Skoči na vsebino

BMW R Ninet


Kavbojc

Priporočene objave

Če se po vaše ne bi smel držat teleleverja (ki je mimogrede čudovita pogruntacija), zakaj potem ohranjat bokserja?

 

NineT mi ne da spat. Joj. Sm trepetala da bo vodni. Ampak bavarcem še vedno praskavc privabi nasmešek na usta, jebeš euro norme.

 

Lep je.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Showa in Kayaba ima vrhunsko vilico, samo po mojem mnenju support na dirkah ni na takem nivoju kot ohllins.

Ampak tu ne govorimo o dirkah.

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper za primer :

 

http://www.ducati.com/bikes/monster/monster_696/engine/desmodue/index.do

 

Poglej kaj piše pod opombami. Pa imajo vsi tudi hladilnik za olje.

Pa sej nima veze,... Imel sem ducatijev motor v prafaktorjih tako da vem o čem govorim. Tudi druge zračne motorje.

Tudi motorji z vodnim hlajenjem imajo kanale za olje po cilindrih...

Ne mislim se prepirat za mene je to zračno hlajen motor kakor koli pogledam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep, čeprov se mi zdi mal nemška kopija angleškega Nortona 961 SE

 

Drugače pa Bmw HP2 Sport ima telelever, HP2 Megamoto in HP2 Enduro imata pa USD vilice

 

No pa k sm že mislu, da neki vem o zračno hlajenih agregatih pa sm po nekaj prebranih postih spet v dvomih :D

post-8975-0-92908000-1382132646_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kera znanost domuje tle na motoskretu. Ni cudn da fabrke skoz neki kopirajo pa nc pametnga vn dat ne znajo, ce je pa cvet konstruktorjev in oblikovalcev zaposlen s pisanjem veleumnih postov na ms ...

Men je lep. Fejst lep. Ena bumfla ki bi jo mel. Ce le ne bi rabu 500 eur vsakic v zepu za servis al pa kupt za celo dwlavnco orodja da bi lohk ksno stvar sam naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko o tvojih natolcevanjih o 500€ za servis+da so preverili tudi zračnost ventilov in toliko o veleumnih postih na MS!

http://www.motosvet.com/tabla/uploads/monthly_10_2013/post-19800-0-40054400-1380729441.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko o tvojih natolcevanjih o 500€ za servis+da so preverili tudi zračnost ventilov in toliko o veleumnih postih na MS!

http://www.motosvet.com/tabla/uploads/monthly_10_2013/post-19800-0-40054400-1380729441.jpg

zgrešil si bistvo; pa ne prvič ;) važn da si ti srečen  :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgrešil si bistvo; pa ne prvič ;) važn da si ti srečen  :K

Bral sem drugi del tvojega posta in razbral sem bistvo,da bi ga mel če ne bi bili servisi tako dragi ter če ne bi potreboval celo delavnico orodja,prilimal sem ti dokaz ,da temu ni tako.

Od orodja pa si kupiš poleg vsega kar imaš za svoj motor samo še torxe in stvar je rešena ....strošek pisofkejk!

Če bi želel pa sam narediti servis,je pa ta agregat eden najlažjih za servisiranje,preprosta menjava olja in še preprostejše nastavljanje ventilov,celo tako enostavno da ne rasbiš razkopat celega motorja da prideš do glave,odvijačiš 2 vijaka in si že pri ventilih.

Me razsvetliš kje sem zgrešil bistvo?.........eh pustmo itak zadn teden nisem srečen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me razsvetliš kje sem zgrešil bistvo?........

