Skoči na vsebino

Supermoto šola


_luke_

Priporočene objave

Svaka čast matiji in roksonu ki sta se po treningu še domov odpeljala na kosilnicah ;)

 

Res krasen dan, sonček, družba, allot of Supermotard!

 

Mislim pa da so bli slovenski padci zanemarljivi v primerjavi italjanom....ampak je tudi on preživu!

 

Morem se lotit direktorja fehtat za nove gume :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno najboljši SM dan v mojem življenju :)

3x sem moral tankat, da sem prišel domov; slabih 400km pod črto.

 

Ob priliki spacam še en video. Hvala vsem za nadstandardno družbo.

 

Imate še kakšno "motardiranec" mikico? :OK:

 

Ni problema za majice.... bomo naredili z novo grafiko in enakim napisom.

Kdor je interesent, naj mi na PM javi velikost pa bom organiziral nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en detajl, za vse ki se vam je pregrevalo zavorno olje/tekočina;

sam uporabljam MOTUL  RBF - do sedaj še nikoli težav:

https://www.motul.com/si/sl/products/oils-lubricants/rbf-660-factory-line?f[application]=144&f[range]=21

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en detajl, za vse ki se vam je pregrevalo zavorno olje/tekočina;

sam uporabljam MOTUL  RBF - do sedaj še nikoli težav:

https://www.motul.com/si/sl/products/oils-lubricants/rbf-660-factory-line?f[application]=144&f[range]=21

Tega vlivajo tudi v cestake za pisto. Res pa je, da ga je potrebno prej menjati kot navadnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm se pa spomnu da v sklopki nism nič menjal, samo zavore ki pa niso delale problemov :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasti, hvala, sem sicer že naročil rbf 600 - zelo podobne specifikacije pa kakšnih 10€ cenejši. upam da bo deloval; sem pa preveril katerega imam noter: ATE Super Blue Racing

 

v prilogi en članek o zavornih oljih. sicer sem že pozabil kje sem ga našel...

 

lp,

rok

 

Brake Fluids.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opis dneva z moje strani:

Z Rockson-om sva bila zmenjena na Petrolu na Vrhniki ob 11:30 in po naklučju se srečava na AC malo pred cestnino. Od Vrhnike naprej pičiva po stari cesti čez Logatec do stare pošte, na Col in naprej do Ajdovščine. Od tu naprej nihče ni točno poznal poti in sva samo sledila glavni cesti proti NG in pred prihodom na progo skočiva še v Italijo čestitat Rossiju za zmago prejšnjo dirko  :D Lahko rečem, da sva mela pošteno ogrevanje pred prihodom v Vrtojbo. 

Nisem točno vedel kaj pričakovat od proge, slišal sem veliko stvari večina v stilu prezaprta, slab asfalt, grbine,... Lahko povem da asfalt drži fenomenalno, neravnine so pa samo v enem ovinku. V primerjavi z Racelandom je bolj start-stop ali z drugimi besedami več se dela, je tudi več dobrih mest za prehitevanje. Zdi se mi, da je tudi bolj tehnična z več možnimi idealnimi linijami. Povsod pa ima asfaltne izletne cone, kar je zelo dobrodošlo, če se zabremzaš. 

Pred začetkom sem vedel, da se ne bom mogel voziti skupaj s supermoto specialkami ampak to ni ovira, da vsaj ne probaš. Hitro sem bil na limitu, predvsem zadnji feder je grozen za športno vožnjo. Z Rocksonom sva se vozila enako hitro in v kakšnem ovinku parirala "hudim strojem". Mogoče sem res cel dan izzival in iskal tisti padec ampak daleč od tega, da je bil prvi in vrjetno tudi ni zadnji. Yamahi nič, meni nič in po padcu sem odpeljal še dve seriji. 

Moram pa omeniti še družbo. Res ste carji vsi skupaj, karkoli sem vprašal pa tudi če kakšno neumnost mi je nekdo odgovoril ali pa pomagal. Ni manjkalo zajebancije in na progi ste me tut kulturno prehiteval  :D Za letos je vrjetno prepozno za kakšen podoben event ampak naslednjo sezono pa nujno ponovimo. 

Pot domov ni bila prijetna to priznam ampak ni bilo hudega + fočk na ridah okol 20:15. Tako kot je Rockson napisal najboljši supermoto dan v mojem življenju!

 

Pa vprašal bi kaj se je zgodilo z Italjanom, ki ga vsi omenjate sploh nisem vedel, da se je kaj zgodilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vbistvu predzadnji ovinek ga je zajeb...,je dobil kr fajn katapult pa eno ornk crto pustu.Cez 10 min pil coco mu ni blo hudega je reku da je bla guma na koncu oz jo ni blo vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link do dropbox folderja: https://www.dropbox.com/sh/91w2sprk6avfimq/AAAATB3cdE9CGCtqN2fmKXlNa?dl=0

notri so vse slike in en posnetek, ostali posnetki so zal preveliki in jih nemorem dati v dropbox, jih pa bom probal obdelati in nalozit na youtube :)

Lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da sem doma v bljižini vrtojbe vam lahko povem da imate še 2-3 mesece časa za se vozit 

 

Kakor so nam povedali, smo bli v soboto zadnjič letos dol. Odprejo spet spomladi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da sem doma v bljižini vrtojbe vam lahko povem da imate še 2-3 mesece časa za se vozit 

Ja, sam pista menda ni več odprta!

 

Edit: so me že prehiteli :)

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obljubljeni video. prvi krog je moj najhitrejši, proti koncu tudi tisti razbiti italjan - sam padec sem malo zamudil.

 

Popravljeno . Popravil rockson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supermotardovci, zgleda da bo jesen sončna in topla :) Bo treba letos vsaj še 1x na progo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supermotardovci, zgleda da bo jesen sončna in topla :) Bo treba letos vsaj še 1x na progo!

 

Vabljeni k nam na dolenjsko :). Sam še zadnjo gumo moram nekje staknt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni k nam na dolenjsko :). Sam še zadnjo gumo moram nekje staknt.

 

Napiši kako dimenzijo rabiš, mam js še kako dost uporabno doma, Desmo jih mam tudi par.

 

In ja, drugam kot na dolensko nimaš kam :D

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiši kako dimenzijo rabiš, mam js še kako dost uporabno doma, Desmo jih mam tudi par.

 

In ja, drugam kot na dolensko nimaš kam :D

lega...bikez rab drugačne gume; za njega ni dost dobr, da je črna pa okrogla :grim

 

na dolenjsko pridemo, samo še termin je treba najt.

Popravljeno . Popravil rockson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!