Skoči na vsebino

Najbolj racionalen in času v katerem smo primeren nakup


motonavdusenec

Priporočene objave

Lepo pozdravljeni. Resnično upam da ni ta tema že kje odprta,vendar ne najdem nič v zvezi z mojim vprašanjem. Stvar je takšna,da sem moral žal zaradi finančnih težav prodati svojega kawa z 1000.

Doma imava z ženo en avto,..in zeeeelo prav bi mi prišlo še eno prevozno sredstvo,..saj se vozim vsak dan min 80km (služba in nazaj) Strošek nafte je kar precej velik,zato bi rad kupil maxi scooterja do max 2000 eur (več ne gre :( ) kateri je kot sem napisal v temi najbolj primeren za nažalost premajhen žep. Vsekakor bi si želel imeti motor kateri je čim bolj varčen (nikjer ne zasledim porab vaših igrač),saj bi z tem kar nekaj tudi privarčeval,..ter da je "siguren", da mu lahko zaupaš. Kot berem so zanesljivejši dvovaljni motorji,..ampak kaj ko pa mi po ceni nažalost ustrezajo bolj enovaljniki :(. Vsekakor bi rad,da se z ženo lahko tudi skupaj zapeljeva do morja ali na kak izlet, in da se motor pod ritjo ne bo ravno pregreval od napora.

 

Upam da ste moje vprašanje pravilno razumeli,...ter da mi kdo malo pomaga pri kar težki odločitvi.

 

Lep pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ,

 

iz izkušenj povem, da  250 kubični italijan pije nekje 2.5-3l/100km lepe vožnje je pa premalo moči za vožnjo v dvoje. Po ravnem še gre, bože nedaj da naletiš na avtobus pod črnim kalom. Pomoje je 400/500 kubikov optimalno, za ta denar bo pa samo italijan prišel v poštev ali pa malo strarejši japonc.

 

lp

 

 

Lepo pozdravljeni. Resnično upam da ni ta tema že kje odprta,vendar ne najdem nič v zvezi z mojim vprašanjem. Stvar je takšna,da sem moral žal zaradi finančnih težav prodati svojega kawa z 1000.

Doma imava z ženo en avto,..in zeeeelo prav bi mi prišlo še eno prevozno sredstvo,..saj se vozim vsak dan min 80km (služba in nazaj) Strošek nafte je kar precej velik,zato bi rad kupil maxi scooterja do max 2000 eur (več ne gre :( ) kateri je kot sem napisal v temi najbolj primeren za nažalost premajhen žep. Vsekakor bi si želel imeti motor kateri je čim bolj varčen (nikjer ne zasledim porab vaših igrač),saj bi z tem kar nekaj tudi privarčeval,..ter da je "siguren", da mu lahko zaupaš. Kot berem so zanesljivejši dvovaljni motorji,..ampak kaj ko pa mi po ceni nažalost ustrezajo bolj enovaljniki :(. Vsekakor bi rad,da se z ženo lahko tudi skupaj zapeljeva do morja ali na kak izlet, in da se motor pod ritjo ne bo ravno pregreval od napora.

 

Upam da ste moje vprašanje pravilno razumeli,...ter da mi kdo malo pomaga pri kar težki odločitvi.

 

Lep pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ,

iz izkušenj povem, da 250 kubični italijan pije nekje 2.5-3l/100km lepe vožnje je pa premalo moči za vožnjo v dvoje. Po ravnem še gre, bože nedaj da naletiš na avtobus pod črnim kalom. Pomoje je 400/500 kubikov optimalno, za ta denar bo pa samo italijan prišel v poštev ali pa malo strarejši japonc.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

hvala za odgovor...čezdalje bolj gledam tudi yamaho t max 500,..ali lahko kdo pove kolikšna je tu poraba,ter kakšen je strošek servisa (klasični servis na interval)

veliko sem že prebral od tega motorja,..in izgleda da je zanesljiv kot se zagre.

mogoče kdo pozna ta motor...

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7051960

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobiš dobro vzdrževano  T-MAX 500 je to odličen špotren maxi po srcu, za porabo pa ja menda ne boš gledal toliko saj pa ja to niso stare Lade informativno je povpreček okrog 4litre, servis je pa zopet tako, kaj vse je treba menjat pri določenem intervalu, ni nek strošek da ne bi bil normalno dosegljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro 3 ali 4 litre res ne igra vloge...najbolj je važno da lepo dela,..

 

ali mogoče pozna kdo motor ki je na linku,ker se mi kar dopade tako cena kot kilometri (če so realni seveda). Drugače me pa zanima če kdo pozna koga z katerim se da dogovorit da bi šel z mano pogledat motor,..(seveda se oddolžim), ker se na scooterje res ne spoznam ravno ne vem kaj, in se nebi rad preveč "nasral" ker to pa potem res stane ;)

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 poste visje je link....yamaha t max 500...črna.

Lp,in v naprej hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor je res v kratkem pripeljal R-moto in je šel takoj naprej (videl sem ga le vizualno) ,zakaj se pa sedaj prodaja pa ne vem, spoznal pa sem ga po tem ker na levi strani pogona nima zaščitne plastike in po izpuho.  Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem če je bil pri r moto verjetno motor ni bil slab predvidevam. Kaj pa pomeni če ni tiste plastike,..ali je samo vizuelna fora,ali ima kakšen pomen...? (verjetno ni prav draga)

 

Koga bi lahko vzel s sabo ko bom šel pogledat "makino"  da ne kupim mačka v žaklju :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Upam ,da ste zadevo pripeljali do nakupa in da je bil nakup dobra naložba, da motorček deluje. Pri t maxu je potrebna previdnost,ker ga radi predelujejo-frizirajo in z njim počnejo vse mogoče vragolije. Drugače pa najlepši in najbolj živahen skuter v tem rangu. K temu je primerna tudi cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!