Skoči na vsebino

Yamaha MT 09


MiNa

Priporočene objave

Z veseljem bi ga preizkusil :D 

 

Morem rečt, da čeprav je bila moja prva reakcija, ko sem videl sliko precej odklonilna, mi ratava vedno bolj všeč  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi majhna. Tacke so precej visoko, kar je zame cisto vredu, nekdo z dolgimi nogami bi moral imeti pa prevec pokrcene. Balanca je tudi blizje vozniku kot na nakedih. Igor je pa velik ze na fejzerci.

 

Je pa najbrz tudi res, da sem jaz malo izgubil obcutek kaj je veliko in kaj ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz jo skoraj vsak dan gledam, pa mi je vedno bolj všeč. Že čakam na kakšno testno  :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedel sem nanjo. Bila mi je zelo všeč, prava špilika. Vendar, je samo za enega, zadaj se grizeš v kolena.

Deluje morda nekoliko kratka, ker imaš krmilo malo bolj blizu, to pa je stvar vsakega posameznika.

Bi ga imel.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedel sem nanjo. Bila mi je zelo všeč, prava špilika. Vendar, je samo za enega, zadaj se grizeš v kolena.

Deluje morda nekoliko kratka, ker imaš krmilo malo bolj blizu, to pa je stvar vsakega posameznika.

Bi ga imel.

 

Scarabeo

 

Sej solo se je fajn vozit..sploh s takim agregatom ;)

p.s.: a žena tut tole bere? :D

Popravljeno . Popravil biker77
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je bil njej tudi všeč, sam zadnje tačke so verjetno namenoma tako visoko dvignili, da se bom moral sam voziti. :lol:

Samo je res za enega pomoje prava stvar. Ne prehudo - ne prešvoh.

Ma boljš, da ga nimam, nima kontrole na zadnjem sedežu.  :D

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to čakam, pa da ne bo imel 250 kil spet....

 

teža na spodnji strani 200,  pa nič motorja trimat na kao več navora, ker pol ga samo ubijejo! Še nikoli ni uspelo, naenkrat je navora in moči manj (R1-FZ1 in podobni spodleteli poskusi)

 

LP Bajsi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bojo delal naslednika TDM na tem agregatu bo sigurno drugačen. Ampak pomojem da ne prov dost. Se mi zdi da ima ta agregat zelo velik potencial..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vseh testih, ki sem jih bral, so zelo pohvalil agregat. Tudi Mt09 se je vsem prikupil, čeprav je na prvo žogo "enmal hecn". Upam samo, da ne bo preveč porodnih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

da mal obudim temo.. a je kdo že kupu / testiru zadevščino? po testih ga kr hvalijo, pa bi blo vseeno fajn slišat mnenje nekoga, ki je prevozu kej več km z njim :)

 

 

LP, R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bojo delal naslednika TDM na tem agregatu bo sigurno drugačen. Ampak pomojem da ne prov dost. Se mi zdi da ima ta agregat zelo velik potencial..

če bo tole naslednik TDM (mt09x) mi je kr všeč :D

 

Yamaha-MT-09X-concept.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo fajn da bi dal vzmetenje s kakim centimetrom ali dvem daljšim hodom..ker drugače je kr mal preveč športno. ampak ja, meni je tudi všeč tale slikca..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zelo podobna stari TDM-ki...skoraj preveč za nov motocikel .)

če gre za upgrade starega, je že prav da je vsaj nekaj povzel po prejšnji različici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maska podobna r6 l. 99. Lepa sam auspuh mi ne potegne. Me preveč na Vesysa spominja. Bi rajši imel po enega na vsaki strani.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo tole naslednik TDM (mt09x) mi je kr všeč :D

 

Yamaha-MT-09X-concept.jpg

Sej tole verjetno še ni uradna verzija-ali pač? Itak bo uradno predstavljena na sejmu-jeseni ali pomladi- to je verjetno kakšna študija. Upam, da bo grda, ker ne vem kako bom ženi objasnu, da bom spet menjal motor, ki sem ga komaj kupil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!