Skoči na vsebino

I hate winter!!!


Priporočene objave

.... ja zima ...... ????? !!!!!! ..... ?????  :BUA:

 

.... pa tud BMW je za en qu.....ac    :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dol mi visi za BMW, pluvam na zimo, pa na parjatle, k so me izdali, joku bom :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sam še mal. Če bo vremenska napoved držala, pol bo 1. marca že bolš. Tist vikend sonček , na obali do +15 :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dol mi visi za BMW, pluvam na zimo, pa na parjatle, k so me izdali, joku bom :(

 

 

ja kaj zdej jokaš, mona ?????

.... edin izdajauc je tist tvoj svizec, k nas je zadnjič vse skupi nategnu ....   :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danica Lovrenjak pravi, da če je Božič zelen, bo Velika noč bela.... In božič je bil zelen  :evilgrin:

 

 

.... ja, naša Dani je res dobra .....  :eek:  :eek:  :eek:

.... tud kadar imam TV čist napotiham ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne maram Danice, pa s svizcem Philom sm tut skregan, do nadaljnega :(



Danica Lovrenjak pravi, da če je Božič zelen, bo Velika noč bela.... In božič je bil zelen  :evilgrin:

hudobnica :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zima zima bela, od jonija je kolegica......... Zato je ne zalt !! :) 

 

En najlepsih, pa obenem najbol tezkih casov, v poslu in pricakovanju pomladi :) !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej men gre tud na neki že.. :closedeyes: ...ni druge,se grem pa sankat ko 5 letn mulc,pa kepat :grim

Evo kaj ti zima nardi,poslabša se ti mentalno :glare: totalno.....

Mogoče bi stopl motoristi skupaj,pa bi podali predlog zakona v parlament za prepoved zime,kaj vse so te bizgeci že sprejel,se ne bi čudu če bi še to :P  :lol:

 

P.S. sploh pa zdej,ko smo pred volitvami spet,vam povem ,da nam bodo obljubili celo leto poletje sam ,da bodo dobili naš glas :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zima mi gre sam iz enga vidika na kozlanje,bruhanje,kur.. sploh danes ko je bilo treba natočit kurilno olje in je račun prišel 2300€ :SS:BUA:

za ta denar bi komot na Tjskem al pa kje drugje na toplem preživela to zimo in uživala v brezdelju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zima mi gre sam iz enga vidika na kozlanje,bruhanje,kur.. sploh danes ko je bilo treba natočit kurilno olje in je račun prišel 2300€ :SS:BUA:

za ta denar bi komot na Tjskem al pa kje drugje na toplem preživela to zimo in uživala v brezdelju

za ta denar tankaš celo poletje moped, pa še ostane za servis in sendvič :D

Tko je k se sončna dolina spremeni v dolino burje in snega :D

današnji dan je že tak, mi je cucka spet skor odneslo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neeee...zima je leeepa je leep sneeeegeeec pa pticke lahk gledamo u krmilnicah..iiiiiiii....pa vse je tako lepo beeeellooo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak mimogrede, sem zadnje 3 dni preživel v Londonu... bilo je sicer za London prav lepo vreme... sončno, brez dežja, a temperature zimske... ponoči in zjutraj okol nule in malo pod njo, čez dan nekje do pet... a glej ga zlomka... na cestah VELIKO MOTORISTOV, precej tudi parkiranih pred uradi, trgovinami službami (pa ne skuterjev ala Italija)... dobesedno vse, prav veliko celo SS zadev... z enim sem se tudi zadebatiral in spet ugotovil , kako razvajeni smo Slovenceljni... Pa pustimo to, da puže veselo skačejo okol v minikrilcih dekoltejih, celo brez nogavic, obute v balerinkah in salonarjih... Mene je zeblo ko sem jih gledal... Ja, nekateri se res požvižgajo na vreme... in motor ni samo za užitek in zabavo pač pa v velemestih tudi v zimskem času prav uporabno prevozno sredstvo... aja tudi policaji jih uporabljajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek!!!! Super!! Pa dej še kako slikco gor ,tko mal za motivacijo ...Pravim jest,da za prauga motorista ni zime...In ne sam policaji...Tud POŠTARJI se pr nas v sakramenski burji,ko kamioniste dobesedno prisilijo,da morjo parkirani bit,dokler burja ne poneha,vozjo kt talenti iz grupe GRAND ENDURO SLOVENIJA!!! In pazi to...BREZ ROKAVIC!! In s POLNIMI KUFRI ROBE!!!

 

:OK:  :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek!!!! Super!! Pa dej še kako slikco gor ,tko mal za motivacijo ...Pravim jest,da za prauga motorista ni zime...In ne sam policaji...Tud POŠTARJI se pr nas v sakramenski burji,ko kamioniste dobesedno prisilijo,da morjo parkirani bit,dokler burja ne poneha,vozjo kt talenti iz grupe GRAND ENDURO SLOVENIJA!!! In pazi to...BREZ ROKAVIC!! In s POLNIMI KUFRI ROBE!!!

 

:OK:  :OK:  :OK:

 

 

.... a takrat, k pokojnine razvažajo ?????  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... a takrat, k pokojnine razvažajo ?????  :D

 

HEH!! Tazadnega v mescu so otovorjeni kt himalajski osli...In pičijo dvokolesnik 8 ur nonstop . V tem času lohka skor do Skandinavskih dežel prideš in ne sam do VIKIJA!!! :):P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEH!! Tazadnega v mescu so otovorjeni kt himalajski osli...In pičijo dvokolesnik 8 ur nonstop . V tem času lohka skor do Skandinavskih dežel prideš in ne sam do VIKIJA!!! :):P :P :P

 

 

.... ja, če imaš polne kufre pokojnin, z lahkoto .....   :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za mopedke res ni problem zima, ga lepo oblečeš, daš gor še šipo in se celo zimo lahko furaš po opravkih, da bi pa na ss zmrzovala sm pa rajš v toplem avtu. za po burji je pa res tečno ker je vse skupaj kot eno jadro pa malo plešeš po cesti sm pa tja, ampak se pa da (dokler res ni prehudo)

tako pa zgleda miško winter edition s prav tako zimsko opravljenim zip-om

post-23082-0-28751700-1361521633_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!