Skoči na vsebino

Ducati 996 projekt za čez zimo (obnova)


ludiluka

Priporočene objave

 

 

dsc00471.jpg

ejga ka maš to zraven na en disk, a je to Cagiva Mito :? Bi rabu njen blatnik če maš celega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luka, pa bo ta nosilec kull za odvajanje toplote?

Točno to se meni podi po glavi odkar sem ga naredil :D  pojma nimam regulator ima svoja hladilna rebra in luknja je v oklepu kjer piha zrak na njega. Pa ne vem ali je to sam nek usmernik al tudi odvaja toploto no nekaj jo sigurno odvaja uprašanje je pa koliko  Pa ne vem kdaj se ta regulator najbolj segreva pomoje ko je užgan in na mestu ?? 

ejga ka maš to zraven na en disk, a je to Cagiva Mito :? Bi rabu njen blatnik če maš celega.

 

Mam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to se meni podi po glavi odkar sem ga naredil :D  pojma nimam regulator ima svoja hladilna rebra in luknja je v oklepu kjer piha zrak na njega. Pa ne vem ali je to sam nek usmernik al tudi odvaja toploto no nekaj jo sigurno odvaja uprašanje je pa koliko  Pa ne vem kdaj se ta regulator najbolj segreva pomoje ko je užgan in na mestu ?? 

 

Ja sej regulator dela sam pod obrati, in takrat se tud najbolj segreva :BUA: sej men se je lani na odprtem skuhu, ker je pršu v stik s konektorjem za ključavnico. Dej ga prestavi pod zadnji sedež, to sem že vidu in dela BP.

Popravljeno . Popravil gregorjanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to se meni podi po glavi odkar sem ga naredil :D  pojma nimam regulator ima svoja hladilna rebra in luknja je v oklepu kjer piha zrak na njega. Pa ne vem ali je to sam nek usmernik al tudi odvaja toploto no nekaj jo sigurno odvaja uprašanje je pa koliko  Pa ne vem kdaj se ta regulator najbolj segreva pomoje ko je užgan in na mestu ?? 

 

 

Ker glih to je problem, da se fino segreva, zdej na tisti strani ki je obrnjena proti karbonu, se temp. samo odbija nazaj v regler. Potem druga težava je pa tem, da se mi zdi, da se regler ohlaja z zrakom, ki pa pride skozi hladilnik olja, se pravi ni glih hladen zrak, ampak predogret.

Kaj da narediš perforiran nosilec, da prevrtaš nosilec in narediš nekaj ogromnih lukenj?

Ker nevem če se splača reskirat regler za 100g :D

Sej ni to fox, da bi mogu šparat :P;)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack on zgleda da hoče počasa celga iz karbona nardit, da bo še po luftu mal se drlajsau :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack on zgleda da hoče počasa celga iz karbona nardit, da bo še po luftu mal se drlajsau :grim

 

Čist podpiram to! =), sej nima veze kako in kaj bo drlajsou, važno da se nekaj počne in dela, cenim to kar človek naredi z srcem in lastnimi rokami! =)

 

Luka je pa itak čarodej kompozitov, tko da bom z veseljem spremljam temo =).

 

p.s. tisti regler v originalni poziciji res ne bi mogel biti na slabšem mestu =P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, projekt čez zimo ?????

 

Kje pa je ta zima  :blush:

 

Da ne bo predolg ta lepotec v garaž skrit .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja pozicija reglerja je dobra dobiva stalen dotok mrzlega zraka med vožnjo skozi odprtino v bočni plastiki. Sem razmišljal tudi da bi jo navrtal po dolgem in počez bi sigurno zmanjšal težo za polovico vendar nosilec in oklep tvorita tunel za zrak ki gre mimo reglerja. Mah bom videl. Danes sem skončal levi bok zdej morem nekje staknit masko. Jutri naredim karbonski nosilec tablice potem pa sledijo karbonske stopalke. pa nekje morem quickshifter od sp electronic staknit 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Levi bok vidne sledi popravila v preteklosti vendar nič kritičnega

 

dsc00571.jpg

 

Pa še odprtina ki dovaja regulatorju hladen zrak

 

dsc00591.jpg

 

Pripravil sem tudi kalup za nosilec tablice vendar sem kasneje ugotovil da mi je pošla zaloga karbona tako da nadaljujem jutri.

