Skoči na vsebino

Honda Silver Wing 600


Damc24

Priporočene objave

Zanima me če je skuter pozimi zunaj, pod balkonom pokrit s pregrinjalom, ali je v motorju antifriz, oz. kakšna hladilna tekočina je noter, da ne bo zmrznala?

 

Na servisu je samo pogledal da je dovolj tekočine, to se pa nisem spomnil da bi ga vprašal, da jo izmeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je skuter pozimi zunaj, pod balkonom pokrit s pregrinjalom, ali je v motorju antifriz, oz. kakšna hladilna tekočina je noter, da ne bo zmrznala?

 

Na servisu je samo pogledal da je dovolj tekočine, to se pa nisem spomnil da bi ga vprašal, da jo izmeri.

Obvezno daj izmerit ! mora bit vsaj do minus 20 stopinj, če je manj spusti in nalij novo tekočino,ki je do  minus 35 - 40 stopinj:če kupiš koncentrat se razredči 1/2 koncentrat in 1/2 destilirane vode ali deževnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

 

Namen imam kupiti Hondo silver wing 600 letnik 2002, naj bi bil dobro ohranjen z 35.000 kilometri,cena 1800 evrov.

Zanima me vaše mnenje,možne okvare,ali imajo kakšne cake,na kaj moram biti pozoren ali kupiti mlajši letnik.

 

Hvala za nasvete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Namen imam kupiti Hondo silver wing 600 letnik 2002, naj bi bil dobro ohranjen z 35.000 kilometri,cena 1800 evrov.

Zanima me vaše mnenje,možne okvare,ali imajo kakšne cake,na kaj moram biti pozoren ali kupiti mlajši letnik.

 

Hvala za nasvete

Sam imam Winga 2003 letnik,(pripeljan je bil iz ITA, kupljen pri R-Moto)že 4-leta  trenutno ima, seveda po števcu slabih 30000 km in dela v nulo.Kilometri v SLO so bolj kot ne nerealni, tukaj mislim na maxije iz uvoza, ki jih je 95%. Moraš pa vedeti kako je bil maxi vzdrževan, ker reden servis ti naredi maxija ''nesmrtnega'' . Svetujem ti da se obrneš na Roka v R-Motu, kjer ti proda rabljen motor z garancijo in je zagotovo 100%. Več nas je kupilo motorje tam in smo vsi zadovoljni. Povej mu koliko si pripravljen odšteti in zagotovo ti bo pomagal.

Sicer pa Honda je zakon !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Se pridružujem pohvalam na račun honde silver wing 600. Sam sem vozil starejši model 2007 in sedaj novi 2014 in kot motorist me je motilo le preslabo pospeševanje ,a ko nizaš kilometre in se glava preklopi na uživanje in skutersko dinamiko,ostane le uživanje v udobju. Leta 2015-750km v enem dnevu z lahkoto, v enem letu 12500km ,toliko je vzdržala tudi zadnja guma,vožnja največkrat v dvoje,poraba od 3.4 ostalo odvisno od načina vožnje in terena.. Z rednimi servisi ni bojazni za okvare, za to ceno ni boljšega skuterja na tržišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!Upam da nisem zgrešil teme.Kje bi lahko nabavil oljni in zracni filter za Hondo SW 600?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, corleone48 pravi:

Pozdravljeni!Upam da nisem zgrešil teme.Kje bi lahko nabavil oljni in zracni filter za Hondo SW 600?

Tukile bi znali imeti to :

AS Trzin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!