Skoči na vsebino

Garaža za motor v Ljubljani


Rude Boy

Priporočene objave

Prodam garažo na križišču Šišenske in Derčeve v Ljubljani. Garaža je vpisana v zemljiško knjigo, 12 kvadratnih metrov, je dobro izolirana in suha. Proti vlomna vrata z trezorsko ključavnico (6 zapahov), elektrika. Primerna tudi za manjšo/hobi delavnico.

 

Več info na 031/314 767 - Igor

2015-10-06 16.03.43.jpg

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A mogoce kdo ve za kaksno garazo oz. prostor za parkiranje motorja v Podutiku (po moznosti okolica Krivca)? Ce ja, prosim ce lahko sporoci vec info na mail ruskicar afna siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od aprila do oktobra bi rabil zaprt prostor (garažo) za motor na Viču, po možnosti v okolici knjižnice Prežihov Voranc. Možna bi bila tudi souporaba prostora z lastnikom ali ali najem skupaj s še kom, ki tudi rabi za svoj motor.

Vsaka koristna informacija doborodošla na: mr.hrovatin(afna)gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali je kdo interesent za skupni najem garaže (za 2-3 motorje) za celo leto za 50 EUR/m (~toliko sem videl v oglasih) v Ljubljani na Viču? Interesenti javite se....

Popravljeno . Popravil dh68
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno iščem garažo ali prostor za motor v Grosupljem ali bližnji oklici(do 5km)..seveda za plačilo..če kdo kaj ve se priporočam..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 1/20/2016 at 10:22, dh68 pravi:

Ali je kdo interesent za skupni najem garaže (za 2-3 motorje) za celo leto za 50 EUR/m (~toliko sem videl v oglasih) v Ljubljani na Viču? Interesenti javite se....

Si ti našel koga za sonajem? Jaz bi tudi za nekaj mesecev rabil sonajem na Viču. Najraje kje okoli Interspara...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sporočam, da sem sedaj po dolgih mesecih iskanja dobil v najem garažo v Podutiku, v soseski Krivec.

Garaža je dovolj velika še vsaj za 1 motor, tako da če še kdo išče garažo v tem koncu se lahko javi na: ruskicar (afna) siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...  :hmm:

... ti si glih 5km iz Grosupljega... jest sem pa 300m dlje...  :O

 

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ob 21. 4. 2016 ob 13:30, Zivnorc pravi:

...  :hmm:

... ti si glih 5km iz Grosupljega... jest sem pa 300m dlje...  :O

aja?!lepo..iz kje pa,ce smem vprasat?lahko tut pm:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa sej sem lepo napisal..  :huh:

... 300m dlje kot HD-Dyna..  :P

... Škofljica.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...komot.

Jest pijem pivo.... HD-Dyna pa pir...  :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, sem bolj nov tu, pa si bom sposodil temo. Tudi sam iščem garažo in koga ki je zainteresiran za skupni najem. Preferiram garažo nekje v Bežigradu, sem iz okolice stožic. Če kdo ve za kaj pametnega / je kdo zaintresiran za najm naj sporoči.

Popravljeno . Popravil Shark4109
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Situacija je pri meni takšna: 

najel sem garažo v LJ (Ambrožev trg). Garaža je samostojna v garažni hiši z rampo in 24/h varovanje. Garaža ima samostojen vhod, vrata so železno/steklena. 

Zgledajo tko:

Spoiler

Levicar_Ljubljana_Garaza-Poljanska_Sever

Same stene garaže so bolj tko tko, neka iverka k že mal razpada. Če bi si kdo delil stroške, pride najem 55/mesec s 3 mesečnim plačilomm, torej 165/3 mesce. 

Edin problem ki ga še nisem rešil je ta da mam samo en ključ za rampo ampak mogoče se da it z motorjem mimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 11 May 2016 at 13:57, Shark4109 pravi:

Situacija je pri meni takšna: 

najel sem garažo v LJ (Ambrožev trg). Garaža je samostojna v garažni hiši z rampo in 24/h varovanje. Garaža ima samostojen vhod, vrata so železno/steklena. 

Zgledajo tko:

  Razkrij skrite vsebine

Levicar_Ljubljana_Garaza-Poljanska_Sever

Same stene garaže so bolj tko tko, neka iverka k že mal razpada. Če bi si kdo delil stroške, pride najem 55/mesec s 3 mesečnim plačilomm, torej 165/3 mesce. 

Edin problem ki ga še nisem rešil je ta da mam samo en ključ za rampo ampak mogoče se da it z motorjem mimo :)

Zdravo, sem imela najeto graražo tam in se da iti tudi brez daljinca mimo rampe (sama ga niti enkrat nisem uporabila). Tudi mene zanima skupinski najem, pred tem pa še v katerem nadstropju je garaža.

lp, katja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je taka da je kar nekaj garaž na voljo v pritličju, če je kdo zaintereseran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prijateljica bi delila garažo v Črnučah. Zdaj je notri samo njen motor, najemnina za celo garažo je 45€, torej vsak da polovico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!