Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Vsaka ti čast za to furo. Je pa res, da je bilo pri nas včeraj okrog 13te ure kar prijetno na soncu.

Če si se peljal iz Ptuja proti S.Bistrici po cesti št. 2 (Njiverce-Kidričevo ..  ), tam te je verjetno konkretno zeblo, saj je kar nekaj ceste pelje skozi gozd.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo na obali sončno in sva z prijateljem izkoristla za en krog in kavico na vikiju  :OK:

Danes je sicer sončno vendar mokro, jutri če se posuši pa ponovimo vajo  :grim

 

178099610203413684492333.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Danes je sicer sončno vendar mokro, jutri če se posuši pa ponovimo vajo  :grim

 

 

 

 

Hja, na primorskem imate za ta čas vrhunsko vreme, vam kar malo zavidam. Tudi jutri bo prijetno ... najlepše pa med 10.00 in 16.00 uro.

 

21484038.jpg

 

21484037.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že včeraj sem rekel, da bom šel s skuterjem do Logatca, pa se potem ni izšlo, ker sem imel popoldan šiht. 
Danes pa sem zjutraj zgodaj vstal in se kar napotil hehe

Pot tja : Ljubljana BTC- Brezovica - Vrhnika - Logatec
Pot nazaj : Logatec - Brezovica - Podpeč - Ig - Ljubljana BTC

Hotel sem iti še na Planino, pa sem zjutraj po radiu slišal da je cela poplavljena, tako da nisem potem šel še naprej. Pa tudi časovno nisem imel dovolj časa, šiht popoldne.
Nazaj grede sem hotel it čez Črno vas (bejba moja ujela na Barju hahah :( ), pa je CELA poplavljena. Slikal še nekaj zelo lepih fotografij teh poplav (cela jezera so nastala, par ljudi videl tuki na kajakih), ampak mi jih aplikacija ni shrani. Zelo faking jezen grrrrr

Razlog da sem šel s skuterjem v Logatec? Knjiga ... vrnit moral knjigo hahahaha

img20140214111516.jpg
Slikano pred knjižnico v Logatcu

screenshot2014-02-14-13-.jpg
Današnja pot (100km)

screenshot2014-02-14-13-.jpg
Pa še nekaj statistike z mojo prduljo.

 

Ni me razočarala danes. Lepo je šla tudi v klanec, lepo sem jo poštimal :$ Edina kriza danes je bila mraz, domov uletel ves plav :D

Aja, pa srečal celo enega motorista v rovtah med Logatcom in Vrhniko.


 

Popravljeno . Popravil Urke Zakelinho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@igorkr, kdaj si bil v Sestianu?

 

Danes je bilo res idealno vremce. Ob 14h mi je kazala vremenska malenkost pod 16°C, pa je padla želja po kapučinu v Sestianu (bilo vse zaprto), zato sem nadaljeval do Miramara oz. Trsta (gužva in še vedno večina lokalčkov zaprtih). Kavo sem le dobil, za slike pa ni bilo časa - je bilo lepše akumulirat sončno energijo :P Padlo dobrih 100 km.

162282810203192299916756.jpg

Popravljeno . Popravil Rokic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@igorkr, kdaj si bil v Sestianu?

 

Danes je bilo res idealno vremce. Ob 14h mi je kazala vremenska malenkost pod 16°C, pa je padla želja po kapučinu v Sestianu (bilo vse zaprto), zato sem nadaljeval do Miramara oz. Trsta (gužva in še vedno večina lokalčkov zaprtih). Kavo sem le dobil, za slike pa ni bilo časa - je bilo lepše akumulirat sončno energijo :P Padlo dobrih 100 km.

 

V Sesljanu sem bil okrog 15ih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee :OK:  super je blo  kratko pa sladko :grupni: . Lepo vas je blo videt drugič pa še  :drunk:

 

AAAAAAAAAAAAAA sm tulil in tolkel po armaturki, ko sem okrog 10 ure videl slončka v Črnučah (tenere če se ne motim, rjavkasta).......

