Skoči na vsebino

Malaguti Madison 125ccm


ggolju

Priporočene objave

Pozdrav,

 

Dobil sem priložnost, da kupim zgoraj omenjeni motor.Ima prevoženih 24000km,ob padcu se je podrsala leva stran, manjka tudi levo ogledalo.Narajen servis na novo,nove gume s centriranjem, akumulator zamenjan 1 leto nazaj.Motor naj bi bil brezhiben in vožnja tudi.Kar se tiče plastik je to zame samo + ker take stvari sam zrihtam.Kako motor teče še nisem preveril ker še razmišljam in se bom na podlagi mnenj odločil ali naj grem iz Kopra v Maribor na ogled.

 

Hvala za pomoč ter lep pozdrav,

 

Gregor

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ni grust poskodovan in zaradi tistih podrsanih plastik dobis motor po ugodni ceni in ti je useč al pač nvem zakaj ga rabis in ce kot pravis se pelje uredu in ni nic drugega poskodovano razen plastike pol se ti absolutno splaca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ni grust poskodovan in zaradi tistih podrsanih plastik dobis motor po ugodni ceni in ti je useč al pač nvem zakaj ga rabis in ce kot pravis se pelje uredu in ni nic drugega poskodovano razen plastike pol se ti absolutno splaca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...

No pa še to. Maxiskuter se je pokvaril. Me kliče sine, da je počilo in ne vžge več. Pogledal sem frgazer, svečka vžiga, bencin pride do frgazerja, motor vergla, vžge pa ne. 

Zdaj pa, ali zna kdo postavit diagnozo, ali ga kdo mogoče kupi po smešno nizki ceni. Jaz se s tem ne bom več ubadal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kakšen motor je na tem skuterju, da potem najdem dele. Rabim cilinder, bat in batne obročke

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uprašaj na cilonder.si ali skuterist bojo morda bol vedeli, zna bit tudi piaggio mašina notri samo jaz ne bom ničesar trdil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa na avtopralnice ne spoznam, verjetno bi šlo tudi z motorjem. Vodo iz škornjev boš pa že zlil. :)  

V izpuh in zračni filter ne nalivaj vode, ostalo pa lahko opereš kot pri avtu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina od Malagutija je Yamaha . Imam navodila za servisiranje če rabiš v angleščini. 

 

Jaz imam pa drug problem. Po menjavi olja, mi je začelo metati olje na zračninem filtru ven , pred menjavo se to ni dogajalo. Kje bi lahko bil vzrok ?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkretno motorja ne poznam... jaz bi na tvojem mestu preveril nivo olja. Eni motorji so občutljivi na previsok nivo in ga potem zmečejo ven čez cev za prezračevanje karterja, ki je ponavadi speljana v ohišje zračnega filtra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 8. 2016 at 6:56, bmwslo pravi:

Mašina od Malagutija je Yamaha . Imam navodila za servisiranje če rabiš v angleščini. 

 

Jaz imam pa drug problem. Po menjavi olja, mi je začelo metati olje na zračninem filtru ven , pred menjavo se to ni dogajalo. Kje bi lahko bil vzrok ?? 

Ok Yamaha, a mogoče veš kakšno oznako ima ali kaj podobnega.

 

Nivo olja previsok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nivo ni previsok, ker ga je zdaj že vsega ven zmetalo pa še kar zamaka.

 

Na ZS mi sporoč tvoj elektronski naslov, pa ti pošljem cel servis manual, cca 10 Mb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!