 

Če je pa še kak interesent ki ima 748 916 996 998 in bi imel karbonski nosilec za tablico me lahko kontaktira predno bom recikliral kalup v kako drugo zadevo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Airbox , sprednja strehca in špica pri koritu morta tut bit karbonska ;)   Nekje doma mam se karbonski nosilec tablice in če želiš ti ga lahko poiščem in podarim da se nauš matral ( sicer je od Štravsa in bolj slabe kvalitete ampak bolš je k nč)

Karbonske tačke bi ti pa odsvetoval še posebi na dvocilindrašu. V dirkanju se nikjer ne uporabljajo z razlogom B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist podpiram to! =), sej nima veze kako in kaj bo drlajsou, važno da se nekaj počne in dela, cenim to kar človek naredi z srcem in lastnimi rokami! =)

 

Luka je pa itak čarodej kompozitov, tko da bom z veseljem spremljam temo =).

 

p.s. tisti regler v originalni poziciji res ne bi mogel biti na slabšem mestu =P

to se motiš lahko je na slabšem mestu, ti bom pokazala kje ga ma moja :lol: sej pol so ga pr naslednjem popravku mislim da celo premaknli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Airbox , sprednja strehca in špica pri koritu morta tut bit karbonska ;)   Nekje doma mam se karbonski nosilec tablice in če želiš ti ga lahko poiščem in podarim da se nauš matral ( sicer je od Štravsa in bolj slabe kvalitete ampak bolš je k nč)

Karbonske tačke bi ti pa odsvetoval še posebi na dvocilindrašu. V dirkanju se nikjer ne uporabljajo z razlogom B)

 

No ja če maš viška tudi lahko odvisno kak je drugače si ga pa tud naredim to sploh ni matranje to je sproščanje zame :D  ko končam te oklepe in ko bom malo bolj pri € bom vse oklepe zamenjal s karbonskimi airbox, cevi za zrak, blatnik oklepi, rezervar.

 

Stopalke bojo 100% karbonske saj so bile na voljo kot upgrade pri ducati preformance http://www.ducati.ms/forums/attachments/parts-accessories/229401d1373132260-fs-carbon-ducat-performance-rear-sets-imageuploadedbymotorcycle1373132259.433190.jpg

In me sploh ne skrbi da bi bile premalo močne oz kaj podobnega . Sem se pa malo prej spomnil da bi lahko naredil tudi  karbonske trobente od karburatorjev 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je prej Din spomnil :D slučajno kdo ve kej bi dobil tak material kot je original na sedežu od ducatija neke vrste guma?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja če maš viška tudi lahko odvisno kak je drugače si ga pa tud naredim to sploh ni matranje to je sproščanje zame :D  ko končam te oklepe in ko bom malo bolj pri € bom vse oklepe zamenjal s karbonskimi airbox, cevi za zrak, blatnik oklepi, rezervar.

 

Stopalke bojo 100% karbonske saj so bile na voljo kot upgrade pri ducati preformance http://www.ducati.ms/forums/attachments/parts-accessories/229401d1373132260-fs-carbon-ducat-performance-rear-sets-imageuploadedbymotorcycle1373132259.433190.jpg

In me sploh ne skrbi da bi bile premalo močne oz kaj podobnega . Sem se pa malo prej spomnil da bi lahko naredil tudi  karbonske trobente od karburatorjev 

Vem da so ble karbonske za dobit samo se karbon za stopalke ni obnesu in tut v GP-ju ima Ducati in vsi ostali iz aluminija sopalke tko kot se karbonski rezervoar ni obnesu (da je bil varen za dirkanje je bil težji nakonc kot aluminijast) in okvir B)   Ducatiju zelo pomagajo večji dovodi za zrak  da bolj gre, sam pol morš tut masko dobit z večjim odprtinam . Zamenjaš elektroniko, komplet rore in tavelke kanale in bo poletu, sam lohk se pa zgodi, da se bo pa razletu namest poletu :D  Če boš trobente delu probi dobit za mušter une k so mal nižje da bo bolj odziven na gas :)

