Skoči na vsebino

MP3 - predelave, oprema in vse ostalo


Priporočene objave

Evo, zakljucil eno zgodbo...danes sel po nosilec in vzel se kufer...E52 maxia...malo popusta in me je prislo skupaj 264 €, na 4 obroke preko diners kartice...prejle zmontiral in zlo zadovoljen...kolebal sem med V46, E52 in E55...na koncu, pa nekaj vsred...E52 res lepo pase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opis montaze, nosilca moram opisat...flukturr je opozoril na tretji vijak, kateri ni v navodilih za montazo na model mp3, kateri se vozi z A kategorijo...pri LTju, je potrebno odviti kar 5 vijakov in dve matici (naslon)...peti vijak je hinavski, ker se skriva pod lucko prtljaznika...potrebno je sneti lucko in pridete do petega vijaka...ostalo je po prilozenih navodilih. Vse lepo prilega, razen givijev naslon ne pokrije tako lepo ptostor okoli sedeza, kakor originalni. Brez kovcka se mi zdi motor dosti lepsi...se bom pa navadil tudi na izgled s kovckom. Moti me tudi, da moras osnovne stvari, kakor je naslon in notranja mehka obloga, posebaj dokupit, kar znese dodatnih 90€... vec kakor pol cene kovcka...tudi zavorne luci bi morale biti del serijske opreme, saj gre za vecjo varnost in ne sminko...samo toliko, mal mojega razmisljanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ja seveda je na Štenderju,saj nimam zaupanja da bi ga pustil sam z blokiranimi vilacami,me pa zanima ali si ti luči ki ne goriji zvezal da delajo ali si pustil vse Še tako kot je original.

tud jaz sem se probal malo peljat po snegu pa se prehutri zavrti v prazno tako da sem prekinil z takimi akcijami da se ne stresem brez veze.

Zanima me kolko ima ta zadeva splogh končno hitrost no koliko zmore z dvema potnikoma.

lep pozdrav Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda je na Štenderju,saj nimam zaupanja da bi ga pustil sam z blokiranimi vilacami,me pa zanima ali si ti luči ki ne goriji zvezal da delajo ali si pustil vse Še tako kot je original.

tud jaz sem se probal malo peljat po snegu pa se prehutri zavrti v prazno tako da sem prekinil z takimi akcijami da se ne stresem brez veze.

Zanima me kolko ima ta zadeva splogh končno hitrost no koliko zmore z dvema potnikoma.

lep pozdrav Mare

Olja MK Mare, ja glede hitrosti je tko, da ta skuter ni ravno za dirkanje po AC, in je najbolj prijetna in ekonomična vožnja tam nekje pri 4-5000 obratih, kar je okoli 100 - 120 km/h po AC, drugače je pa Še lepŠa vožnja izven AC :grim :010 . Še nekaj glede končne hitrosti po AC, jest sem ga dosedaj največ peljal 160-165 km/h in Še bi Šel, samo ti moram povedat, da ni bil užitek :grrr .

Če poznaŠ klanec pri Pijavi gorici, na cesti proti Kočevju, sem ga jest z dvema na motorju odpeljal z lahkoto in tudi pri prehitevanju v klanec z dvema ni bilo problema :OK: , pri hitrosti okoli 70-80 km sem samo pritisnu na plin in motor je skoču. Jjest se raje vozim izven AC počasi in sigurno, pa Še okolico si lahko malo ogledaŠ in se ustaviŠ na :beer2::drunk: in :kava: kjer se ti zahoče .

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

kar se tiče luči se nismo povsem razumeli,spredaj spa še dve maljši žarnici (pri meni modri) pri motorjih za a kategorijo normalno gorijo ,ko sem v pvg vprašal zakaj so samo žarnice in zakaj ne gorijo mi je dejal da je to kao šminka in naj nebi goreli, se pa vidi na kakih predstavitvah na youtube da svetijo pa tudi smerokaze ki jih imamo izbočene na palicah nam delajo ostala pa je prosta luč n karoseriji (tam kje naj bi bil smerokaz za a kategorijo samo da tu pa ni žarnice)jaz sem pomislil če je to mogoče kdo priklopil saj na motorju ni nikoli nobeba luč odveč že tako ali tako nas pogosto spregledajo kljub temu da smo kao gore 100 in nekaj kg težke haha.

L.P. Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti, sem prov v garazo sel pogledat...prov imas, modre zarnice so in ne gorijo...tole pa mormo nekak zvezat...bom vprasu mojga serviserja, itak imam servis na 4000 km, samo da se otopli...ce je pa na forumu kak mojster, nej se pa javi...za zmigavce, pa mislis na zadnjo luc, kjer je rdeca plastika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja rdeča plastika,jaz sem že malo pregledal zadevi tam pa ni žarnice ni niti liknje kamor bi jo dal je pa vse pripeavljeno zanjo lahko bi bila kot dodatna štop lampa al kaj podobnega.

sem pa jaz vprašal vombergerja če se da kaj naredit pa pravi da ne,ampak jaz vseen mislim da se da sam pravega avtoelektričarja je treba najt....saj danes če je volja in znanje se da vse no skor vse.

