Skoči na vsebino

KTM 990 SM


Ditrich

Priporočene objave

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

Srečno in varno, naj ti služi :D

p.s. sm povedu, da so pomaranče v modi, kmal nas bo več ko bmflarjev :ras:

agrumi so moj najljubši sadež...še posebej pomaranče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 28. 3. 2016 at 11:59 PM, siks said:

evo...pa sn js tut ktmovc...danes doma 990 smt...:-)...upam da bo služil kot pričakujem, brez težav...

povejte mi katero olje vlivate v motor...vem da ktm priporoča motorex...sam to je samo priporočilo...motorex pa je zelooo drag...na računu pooblaščenga servisa se videl, da so vlili shell advance ultra 4!...mogoče castrol power 1 racing, ki je dosti cenejši? pač glavno, da je full sintetičen?

  

Čau nevem kako je s tvojim ampak mojemu mu bolj odgovarja, če mu vlijem pol sintetiko letos sem prvič vlil Liqui Moly, predhodno pa 5100 10w50 semisynth, je pa tko, da je za LC8 normalno, da ga spije kakšen deci oz. pet, dobremu prijatelju,(950sm) je totalno normalno, da spije 8 deci ob basanju krače... (Dolomiti) Podatki so na ??deci/1000km. Kar je več kot liter diši po pregledu in nastavitvi ventilov ampak sej pravim tako je za 950 pri 990 pa lahko, da je kaj drugače. :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetovano mi je bilo, naj uporabljam Shell advance ultra.. Zdi se mi, da opravlja delo kot se šika.. :)

Čestitke za novo pridobitev.. 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

Kaj pravite, bi z primernimi gumami bil sposoben terenske vožnje? Ne neki gor dol po skalah seveda, ampak se vzpet na kak hribček al podobno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Greencaj pravi:

Kaj pravite, bi z primernimi gumami bil sposoben terenske vožnje? Ne neki gor dol po skalah seveda, ampak se vzpet na kak hribček al podobno :)

Ne rabiš niti nekih hudih gum... 

IMG_1746.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se jaz peljem z LT ......;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Tu se jaz peljem z LT ......;-)

Verjamem, najbrž ti ni potrebno dvakrat reči,... ampak načeloma je bil tole kar zajeban teren - taki hribčki dolince ter našpičene sklalce kot na sliki levo spodaj to je na vrhu prvega hribčka Durmitor še malce višje do kjer se da priti z motorjem... Nekaj takega kot je spraševal Greencaj ce se da s 990 obdelat - hribček...

Še pogled na drugo stran ....

Durmi.PNG

Popravljeno . Popravil KilleRBee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Durmitorju sem norel z 1190 ,sam nisem imel prave obutve CTA 2 .....ko sem prišel do extremnega nagiba se je pravljica končala , položil motor , obrnil in v dolino ,tud kr nevarno saj ob zaviranju navzdol praktično drciš .....s pravimi gumami pa prilezem  skoraj kamor češ ..............no v račun vzameš ,da ima motor 230kg ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš ravno cestnih gum, pa če ti ni škoda motorja, se da prilezt veliko bolj dalec kot si misliš :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Če koga zanima, je na voljo. Zadnji dve leti večinoma spi v garaži.. ?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15033922

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Sem pred nakupom tega motorja, pogojno tudi 950, če bo kak res lepo ohranjen.

Ima kdo kaj podatkov iz prve roke, kar se tiče zanesljovsti, kam se vozi na servis razen na Seles? Osnovno vzdrževanje delam sam, ne vem pa če bi šou sam nastavljat ventile na temu. 

Jih je pa zelo malo naprodaj, tu pa tam kak pri nas...so tako redki, al tako dobri pa jih noben noče prodat :D

Kakoroli, če se kak prodaja se mi lahko javite na ZS.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!