Skoči na vsebino

KTM 950 SM-R


Ktm Supermoto

Priporočene objave

Verjetno imas pravs;) a si mel klanec dol:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

 

pred kratkim sem imel majnšo nezgodico z mojim mopedom (pri 20kmh  :drunk: ), pa me zanima če je že kdo naročeval platike za ktm-a in kje? glede na to da je na eni plastiki delni napis (nalepka) ktm se verjetno dobijo že pobarvane in polepljene original plastike ali ne?

 

 

 

https://www.dropbox.com/s/lmedmxw5txpje2t/2013-12-06%2011.39.34.jpg

 

https://www.dropbox.com/s/duxks0pyxcqe9uh/2013-12-06%2011.39.30.jpg

Popravljeno . Popravil MTXer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje da vpises svoj motor tukaj:

http://www.ktm.com/dealer-service/service/manuals-documents.html

Potem posici v katalogu kater del imas poslodovan (stevilka) tovpisi v google pa poisces kje je najceneje...tako jaz delam. So pa te plastike drage ko zafran...zadnja je okoli 260e sprednja bocna pa 190-vsaj za smr je toliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje da vpises svoj motor tukaj:

http://www.ktm.com/dealer-service/service/manuals-documents.html

Potem posici v katalogu kater del imas poslodovan (stevilka) tovpisi v google pa poisces kje je najceneje...tako jaz delam. So pa te plastike drage ko zafran...zadnja je okoli 260e sprednja bocna pa 190-vsaj za smr je toliko...

 

 

Hvala za nasvet! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ko se pogovarjamo tud servisih,Na KTM 990ADV sem zvil zadnjo tačko,(zamenjana) pošlajsal cevne zaščite(pokitano,pošlifano,elektrostatično pobarvano),Odlomil prednjo ročko za bremzo(nova)odlomil krmilo(nova),zlomil prednjo luč(nova)zlomil prednjo šipco(nova),popraskal stranske boke (pobarvane obe strani(metalic oranžno plus nalepke in potem še prelakirano) in generalno očiščen.......+ servis na novem KTM1200ADV ter generalno čiščenje,ketne,poliranje skratka priprava na prezimovanje + original ktm pokrivalo ter vzdrževalec akuja.......no povejte kolk mislite da sem dal denarja za vse našteto,na uradnem KTM servisu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ko se pogovarjamo tud servisih,Na KTM 990ADV sem zvil zadnjo tačko,(zamenjana) pošlajsal cevne zaščite(pokitano,pošlifano,elektrostatično pobarvano),Odlomil prednjo ročko za bremzo(nova)odlomil krmilo(nova),zlomil prednjo luč(nova)zlomil prednjo šipco(nova),popraskal stranske boke (pobarvane obe strani(metalic oranžno plus nalepke in potem še prelakirano) in generalno očiščen.......+ servis na novem KTM1200ADV ter generalno čiščenje,ketne,poliranje skratka priprava na prezimovanje + original ktm pokrivalo ter vzdrževalec akuja.......no povejte kolk mislite da sem dal denarja za vse našteto,na uradnem KTM servisu?

Jurja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

982e

Popravljam dal si 657eur!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

982e

Popravljam dal si 657eur!!!

A se poznava :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se poznava :hmm:

dali ste.... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:). Evo se eno vprasanje. Koliko ima vas sm-r top speed. In ce ste ob menjavi ozpihov tudi ponastavili vplinjace.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor mi je znano je razlika v: barvi plastik, barvi okvirja, drugačna stop lampa, drugačen tank goriva- za ostalo pa ne vem. Vem sam oda je pri smr res glupo narejeno, da če pade na tla faše se spodni del tanka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se hočš z KTM-ji metat po tleh kupi ADVENTURERJA ne morš uničt......preverjeno...letos 2x.....hard :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se hočš z KTM-ji metat po tleh kupi ADVENTURERJA ne morš uničt......preverjeno...letos 2x.....hard :grim

 

