabiš garažo se lahko zmeniva...............v šiški mam prostor če ti odgovarja. Sicer grem jutri mal na morje ampak zvečer bom doma Pošlji PM če hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ozivim malo to temo.. ;)

Jutri se zna zgodit da bom prsu v Ljubljano, samo cez noc motorja ne bi ravno puscal sred mesta pred blokom (Zupanciceva jama) in me zanima, ce obstaja slucajno kdo, ki bi bil pripravljen ponuditi mojemu motorju prenocisce :rolleyes: Motor je priden, lepo vzgojen in predvsem ne pusca olja in ponoci ne smrci.  :slap: Thank you.  :whistle: :stupid:

Sej ce ne ti lohko posodim tud jst mojo garazo... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz zivim v Polju... za se en motor je vedno prostor. Poslji PM ali se raje poklici, sej mislim da imas mojo telefonsko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Po treh letih spet iščem garažo oziroma nekoga, ki bi šel z mano v sonajem .... v Ljubljani - Bežigrad, Črnuče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

JZ bi tud potreboval garažo. Najraje bi si jo delil z nekom da bi bilo manj stroškou. U glavnem mam motor ki rabi garažo. Lepo bi blo da bi bla garaža u bližini Savskega naselja,Gimnazije bežigrad ali pa pri Miranu Jarcu v tej okolici.

Če koga zanima naj mi pošlje mail na andy@kjesi.com

ajde folk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

LP!

Jaz bi potreboval garažo v Ljubljani od aprila do junija, pa še kak mesec v jeseni..

Sicer živim v spodnji Šiški in bi bil več kot vesel, :) če bi kdo hotel deliti garažo z mano ali mi posredovati kak koristen namig.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!