Skoči na vsebino

Avstrija, radarji, kazni ...


Lokos

Priporočene objave

Serbus,

Evo spet sem dobil "šštraf" iz Avstrije. Tokrat so bili zelo hitri s položnico. Prehiter sem bil 13.8.2017, naš poštar mi jo je dostavil že 26.8.2017. Radar me je polovil v bližini Schladminga natančneje Gemeinde Mitterberg-Sankt Martin, omejitev 80km/h, kjer sem jaz jadral z 95 km/h, torej za 15 kmh sem bil prehiter. Kazen 50 EUR. Na položnici ni bilo slike, je pa bila zabeležena moja pravilna reg. št. Na drugi strani A4 lista pa navodila in prevod v SLO jeziku. Grem kar plačat. Verjetno pa veste da lokacije radarjev ipd. najdete tukaj http://www.blitzer.de/karte#id:46123769 , lp

Popravljeno . Popravil Grega46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Za take bumbarje kot sem jest: ta novi stacionarni radarji merijo od zadaj in od spredaj tako,  da previdnost nebo odvec.... 

Sem fasu v kaslc vceraj 7 poloznic iz decembra :D caka me se januar in februar :D majmun sem res.... 

Se dobr da nism v sloveniji ker bi bankrotiru in brez izpita ostal.

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Eno vprašanje, pred leti cca 6-7 let sm dobu eno kazn iz Avstrije in sicer 180€, brihta jst sm tist vrgu na mizo in pozabu na to, češ sej bom že plaču, no pa se je bivša punca takrat enkat odločila da mi sobo pospravi pa je tud ta kazn zletela stran, pa me zanima kam se morm obrnt kej če želim zvedt a mam kej NE plačanga iz avstrije, al pa če kdo ve kok časa je zapadlost kazni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, MoTo G_P pravi:

Zdravo!

Eno vprašanje, pred leti cca 6-7 let sm dobu eno kazn iz Avstrije in sicer 180€, brihta jst sm tist vrgu na mizo in pozabu na to, češ sej bom že plaču, no pa se je bivša punca takrat enkat odločila da mi sobo pospravi pa je tud ta kazn zletela stran, pa me zanima kam se morm obrnt kej če želim zvedt a mam kej NE plačanga iz avstrije, al pa če kdo ve kok časa je zapadlost kazni?

Zastaralni rok je max 5 let, tko da ti ni treba skrbet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!