Skoči na vsebino

Centrifugalna sklopka ATV 50ccm


marins

Priporočene objave

Zdravo,

 

kot sem že prebiral forum, se na žalost strinjam z vsem napisanim glede "ne"kvalitete kitajskih ATV-jev.

 

Kupil sem kitajski ATV 50ccm s centrifugalno sklopko (beri: zadeva je nova - manj kot 1 mesec star), na žalost se pa sine bolj malo vozi zaradi nenehno strgane vzmeti v sklopki.

 

Iz servisa mi nenehno pošiljajo nove vzmeti, vendar se po cca. 15min. vožnje le-ta strga. Ker sem že malo obupal nad zadevo, tamal si pa zelo želi obdržati štirikolesnika, me zanima, če se da zadeva rešiti na kak način? Zakaj se vzmet trga?

 

Ima kdo podobne izkušnje. S štirikolesnikom se od časa nakupa ni peljal več kot 2 ure, zaradi servisiranja. :(

 

Hvala za odgovore.

 

Lep pozdrav,

Marin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti je napaka na vzmeti(pretdo kaljena) jaz bi dal vzmet po muštru naredit poišči kdo to izdeluje in daj tako identično naredit jaz vem za enega,ki izdeluje vzmeti v Trebnje pravijo mu feder Tonči nevem pa njegovega pravega imena firme.Probaj malo poizkat po internetu ali pa poglej na stran OZS SLO in sigurna najdeš kakega proizvajalca vzmeti mogoče celo v tvoji bližini !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to je tudi meni padlo na pamet - včeraj sem bil pri feder Tončku, ampak niso bili preveč navdušeni nad izdelavo... Njihovo mnenje je, da je originalna vzmet preveč toga, so pa tudi mnenja, da je originalna vzmet kaljena in popuščena...

 

Danes sicer dobim novo sklopko, vendar ne verjamem, da bo s tem težava odpravljena...

 

Hvala.

 

LP, Marin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!