 

v bistvu je cel post nabijanje, tko k večina ostalega sranja tle ... izpostavljanje nekih dejstev je popolnoma nerelevantno 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeb meu dva fedra, pa rore na vsaki strani, ketno, pa drugač pobarvan bi bil že lep, no ja pol bi bil že Norton. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko o tvojih natolcevanjih o 500€ za servis+da so preverili tudi zračnost ventilov in toliko o veleumnih postih na MS!

http://www.motosvet.com/tabla/uploads/monthly_10_2013/post-19800-0-40054400-1380729441.jpg

ne glede na to, ali je to bistvo predhodnega posta, všeč mi je post, ki konkretno dokaže neko trditev....tega je res bolj malo na msu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je sestavljen iz že obstoječih delov BMW tovarne,še tank so pobrali iz kakšnega 1960 letnika,je pa zanimiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rečem, lep motor, ampak nivo hipsterskih dušbegerjev, ki naj bi bili kupci teh vozil, je pa zame osebno prešel nivo dobrega okusa in se nahaja globoko v teritoriju osebnega uber-alles prepucavanja, ki nima več nobene veze z motociklizmom. Pa saj reklamni spot vse pove

 

 

Ducati = BMW = H&D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne glede na to, ali je to bistvo predhodnega posta, všeč mi je post, ki konkretno dokaže neko trditev....tega je res bolj malo na msu.

Mas prov ja, v temi o tuonotu si izpostavil cel kup trditev.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rečem, lep motor, ampak nivo hipsterskih dušbegerjev, ki naj bi bili kupci teh vozil, je pa zame osebno prešel nivo dobrega okusa in se nahaja globoko v teritoriju osebnega uber-alles prepucavanja, ki nima več nobene veze z motociklizmom. Pa saj reklamni spot vse pove

 

 

Ducati = BMW = H&D

 

spot je popolna kopija reklame posnete za scramblerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak zadn teden nisem srečen :P

ne vem kako cm to rect brez bit zaljiv, ampak, teslo, ti si zadn tedn extremno srecen.

devetdesetka je se zmer qul. Znacki navkljub.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas prov ja, v temi o tuonotu si izpostavil cel kup trditev.

vidim, da spremljaš, super. zato pa pravim, da je konkretno podprtih postov bolj malo.

za vsako svojo trditvijo pa še vedno stojim, pa ne samo za tistimi v temi o tuonotu, ki pa jih tudi ni bilo tako veliko (v bistvu, če še enkrat prebereš sm trdil samo eno stvar, pa ne bi še tukaj 1x o tem). tako je pač tukaj na msju, da se marsikdo počuti ogroženega, če se nekdo obregne obenj...

še 1x, ta bmw je prvi bmw, ki mi je všeč, in če bi se mogoče znašel v mojem finančnem dosegu, bi bil ena izmed opcij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgrešil si bistvo; pa ne prvič ;) važn da si ti srečen  :K

pol nas pa prosim razsvetli, tiste, ki ne razumemo bistva...bomo lažje debatirali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je lep. Fejst lep. Ena bumfla ki bi jo mel.

  

pol nas pa prosim razsvetli, tiste, ki ne razumemo bistva...bomo lažje debatirali....

Sam zate lej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep, čeprov se mi zdi mal nemška kopija angleškega Nortona 961 SE

 

Drugače pa Bmw HP2 Sport ima telelever, HP2 Megamoto in HP2 Enduro imata pa USD vilice

 

No pa k sm že mislu, da neki vem o zračno hlajenih agregatih pa sm po nekaj prebranih postih spet v dvomih :D

mal pretiravaš... :lol:

 

navsezadnje če smo natančni se vodno hlajenje danes skoraj ne uporablja več ... pravilno se reče tekočinsko ...  a karkoli že imaš v kakršnemkoli hladilniku za tekočino - še zmeraj je finalni  medij , ki dejansko odvzema toploto na končni stopnji - zrak , ki piha skozi hladilnik ...vodno hlajenje majo edin uni ki padejo v vodo...

 

čeb meu dva fedra, pa rore na vsaki strani, ketno, pa drugač pobarvan bi bil že lep, no ja pol bi bil že Norton. :grim

 

ne bi bil norton ..ker bo cenejši od nortona.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pretiravaš... :lol:

 

navsezadnje če smo natančni se vodno hlajenje danes skoraj ne uporablja več ... pravilno se reče tekočinsko ...  a karkoli že imaš v kakršnemkoli hladilniku za tekočino - še zmeraj je finalni  medij , ki dejansko odvzema toploto na končni stopnji - zrak , ki piha skozi hladilnik ...vodno hlajenje majo edin uni ki padejo v vodo...

 

 

ne bi bil norton ..ker bo cenejši od nortona.. 

a že vemo ceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!