Skoči na vsebino

Idijoti na križišču


Sašo R

Priporočene objave

Danes se mi je na križišču, pri zavijanju, nasproti zavijajoć voznik avtomobila ( na videz precej imbecilna faca ) tako približal da me je skoraj podrl. Počasi se mi je približeval in me ves čas gledal v oči, češ kaj je miško . Preveril sem če nisem preveč na njegovi polovici križišča in sploh nisem bil.

Glede na to da sem bil brez opreme v kratkih hlačah ( na kar nisem ponosen ) se nisem preveč šopiril ker sem imel občutek da me namerava vsaj oplaziti z avtom če že ne zbit.

Ali imate tudi ostali kakšne izkušnje z nestrpnimi avtomobilisti. Ali je morda kriva moja kratkohlačna oprema v kateri nisem preveč resno deloval ?? Bi me v Polni opremi bolj spoštoval ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pac se ti je enkrat zgodil....al ti to v vsakem kriziscu folk dela? Sej bedakov ni mal sicer... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se mi je na križišču, pri zavijanju, nasproti zavijajoć voznik avtomobila ( na videz precej imbecilna faca ) tako približal da me je skoraj podrl. Počasi se mi je približeval in me ves čas gledal v oči, češ kaj je miško . Preveril sem če nisem preveč na njegovi polovici križišča in sploh nisem bil.

Glede na to da sem bil brez opreme v kratkih hlačah ( na kar nisem ponosen ) se nisem preveč šopiril ker sem imel občutek da me namerava vsaj oplaziti z avtom če že ne zbit.

Ali imate tudi ostali kakšne izkušnje z nestrpnimi avtomobilisti. Ali je morda kriva moja kratkohlačna oprema v kateri nisem preveč resno deloval ?? Bi me v Polni opremi bolj spoštoval ??

Ah nič novega . . . . to ti je klasika! Tam kjer bi te mogli opaziti, te ne . . . . in če si motorist  . . . . si vse najhujše!

Ni važno al si bil v kratkih hlačah, kompletni moto opremi . . . . . pa če bi bil našemljen v klovna ali pa oblečen v skafander . . . . . . . to nima veze . . . 

Recimo da se pa šetaš po trgovskem centru, v kompletni moto opremi  . . . . verjemi vsi te vidijo in opazujejo, kot da si z lune padu!

Na cesti pa itak imamo toliko idiotv v avtih . . . . .da smo že ogroženi!

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. zavedaj se, da čim si motorist... si avtomatično tisti zašvican, neobrit umazanec v skozlani ledrasti jakni (povzeto iz kakih filmov), alkoholik, divjak, kamikaza, posiljevalec in še kaj, ki ogrožajo vse v prometu in po spisku...in te je treba čimprej pobit.

 

Vsaj tko razmišlja ogromna večina ljudi. Ne samo za volanom. Na splošno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je pred leti zgodilo podobno, ampak mislim ,da tip nikoli več ne bo pomislil na kaj takega...
Drugače pa zadnje čase opažam, da je večina avtomobilistov dokaj strpna in celo prijazna do motoristov, večina se mi odmika, mi daje prostor za prehitevanje itd. Pohvalno. Verjetno so se začeli zavedati, da smo tudi mi vozniki avtov, ne samo motorjev,,,,
Tistih nekaj pacientov, ki si žal motorja ne morejo privoščiti, pa na tak način kažejo nevoščljivost !

 

Drugič si zapolni tablico, poklič plave in razloži stvar, danes je pretep predrag šport..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam tok lep moped, da me sam postran pa zavistno gledajo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To doživljamo nonstop!

Včeraj se peljem mimo Term Ptuj v smeri kartodoma Hajdoše.

Pred menoj pelje Audi A4, za volanom šmrkavec, ki še becikla ne zna vozit (verjetno mu je foter sponzor) in naredi sledeč manever:

 

* brez smerokaza zapelje nenadoma na postajališče na desno, ter naenkrat obrne volan in polkrožno obrne. Ko mu potrobim, da naj malo gleda tudi okrog sebe, se pa je začel čudit ...

Nisem tak, ampak bi mu moral preverit ali ima stalne ali mlečne zobe! Bemu milo mater!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js zgledam u jakni nabit ... zato me pustijo per mir ...  :lol1:

 

Majhen + nabit = smrtonosna kombinacija,  da v kombinaciji z Kawasakijem sploh ne govorimo....

