Skoči na vsebino

Kadar nisem na mojem Maxiscooterju se ukvarjam z .....


Blond

Priporočene objave

Pozdravljeni prijatelji Maxiscooteristi.

 

Sicer se zima poslavlja in sem malo pozno se spomnil na to.

Glede na to, da smo iz celotne Slovenije in iz vseh vetrov bi bilo zanimivo, da predstavimo s čim si služimo kruh in s čim za hobby.

Sam včasih iščem kakšnega obrtnika, izvajalca ali storitev, morda pa kdo dela to od vas.

Zakaj bi delal z neznancem, če lahko z znancem ;)

Morda si bomo v teh časih lahko malo pomagali. Včasih samo z nasvetom in idejo.

 

No pa da kar začnemo.

 

Jaz delam kot upravnik večstanovanjskih objektov v podjetju Atrium nepremičnine, kjer se ukvarjamo tudi s posredovanjem pri nakupu/prodaji nepremičnin na Štajerskem koncu.

če bo kdo imel vprašanje s tega "foha" bom se potrudil in z veseljem pomagal

 

 

pa vi ???

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa sem premikačna SŽ-ju, mislim, da je med premikači kar veliko motoristov pa tud skuteristov

začetek na ajznponu sega davno, 09.11.1993, kot progar po domače kot krampar, nadaljeval sem kot varnostni čuvaj in delal kot obhodnik proge državna meja - Sevnica, zdaj pa sem že polnih 5let premikač, je zanimivo delo in rad hodim v službo, čeprav sem moker, me nazebe in zelo vroče mi je poleti, saj se na tirih zelo segreje, išćem pa tud kak dopolnilno dejavnost, da preženem dolgčas pa da še kaj cvenka zleze v mošnjiček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kadar nisem na mojem MAXI skuterju, ga pa mal šraufam...............hahahaha..................... :kva2:  :kva2:      :lol1:  :lol1:    O:-)  O:-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!