Skoči na vsebino

Ducati Hyperstrada


John2005

Priporočene objave

  • 9 mesecev pozneje...

Leto bo naokoli... Si ga kdo lasti? mnenja, izkušnje?!

 

razmišljam o menjavi in iščem sport/touring motor... Multistrada too much €€, tale pa dober kandidat ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Pozdravljeni,

od kar sem pred mnogimi leti naredil izpit, sem se le nekajkrat priložnostno zapeljal z motorjem. Ravno prav, da želja po lastnem nikoli ni ugasnila. Trdno odločen, da se na spomlad le zapeljem s svojim, sem pred dilemo. Glede na to, da zadnjih nekaj let nisem sedel na motor si želim motor, ki je okreten in enostaven za upravljanje, hkrati pa, da bi se z njim lahko odpeljal tudi na kakšno daljšo eno ali več dnevno pot. V mislih sem imel Hyperstrado, ki mi je tudi vizuelno zelo všeč, me pa zanima vaše mnenje, še posebej pa izkušnje tistih, ki jo vozite ali ste jo že vozili.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripravi se na morebitno vojno za/proti v naslednjih postih. Upam sicer , da ne...

Najbolj važno je, kako ugaja tebi. Zato predlagam, da se zapelješ kakšno pogledat in se nanjo vsaj usest, še raje pa preizkusit. Če ti motor ugaja in na njem uživaš, te tudi dražji servis in kak čriček tu pa tam ne bosta odvrnila od njega. Oziroma drugače, če boš zaradi pritiska izza šanka v imenu gospodarnosti vzel kakega (čisto korektnega) japonca, pa znjim ne boš užival, nisi naredil nič.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!