Popravljeno . Popravil MK Mare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A davorin prav da se ne da...verjetno se njemu ne da sraufat...ce so not doze, kar pa verjetno so, ce so not zarnice, je najlazi zvezat na spodnjo pozicijsko luc...ob priliki se zapeljem do svojga elektricarja, da mi to pogleda, ker je pri tem motorju problem racunalnik preko katerega je vse vezano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo vidl če se da bomo zvezal kar pa mslim da se da ,se mi pa zdi da ima samo touring zadaj samo rdeče luči ostali mp3 pa ne imajo celo belo steklo saj tako vidim v katalogu.

Popravljeno . Popravil MK Mare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Mare a si že zvezov luči?Jest mislim,da bi moral not montirat dvonitne žarnice ali pa se motim ,kr se štroma tiče vem ,da te strese. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen gusar nič nisem prevezoval štroma saj pojma nimam o tem,sem pa videl da na Youtube da jim sveti več luči ,je pa res da ima moj motor šele kake 300 metrov za sabo,tako da čakam da mi to naredi kak strokovnjak ko ga najdem,kajti če bi sam čaral ........oh o tem raje nebi.

Lep pozdrav Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nabavil pokrivalo za motor v lidlu in morem rect, da je za ta denar odlicno...pokrije mp3 do tal s kufrom vret...morte pa vzet taveciga L... imajo se M...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo uredu... mirna, tiha, mehka guma...dober obcutek na ovinkih. Samo enkrat zadnji konc, malo zaplesal v bogensperski klanc, pa se to sem sam kriv, ker sem namerno tako zvozil ovinek, da sem malo "driftnu"...po mokrem, sam se samo ene trikrat peljal in se to bolj previdno, tko da za dez ne morem realno dat ocene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem tut bolj kratek, tko, da si pomagam s prsti na nogah...drugace, pa kot sem napisal redko uporabljam, ce pa ze, pa pri daljsih postankih, ali pa sprozim blokado, ko ze stojim.

A je kdo naknadno dokupil notranjo oblogo za kovcek in naslon...meni je to skupaj precej drago (cca 80€ za givi 52) sem nekaj kombiniral z eno peno, pa pri caladi N 103 stejejo milimetri, da se kovcek zapre. Jutri grem malo v akcijo.

Kake celade kej uporabljate, jest sem danes sel kupit temnejsi vizir za mojo, ker imam problem s svetlobo. Drugace pa uporabljam dve, Nolan N 42 in N 103, odvisno od lokacije voznje, mesto/relacija. N 42 jutri nesem na servis, da mi zamenjajo notranjo oblogo...stara odsluzila svoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja N103, ima tudi notranjo temnejso, sam je bil osnovni vizir cisto prozoren in je vse skupaj slabo odbijalo svetlobo, tako sem zamenjal zunanji vizir za temnejsega, ne cisto temnega in sedaj je super kombinacija obeh.

Kje pa se dobijo tile stranski kovcki...zgledajo zlo uredu...sam men zadnji kufer in prostor pod zici zadoscajo, seveda za enega. Spravim not sotor, napihljivo podlogo, spalko, kamp opremo in osebno opremo, ne da bi moral kaj vezati na zic, ali kufer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

jaz bi si zamenjal ogledala na mojem MP3, pa ne najdem nič pametnega. Ste mogoče vi kaj gledali oziroma kaj najdi. Na netu sem neki našel samo ne vem če bi bila primerna za MP3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

jaz bi si zamenjal ogledala na mojem MP3, pa ne najdem nič pametnega. Ste mogoče vi kaj gledali oziroma kaj najdi. Na netu sem neki našel samo ne vem če bi bila primerna za MP3.

Hoyla je na svojem predelal ogledala slike ima objavljene na Fb.

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imas morda od polo (yogi) katalog...tam je kar nekaj izbire, drugace lahko na yogi.si narocis tanov katalog 2012.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

me je klical in sem si tudi pogledal zgleda cul

Kot vidim da si iz Primorske obišči kolega MOTOMAXA v Izoli in mislim da se za tvoj model najde kaj ustreznega, pol še imaš MOTOMANIJO (Gruntar), PVG Koper, še najbolje pa je da se zapelješ v sosednji Trst in kolikor vem da so tam dve trgovini dobro založeni za maxiscooter opremo. Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

v Motomax sem že bil in tam tudi servis naredil ( in sem bil zadovoljen ) , ma ni imel nič kaj posebnega . Bi šel mogoče v Trst pogledat. Kaj mogoče veš kje se nahajajo te dve trgovini oz., če veš kako se kličejo. Bi šel tam pogledat, ker predvidevam da v Trstu bi imeli več izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!