Skoči na vsebino

BMW R Ninet


Kavbojc

Priporočene objave

Menda brez vsega,doplačilo opcij bo ceno dvignilo v višave.

pol bi blo mogoče najbolš da v osnovi prodajajo samo komplet motor brez prednjih in zadnjih vilic in vzmetenja za 7000€ pa naj vsak dokupi kar hoče ... :P   eh ti švabi kaj ne znajo enkrat naredit kompletnega motorja pa da maš vse gor pa da je to to..ne pa da moraš še ne vem kolko dokupit...

samo da bi bilo dodatne za 3000€ da bi dohitel nortona v ceni - pol tko zgleda kot da za osnovno ceno dobiš samo pol motorja ostalo pa dokupiš...

 

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nej bi dokupu? ABS je serijski, gretje ročk menda tudi, kufrov ne rabiš, ASCja pravi motoristi tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nej bi dokupu? ABS je serijski, gretje ročk menda tudi, kufrov ne rabiš, ASCja pravi motoristi tudi ne...

Aha se pravi ,da sem jaz pravi motorist,ker nimam ASC,ESA,RDC...... :kva1: ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ti švabi kaj ne znajo enkrat naredit kompletnega motorja pa da maš vse gor pa da je to to..ne pa da moraš še ne vem kolko dokupit...

Na osnovnem je vsaj toliko opreme kot na japonckih, tako da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha se pravi ,da sem jaz pravi motorist,ker nimam ASC,ESA,RDC...... :kva1: ....

Jp, ker dostikrat se prebere da je ABS brezveze, za pussy-je, kaj sele ASC, MTC, KTRC, YCCT ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha se pravi ,da sem jaz pravi motorist,ker nimam ASC,ESA,RDC...... :kva1: ....

Se pravi, da imaš bicikl pa zraven bos hodiš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeb meu dva fedra, pa rore na vsaki strani, ketno, pa drugač pobarvan bi bil že lep, no ja pol bi bil že Norton. :grim

Priznam, da je meni Norton estetsko všeč, samo me je en bivši lastnik razsvetlil glede težave, ki jo je z njim imel in mi ga zbil iz glave.

Ker pričakujem vprašanja, kaj je bilo z njegovim narobe, bom kar takoj odgovoril. Od novega mu je puščal tank, na zamenjavo je čakal celo sezono (ni je dočakal) in ga je zato prodal.

Pa to je bilo v Nemčiji, ne pri nas na Balkanu. O tem sva se pogovarjala pred dvema tednoma v Rosenheimu. Menda imajo pri Nortonu z dobavo delov neverjetne težave. Tega, da novemu tank sploh ne bi smel puščati, sploh ne komentiram.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da imaš bicikl pa zraven bos hodiš :naughty:

Hvala tistemu,ki nima kaj povedati.........pa vseeno molči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nej bi dokupu? ABS je serijski, gretje ročk menda tudi, kufrov ne rabiš, ASCja pravi motoristi tudi ne...

gretje ročk je brezveze...  do +5stC mam rokavice in podrokavice pa mi je še v redu ... kar je pa manj ti pa gretje ročk en klinc pomaga če nimaš ščitnikov ...  če je pa od +0 pa v minus daš pa mufe gor k so zakon ! pa se ti hebe k te itak noben ne vidi...

 

Aha se pravi ,da sem jaz pravi motorist,ker nimam ASC,ESA,RDC...... :kva1: ....

 

kaj sem pa potem jaz ? ni ABS ..pa še boben zadaj...

Na osnovnem je vsaj toliko opreme kot na japonckih, tako da.

 

no da ne boš rekel kaj se zdaj o japončkih pogovarjamo - ti s začel - cb1100 ma tud abs ... in je v akciji 10500€ ... pa je čisti klasik - skoraj - minus auspuh ...

 

Jp, ker dostikrat se prebere da je ABS brezveze, za pussy-je, kaj sele ASC, MTC, KTRC, YCCT ...

 

ti pripomočki niso brez veze ...  abs naj bi imel prednost pri zaviranju v mokrem  - ampak samo če ga izkoristiš in stisneš do konca - kar pa zna malo voznikov - tukaj bi moral biti zraven obvezno tudi BAS ..

veliko jih pripomore k hitrejši in včasih zelo prehitri vožnji... tako prehitri da te ne reši nobena elektronika .. pa če kaj crkne postane motor skoraj nevozen ... 

klasiki , retro in cafe racerji pa so itak pojem moto huliganstva ..in če tak motor ni vsaj kdaj na tleh je vse skup brez veze...   če ne drgač ga morš vsaj na mestu po tleh fuknt da dobi kako prasko ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Aha se pravi ,da sem jaz pravi motorist,ker nimam ASC,ESA,RDC...... :kva1: ....

 

     Thamper----kaj sem pa potem jaz ? ni ABS ..pa še boben zadaj...

 

PROfesionalec :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da je meni Norton estetsko všeč, samo me je en bivši lastnik razsvetlil glede težave, ki jo je z njim imel in mi ga zbil iz glave.

Ker pričakujem vprašanja, kaj je bilo z njegovim narobe, bom kar takoj odgovoril. Od novega mu je puščal tank, na zamenjavo je čakal celo sezono (ni je dočakal) in ga je zato prodal.