Dej Kmet nehi prosim, ponavadi gre v tretje rado...pa upam, da ne preizkušaš več vzdržljivosti...sej je prav, da ga enkrat po tleh vržeš, da mu poveš kdo je šef, sam mam filing, da mata vidva z Adventurjem glih kontra?  :oops:  :whistle:

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mu že vrnem,sam olja ne dolijem ene 2kkm pa bo dobu po pič.... nazaj :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dizl natanki vanga da bo vidu hudiča;);)

Ps; kmet se vedno ne vemo koliko si placal za popravilo-servis:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

631€ zelo zelo ugodno če vprasšate mene,pa kot sem že povedal,serviser je za mene TOP,natančen,pedanten....vsakič ko dobim motor nazaj je kot nov!!!!

Toplo priporočam :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

vprašanje a li kdo pozna kaksnega serviserja, lahko tudi na črno iz gorenjske da bi mi na ktm pogledal in po potrebi nastavil ventile (samo to nič drugega), motor bi pripeljal podrt do te faze dea se samo se dvignejo kape ventilov....kajti danes sem govoril z nekom ki sravfa ktm in mi je za nastavitev ventilov, in nič drugega, da mu pripeljem modrt motor do ventilov rekel 300e...ne vem no meni se to zdi kar precej ali pa jaz živim v oblaku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje a li kdo pozna kaksnega serviserja, lahko tudi na črno iz gorenjske da bi mi na ktm pogledal in po potrebi nastavil ventile (samo to nič drugega), motor bi pripeljal podrt do te faze dea se samo se dvignejo kape ventilov....kajti danes sem govoril z nekom ki sravfa ktm in mi je za nastavitev ventilov, in nič drugega, da mu pripeljem modrt motor do ventilov rekel 300e...ne vem no meni se to zdi kar precej ali pa jaz živim v oblaku.

Ne živiš v oblakih voziš pač KTM-a, vsak serviser ti bo vse zaračunal neglede koliko si ti že odšaufal in koliko boš sam nazaj prišraufal. Jaz sem plačal na servisu za cel servis 40K kil. ca 240€ : nove svečke, vsa olja,oba filtra itd. od tega za nastavitev ventilov ( K 1200-R )  67 €. pred ca 3-mi meseci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se mi zdi res poceni kar si napisal bremzer...razumem da  bos vsak serviser zaračunal mi je jasno, ampak pri nastavitvi (mogoče jih sploh nebo treba-samo pogledat) ventilov res ne gre nekaj materiala, gre se predvsem za čas in natančnost, 1 uro za nastavitev nima kaj delat (kolikor gledam na youtubu:) pa tudi če jih nastavlja 3 ure je to 100e ura...bom iskal tolik časa da najdem normalnega človeka ki mi jih bo nastavil, za rahlo bolj recesijsko ceno...

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se mi zdi res poceni kar si napisal bremzer...razumem da  bos vsak serviser zaračunal mi je jasno, ampak pri nastavitvi (mogoče jih sploh nebo treba-samo pogledat) ventilov res ne gre nekaj materiala, gre se predvsem za čas in natančnost, 1 uro za nastavitev nima kaj delat (kolikor gledam na youtubu:) pa tudi če jih nastavlja 3 ure je to 100e ura...bom iskal tolik časa da najdem normalnega človeka ki mi jih bo nastavil, za rahlo bolj recesijsko ceno...

Zračnost,če si že vse razšraufal lahko sam izmeriš, verjetno je taka cena zaradi demontaže odmičnih gredi,jaz tega motorja ne poznam in ti nemorem dati natančen odgovor,veš pri določenih izvedbah-modelih z zgoraj ležečo odmično gredjo (gredmi) je potrebno demontirati verigo-ali zobati jermen nato dvignit odmične gredi in zamenjat dotične ploščice.Vsak ploščice ne zamenja ampak ti zaračuna nove,kar ni poceni in tudi ura dela je danes v Lj. že za avte,ki so dosti manj zahtevni kot motorji je ca 50€ ++

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!