 

untitled-14.jpg

 

p.s. meni bolj kot križišča se zdijo nevarna na novo postavljena krožna križišča, ker takšna poteza v mestu ki premore dva semaforma ni glih pametna ideja... zakaj, ker stari ljudje sploh ne vejo kaj to je krožno križišče....sploh pa ko ma človek nastavljeno avtomatiko in 20let vozi eno in isto križišče...potem pa krožno, sem doživel take primere, da se je mal za zamislit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

....., večina se mi odmika, mi daje prostor za prehitevanje itd. Pohvalno. Verjetno so se začeli zavedati, da smo tudi mi vozniki avtov, ne samo motorjev,,

 

...ali pa si misli, naj gre norc čimpej naprej, da ga ne vidim več...pač "naša" mentaliteta....

 

Vsaka čast izjemam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa spljoh ne šmirglam te idiote ampak se nardim neumga in jih obvozm. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hja... to, kar se dogaja... bi bilo dobro se naučiti jih tudi preskočiti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je pred leti zgodilo podobno, ampak mislim ,da tip nikoli več ne bo pomislil na kaj takega...

Drugače pa zadnje čase opažam, da je večina avtomobilistov dokaj strpna in celo prijazna do motoristov, večina se mi odmika, mi daje prostor za prehitevanje itd. Pohvalno. Verjetno so se začeli zavedati, da smo tudi mi vozniki avtov, ne samo motorjev,,,,

Tistih nekaj pacientov, ki si žal motorja ne morejo privoščiti, pa na tak način kažejo nevoščljivost !

 

Drugič si zapolni tablico, poklič plave in razloži stvar, danes je pretep predrag šport..

Drži preverjeno tudi to :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veselo mu pomahaš in se mu režiš. Ga ni ostrejšega meča od inteligence.

Ja sej to delam pa tolk folk popiz... :whistle: da se morm brant :( ........ :)

 

se pustiš da te pretepejo in si nou moped kupš :P

Zakaj pa mislš,da jih imam tolk :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to delam pa tolk folk popiz... :whistle:

 

 

ja sj, jz te pa potem moram branit pred sovražno nastrojenimi avtomobilisti :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se (vsaj iz mojih preteklih, podobnih dogodkov) "maščevali" avtomobilistom, bi to izgledalo kot vojna napoved. To pa ni lepo!

Torej, bomo morali še naprej prenašati zafustrirane nestrpneže v pločevinkah!

Pa še nekaj... Če bi bili samo v križiščih bi še kar bilo. Žalostno je, da jih imaš povsod!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

p.s. meni bolj kot križišča se zdijo nevarna na novo postavljena krožna križišča, ker takšna poteza v mestu ki premore dva semaforma ni glih pametna ideja... zakaj, ker stari ljudje sploh ne vejo kaj to je krožno križišče....sploh pa ko ma človek nastavljeno avtomatiko in 20let vozi eno in isto križišče...potem pa krožno, sem doživel take primere, da se je mal za zamislit...

 

Ja in taka naprimer so zle na Igu in v Podpeči, že parkrat izsiljen s strani avtomobilistov in tovornjakarjev... :headbang:

Med tem ko predkratkim se mi je pa tud ena pozitivna izkušnja zgodila, ko sm pršu v mrtvi kot na 2 pasovnici in me je herojsko izsilu se je potem kasneje na semaforju, ko je že začel spuščat šipo(sm mislu da bo pokal) kulturno opraviču in zaželu srečno pot naprej  :yea2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrkaš mu na stransko šipo pa mu eno vzgojno spustiš, samo to pomaga PREVERJENO

Tudi to je pr men preverjeno . . . . . a kot je reku Kmet2 predrag šport! 

Edin . . .  ene 3x sm jo odnesu, da nism plaču . . . . . . MATR JE PASAL en fajn dat si duška  :fight1:

Pa ni jo sam voznik fasu . . . . .še bi se našlo in špegu njegovega avta je tut po gobe šou! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in taka naprimer so zle na Igu in v Podpeči, že parkrat izsiljen s strani avtomobilistov in tovornjakarjev... :headbang:

Med tem ko predkratkim se mi je pa tud ena pozitivna izkušnja zgodila, ko sm pršu v mrtvi kot na 2 pasovnici in me je herojsko izsilu se je potem kasneje na semaforju, ko je že začel spuščat šipo(sm mislu da bo pokal) kulturno opraviču in zaželu srečno pot naprej  :yea2:

 

 

Izjema, katera potrjuje pravilo??

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!