Pa to je bilo v Nemčiji, ne pri nas na Balkanu. O tem sva se pogovarjala pred dvema tednoma v Rosenheimu. Menda imajo pri Nortonu z dobavo delov neverjetne težave. Tega, da novemu tank sploh ne bi smel puščati, sploh ne komentiram.

men na vseh motorjih tank pušča ... :D   bom moral zgleda počakat ene par let da pri nortonu odpravijo začetne napake ter izboljšajo dobavo delov ... pa še mal cenejši bodo rabljeni...

 

Meni je ta klasika še vedno zelo všeč. In tudi ceno lepo drži. Tale je v Münchnu naprodaj za 9.800.

IMG_2457_zps9d1593d4.jpg

men se ne zdi neka klasika ... glih en tak skropucau kt nevada anniversario se od moje - ne tč ne mš ...zdej če je zate klasika zato ker so jih prodajal full dolgo pol naj bo ( eno rundo so jih naredil pol jih pa noben ni hotu kupit pa so jih mel 15 let kao v proizvodnji - ko je pa en naročil so pa tablico z letom izdelave naklofal :P  )..cena jim pa ne pada ampak se viša - zato ker zaloga je vsakoletni strošek ki se ga prišteje k vrednosti artikla po inventuri.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Aha se pravi ,da sem jaz pravi motorist,ker nimam ASC,ESA,RDC...... :kva1: ....

 

     Thamper----kaj sem pa potem jaz ? ni ABS ..pa še boben zadaj...

 

PROfesionalec :grim

 

thumper ... sej veš..tist zajček ke ga vsi lovijo pa noben ne ujame... http://www.keepcalm-o-matic.co.uk/p/keep-calm-and-love-thumper-2/   :blush:

 

pa napiše se PROsralec ... :P

 

ni druge kot prilagodit vožnjo sposobnostim motorja ... če t rata seveda .. če ti pa ne rata se pa ve - maline pa to ..pa ko si prek zmožnosti motorja te nobena elektronika ne reši če si sam budala... ( če si pa PROsralec te pa malinarji skoz kolnejo) ..

 

tolk štale okol enga kvazi retro bimerja - me prav zanima kdo od teh znamkoljubcev , ki imajo itak velik presežek novcev bo ta moped res kupilo pri nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da je meni Norton estetsko všeč, samo me je en bivši lastnik razsvetlil glede težave, ki jo je z njim imel in mi ga zbil iz glave.

Ker pričakujem vprašanja, kaj je bilo z njegovim narobe, bom kar takoj odgovoril. Od novega mu je puščal tank, na zamenjavo je čakal celo sezono (ni je dočakal) in ga je zato prodal.

Pa to je bilo v Nemčiji, ne pri nas na Balkanu. O tem sva se pogovarjala pred dvema tednoma v Rosenheimu. Menda imajo pri Nortonu z dobavo delov neverjetne težave. Tega, da novemu tank sploh ne bi smel puščati, sploh ne komentiram.

 

Zaradi enega primera sam še nebi vrgel puške v koruzo (pol ne bi sploh nikoli kupil Ducati-ja :grim ). Mnja, da en tank ni dobil v celi sezoni je malo čudno. Ne pravim, da ni res ampak čudno.

Pri meni je še večji odfuk, včasih mi tank spusti po 170km spet drugič po 230km. Ducati, jebat ga :)

 

Thumper - jurja gor al dol. Meni cenovna racionalnost odpove pri motorjih, avtomobilih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..cena jim pa ne pada ampak se viša - zato ker zaloga je vsakoletni strošek ki se ga prišteje k vrednosti artikla po inventuri.. :lol1:

V BMWju na Frankfurter ringu v Munchnu prodajajo tudi rabljene motorje. Nekaj imajo svojih, ki so jih imeli kot testne, nekaj od svojih zaposlenih, ki so jih lahko najeli za 5 mesecev, kaj vzamejo v račun staro za novo, ostale pa kupijo od strank in to na cash - tako sigurni so, da jih bodo prodali. Tam ni tistega:" pripelji k nam, ti ga bomo prodajali", kot pri nas.

Za mojega RR mi ponujajo 10.500, oni ga lahko prodajo za 12.500. Če bi bil motor nemški, bi mi ponudili 11.000, tako imajo pa nekaj stroškov s papirji in dobim malo manj.

Prodajalec mi je rekel, da ga spravi v promet v cca. 2 tednih, ker je iskane barve. Dilerji praviloma dobijo za motor mnogo več, kot privatni prodajalci, ker jim ljudje zaupajo.

Motorja sicer še ne prodajam, je pa dobro vedeti, kje zanj dobiš največ in brez posebnega cenkanja in teženja s strani kupcev. Mogoče bo ta informacija kateremu lastniku BMW pomagala pri prodaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha se pravi ,da sem jaz pravi motorist,ker nimam ASC,ESA,RDC...... :kva1: ....

 

Ja, tako pravijo. Js sm tudi brez B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tako pravijo. Js sm tudi brez B)

to si ti brez zato da te hebe med vožnjo ane?! zdej vem od kje pride tista " vožnja z motorjem je boljša kot sex"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, garaža poka po šivih...

 

No ja, dva kvadrata bom že še najdu :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, garaža poka po šivih...

 

No ja, dva kvadrata bom že še najdu :ninja: :ninja:

2 kvadrata boš potreboval samo za cilindre.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je v tem rangu vseeno notron boljša izbira, se vsaj namesto dedcev blondinke v njegovem "sedlu"

1176391_10153249015905556_1485654858_n.j

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!