Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Ja, res je bilo super in nepozabno!!! je treba čimprej ponovit, da ne bo prej snega pobralo....ampak a ni čudovito, da imamo takšen hribček tik pred nosom :D (kakstenamlahkofoušpress 8) )

Boarderje s(m)o res podirali, ampak ne dva, temveč enga 2-krat!! :fadein: ......Elbarto, kolk točk je to? :wink:

Ljubljanska banda...hvala za vaš obisk! Bilo je čudovito v vaši družbi! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v premislek .... naslednji teden je spet torek .... pa snega tud še ne bo zmanjkalo .... :multi: .... stvar dogovora .... :idea: :?:

Mam podobne posledice kot Pervy zato se sankanju za nekaj časa odpovedujem! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste tako povedali skoraj vse. Posebej pa bi se rad zahvalil Stigmati in Mačici za pogumno preživljanje straha na sankah z menoj. 8) Opravičil bi se vsem katere sem zgazil. No vsaj enkrat sem lahko zgazil borderja. :P Na riti pa sem bil včeraj večkrat kot celo smučarsko (33 letno) kariero. Danes čutim neke čudne bolečine po celem truplu. Za drugič vem, da moram nabavit lesene sanke. Te plastične zanaša kakor se jim zdi. Bilo je res luštno kot že dolgo ne. To je treba še ponovit! OBVEZNO!!! :lol: 8)

LEP POZDRAV IZPOD VINOGRADOV! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v premislek .... naslednji teden je spet torek .... pa snega tud še ne bo zmanjkalo .... :multi: .... stvar dogovora .... :idea: :?:

Drzi to misel :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Uzitek vreden vseh danasnjih bolicin :lol:

Ampak naslednjic pridem v popolni bojni opremi, :D da mi nebo spet kaj zmrznilo :twisted: :twisted:

lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mi nebo spet kaj zmrznilo :twisted: :twisted:

lp, Ico

si že uspel odmrzniti zadevce??? :wink: :oops: :lol:

Raje vprašaj če še zmeraj misli da ima jajčnike... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne vem, v čem je problem.

Mene boli, mene je zamrznilo, aua....cela plava noga....

"mogao bi ja to svaki dan više puta..."

Na motorju tudi najebeš če niso pravilno opremljen...naj vam bo šola za drugič.

Meni je bilo resnično ful dobro, brez kakršnikoli pripomb. Z Ikom sva se ravno danes pogovarjala, da bi se morali enkrat 3-4 x zapored dol peljat...gasa...pol bi bilo pravo...

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se morali enkrat 3-4 x zapored dol peljat...gasa...pol bi bilo pravo...

LP, El B.

:multi: :multi: :multi:

Ja, tako bi verjetno potem barve manjavala... :twisted: :wink:

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mi nebo spet kaj zmrznilo :twisted: :twisted:

lp, Ico

si že uspel odmrzniti zadevce??? :wink: :oops: :lol:

Zadeve so ze na delovni temperaturi !! 8) 8)

Raje vprašaj če še zmeraj misli da ima jajčnike... :lol:

Kot kaze jih nimam, ker si jih nisem nahladil ! :twisted:

Meni je bilo resnično ful dobro, brez kakršnikoli pripomb. Z Ikom sva se ravno danes pogovarjala, da bi se morali enkrat 3-4 x zapored dol peljat...gasa...pol bi bilo pravo...

LP, El B.

Se popolnoma pridruzujem mnenju !!

Samo povejte kdaj !! :D :twisted:

lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ugotovila, da se nisem niti javno zahvalila za "death-mobil" :oops: . No, Lindau (mislim da si bil ti rent-a-lopata man)- HVALA! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elbarto ... Ico ... in ostali športaši .......... :P .......... menjava polomljenega sedišča na mojem bolidu bo narejena jutri popoldan, kar pomeni, da sem od petka naprej ............... ŠTART PERAJT ............... gassssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...... :smilecolros:

PS.ssssst ..... :idea: blo bi fino če bi si kje kake karte lahko sposodli ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo bi fino če bi si kje kake karte lahko sposodli ... 8)

moja veza za prenosne karte pravi, da so do nedelje zasedene :? ....lahko pa poprosiš Meglenščka...ma baje prenosne karte :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja drug torek...a ne?? kar rezerviraj če se da, zame 2 kosa...sicer ne vem, koliko jih lahko dobiš, za "uporabnino" pa so mi podrobnosti jasne...

Pa da se vozimo do 10, dokler gondola vozi...al devetih ali kar pač že...

JUHU!!!!

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bil tak kakršen sem :cry: bi sigurno bil z vami ker vidim da ste se vsi imeli zelo dobro! Slikce povejo vse :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, naslednjič ko pridem (mogoče že naslednji torek) bom v polni bojni opremi in takrat bi bla tut jst kandidatka za kako karto pa se večkrat dol pelala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, naslednjič ko pridem (mogoče že naslednji torek) bom v polni bojni opremi in takrat bi bla tut jst kandidatka za kako karto pa se večkrat dol pelala.

Če si že zdaj mislila umret... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja drug torek...a ne?? kar rezerviraj če se da, zame 2 kosa...sicer ne vem, koliko jih lahko dobiš, za "uporabnino" pa so mi podrobnosti jasne...

Pa da se vozimo do 10, dokler gondola vozi...al devetih ali kar pač že...

JUHU!!!!

El B.

Če bo prosta, lahko le eno :? žal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja drug torek...a ne?? kar rezerviraj če se da, zame 2 kosa...sicer ne vem, koliko jih lahko dobiš, za "uporabnino" pa so mi podrobnosti jasne...

Pa da se vozimo do 10, dokler gondola vozi...al devetih ali kar pač že...

JUHU!!!!

El B.

Če bo prosta, lahko le eno :? žal....

No, pa eno. Bolše ena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa prvič v življenju mislil, da se bom ubil ali pa vsaj pošteno razfu*** ... no pa je šlo brez padca .... uf uf uf ... :) :arrow: :arrow:

... ni pa to nikakor ovira, da ne bi še kdaj kamikazil po Pohorju :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!