Štartal sem zgodaj, strankam metal sskoraj skozi okno blago (vsa vabila za kavo zavrnu) pojedu en krof, ki mi ga je prijazen poslastičar od poslastičarnica Rašica dal............in ob 11.30 sem že bil doma. Na hitro gonil psa na sprehod in potem 

 

start jor enđin đentelmen....

 

S preprostim, oziroma po domače El Tigrotom sva jo vžgala na Dornberk do Štanjela

 

1508524_620144841388405_433894480_n.jpg

 

Baje bova nekje spila kavo je bil dogovor, samo ovinki od Štanjela, preko Tomačevice, do Komna niso dali pavze, prav tako ne do Dutovelj, pa niti ne do Sežane....in še prehitro sva bila pri Vikiju

 

1620361_620145041388385_1015143705_n.jpg

 

Čisburger je padu ko tata na mamo (bdw..šele takrat sm se spomnil, da v celmu dnevu nisem prav nič jedel)

Pozravla sva še Jamija in kolega in gasa dalje. 

Socerb, se je sončil in razgledi so bili božanski na koperko-tržaški zaliv

 

1656277_620145051388384_1217713182_n.jpg

 

1661367_620145141388375_237137460_n.jpg

 

1506857_620145211388368_2056475574_n.jpg

 

Ker je bilo še toplo in svetlo sva še malo bluzila po črnokalski planoti

 

1610008_620145214721701_285960186_n.jpg

 

kjer je El tigro opazil, da se nekje nekaj praznuje....no tm sva zaglavila...ne me vprašat kdaj in kako sva prišla< domov....ampak baje je slavljencu ime Matej, in vem da je torta bila dobra.... :D

 

skor 200km je padlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34: Zanimivo, kakšne prijatle imaš! Najprej se skupaj vozita, gresta na kavo, ko ga pa slikaš,ti pa kaže fak ju!

Zdaj pa resno ..... a mi lahko na karti pokažeš kje točno je ta lokacija, ki je na tvoji predzadnji sliki? Kakšna je cesta do tja? Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepa. Če greš od vikija proti lj je v črnikalskem klancu odcep za Socerb, ne moreš falit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam se res nikoli nisem vozil. Hvala za info.

Fasciniral me je razgled na tej fotografiji in se splača iti pogledat, če se kdaj zapeljem tam mimo.

Zdaj če se prav spomnim, je tam zgoraj pri odcepu bila tudi ena majhna pošta ali se pa motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Socerb se sigurno splača pogledat, tudi danes sem šel danes z motorjem do gor. Kljub temu da je blo oblačno in bolj hladno sem uspel stisnit 55km.  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam se res nikoli nisem vozil. Hvala za info.

Fasciniral me je razgled na tej fotografiji in se splača iti pogledat, če se kdaj zapeljem tam mimo.

Zdaj če se prav spomnim, je tam zgoraj pri odcepu bila tudi ena majhna pošta ali se pa motim...

ne, dab bi jaz vedel. Odcep je dober km potem ko začne v hrib dvopasovnica. 

 

45.569637,13.872235

 

https://www.google.com/search?q=45.569637%2C13.872235&sourceid=ie7&rls=com.microsoft:en-US:%7Breferrer:source%7D&ie=UTF-8&oe=

 

post-18923-0-18592000-1392473604_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1911746_620494204686802_532894429_n.jpg

 

Čeprav je bil mraz in nikakvo vreme, se je triciklček splačalo pogledati. Moram priznati fantom, da so lično delo opravili. Kot pika na i je pa zvok....predstavljajte si stoenko abarth :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari točno tak glas ima!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko ja, sezona odprta, 415 kilometrov. :afro2: 

 

PS: Aja, pa razvajen sm, rit me boli,k mam cist hud zic. :lol1:

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!