Skoči na vsebino

Honda MSX 125


Žan96

Priporočene objave

IUUUUUUUUU :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

011513-2013-honda-msx125-15.jpg

 

 

Da ne bo treba vsakemu pogooglat ki bo to temo bral.. :D

 

Drugače pa... :grrr  

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ma 10 colske gume  :SS Kaj sploh je to? Eni pišejo supermoto drugi naked.. Kr neki ubistvu. Po velikosti je pa lih za otroke da se mal navadjo motor vozt  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je en drek!

Kako lahko sploh to nardijo res pa se kupu jo bo kasen. Ce bojo taki motorji v prihodnosti bo res zalostno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj sem vozil tole zadevo. Luštna zadeva za  tiste, ki imajo kamp prikolice ali avtodome, da se malo zapeljejo do prve oštarije in trgovinice. Tako tudi za doma, za po vasi po mestu na hitre opravke super. Da bi se pa kam peljal s to zadevo pa ne bi šlo :)

Popravljeno . Popravil cicn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ni všeč.

Zgleda pa da enim kr je  : "Kakor smo seznanjeni, je nekaj teh motociklov tudi že v Sloveniji, povpraševanje pa presega zmožnosti dobave. Še cena: nekaj več kot tri tisoč evrov." - sploh glede na ceno, ki ni lih nizka...  :hmm:

 

evo še cel članek: http://www.siol.net/avtomoto/novice/2013/05/honda_msx125.aspx

 

Drugač pa ne vem, za kej druzga razen za po kakšnih kampih, pa mogoče po mestu/vasi res ne vidim zakaj bi bil ta motor uporaben, samo za to pa ne vem, če je vredno 3k € dajat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

sem lastnik omenjene hondice.

tule je slikica, ko je otovorjena in pripravljena za mamutovanje 2014.

dsc0145exposureresize.jpg

 

 

 

To ma 10 colske gume  :SS Kaj sploh je to? Eni pišejo supermoto drugi naked.. Kr neki ubistvu. Po velikosti je pa lih za otroke da se mal navadjo motor vozt  :OK:

pišeš neumnosti, gume ima 12".

 

že res da je motocikel dimenzijsko majhen, ergonomsko pa je zadovoljivo oblikovan za povprečno velikost motorista.

vsekakor se na njemu ne sedi kot na neki super veliki enduri, sam pa pri 1.82m nimam nobenih problemov s tem,

kam bi zložil katerega izmed mojih udov.

no, tudi skupne vožnje v nakupovalni center s sopotnico niso problem, pa čeprav se v eno stran pelješ recimo 40km. ni veliko, pa vseeno

malce več kot krožna vožnja po kempu, katerega vsi omenjate.

 

ni pa ta hondica nek dirkač; 320km/h na števcu bo težko pokazala... kakih 110 pa, čeprav ji najbolj dišijo hitrosti tja do 95km/h.

zna se tudi zgoditi da vas od semaforja do semaforja preseneti marsikateri avto, toda slabih 10 konjev ne naredi čudežev.

 

ja, na motorju z 245konji dosti lažje kaj prehitiš...

toda honda msx 125 je enostavno uber-cool!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo :) bomo po mamutovanju deležni kkšnih slikc? Res me zanima kako se bo motor obnesu

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za svojo namembnost zgleda motor odlično! :D Če bi kdaj hodil z avtodomom na počitnice...bi nekaj takega vtaknil ozadaj, da bi se naokrog razvažal. :) Na svoj način je tudi lušna! vseeno je to honda... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Huh, tale moped me je pa čisto nakuru...

 

In, če se ne motim, mi je ELO zadnjega spelu! Čakam na novo pošiljko, medtem pa že raziskujem glede predelav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, res sem ti ga speljal. :)

mi je bilo nekako rečeno da si se s tem strinjal, tako da sem ti glede tega kar hvaležen...

 

glede predelav je motor pravi biser, sploh kar se razmerja sprememba/cena tiče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!