 

Drugač jest sm velik pristaš karbona in imel že daljnega leta 1995 komplet Hondo CBR 900 RR v karbonu ( tut tank !!) sam povsod žal karbon ni glih zmagovalc med materiali :)

 

Bom jutr pogledu za karbonski nosilec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst pa niti nisem pristaš karbona ampak sem pristaš lahkih stvari :D to za dovode vem samo nisem nikjer zasledil da bi se prodajale maske z različnimi odprtinami vstopa ??? elektronika je že zamenjana in avspuh je tudi že odprt :D Trobente bom pa tako naredil da jih bom lahko krajšal po želiji tako da se bom lahko malo igral.

 

Morem pa nujno dovode dobit karbonske ker zdej mam originalne čez pa karbonske pokrove in je vse skupej tko težko da je groza :D

 

Aja pa nosilec luči pride tudi karbonski kasneje pa dolgo luč bom tudi odstranu sam morem kje dobit kako ka ma dolgo luč razbito ker celo luč mi je kr malo škoda rezat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst pa niti nisem pristaš karbona ampak sem pristaš lahkih stvari :D to za dovode vem samo nisem nikjer zasledil da bi se prodajale maske z različnimi odprtinami vstopa ??? elektronika je že zamenjana in avspuh je tudi že odprt :D Trobente bom pa tako naredil da jih bom lahko krajšal po želiji tako da se bom lahko malo igral.

 

Morem pa nujno dovode dobit karbonske ker zdej mam originalne čez pa karbonske pokrove in je vse skupej tko težko da je groza :D

 

Aja pa nosilec luči pride tudi karbonski kasneje pa dolgo luč bom tudi odstranu sam morem kje dobit kako ka ma dolgo luč razbito ker celo luč mi je kr malo škoda rezat :D

Maske z večjimi odprtinami za večje kanale preverjeno in sigurno obstajajo samo kokr se jest spomnem ni blo pol prostora da bi meu lahko serijsko luč namontirano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to vem da se dobi sam mislim da so to sam aftermarket maske oz lahko je kak R imel te plastične maske so pa vse enake če se ne motim pa problem je dobit rabljene kanale za zrak tavelike :D nove ne grem niti pod razno kupovat ker vem kolk stane karbon in vem da so cene tko navite da rajše vse sam doma packam pa za  1/8 cene skozi pridem.Drugače pa grejo kanali mimo luči trenutno mi sam maska manjka pa ni nobene za normalno ceno na ebayu tako da zna bit da bom tud kako karbonsko nabavu bom vidu.

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to vem da se dobi sam mislim da so to sam aftermarket maske oz lahko je kak R imel te plastične maske so pa vse enake če se ne motim pa problem je dobit rabljene kanale za zrak tavelike :D nove ne grem niti pod razno kupovat ker vem kolk stane karbon in vem da so cene tko navite da rajše vse sam doma packam pa za  1/8 cene skozi pridem.Drugače pa grejo kanali mimo luči trenutno mi sam maska manjka pa ni nobene za normalno ceno na ebayu tako da zna bit da bom tud kako karbonsko nabavu bom vidu.

916 rs (955) je meu tako masko

 

Mislm da je to takšna : http://www.yatego.com/kaspeed/p,515ed9205d966,499ad809ccc043_2,verkleidung-4tlg-998rs-carbon-ducati-748-955-996-racing-996-998-rs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam te so ble sam karbonske sam jih je problem dobit za normalno ceno tudi aftermarket cevi pa še težje (morajo meti tudi prostor za žmigovc)  če dobim zmontiram drugače pa ne vem :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam te so ble sam karbonske sam jih je problem dobit za normalno ceno tudi aftermarket cevi pa še težje (morajo meti tudi prostor za žmigovc)  če dobim zmontiram drugače pa ne vem :D

Tega je blo učas kr dost za dobit ( tut iz poliestra -kopije) k so italijani za po dirkališčih velik to gor dajal. Je pa res, da tavelki tuneli nimajo predviden za žmigavce tko k tamali serijski sam lahko pa rešiš tko k je meu pol 999,1098..k ma žmigavce v ogledalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!