Skoči na vsebino

Nakup moto opreme smeti


damjandugi

Priporočene objave

Ali je bilo zelo težko pametno odgovoriti oziroma pomagati?

 

 

Sem že mislil vsem sodelujočim posredovati naslednji pregovor:

Ne prepiraj se z bedakom, ker te bo potegnil na svoj nivo in te premagal z izkušnjami .

Pa brez zamere. :bike:  :bike:(vozi) Miško

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitam za zmago :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, pa te je prisilil, da si mu serviral odgovor :P

prebrisan tale damjandugi  :grim

 

Sem se ga usmilil, ker si ni upal priznati, da ne zna brskat po spletu. Nekateri so pac sramezljivi. Saj tud sramezljivim deklicam rad pomagam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se kej s prijateljem iz une tadruge teme družu.......ker vprašanje je zelo občutljivo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se kej s prijateljem iz une tadruge teme družu.......ker vprašanje je zelo občutljivo :P

 

Se me poznaš =)

 

Yamaha, pa Japonska pa rdeča barva =) Eh, raje tako kot pa bit goreč antipat japonskih motociklov, pole si pa na glavo poveznit japonsko al pa še huje, korejsko čelado  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

 

Ti ta zadnji Kushitani zgledajo pa zakon :D  

 

pole bi blo Shoei - Kushintani - Yamaha  :kva2:

 

post-25300-0-23730400-1398261847_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  ajd to je druga tema, pejt še v iskanje motorja. ker u glasbeni šoli boš čudn s čelado na glavi. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Igorjem koncertiram po večini Slovenije. Pa tudi v tujini. Dolomiti, Jadran, Avstrija itd. Povpraševanje je veliko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne! kje si še ta pravga bajkerja vidu z nolanko? če že misliš bit ta prav bajker pol ne sprašuj takih bedarij. 

 

a ma ta neko luzersko nolanko, al je ta prav car?

Dwarven_Hog_Rider_Figure.png

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo plis pove za N86, kako se obnese poleti, ko je vroče? Je to dobra varianta za HOG-a?

Hja... to moraš pa njih vprašati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne! kje si še ta pravga bajkerja vidu z nolanko? če že misliš bit ta prav bajker pol ne sprašuj takih bedarij. 

 

a ma ta neko luzersko nolanko, al je ta prav car?

Dwarven_Hog_Rider_Figure.png

ma dajte ne se zezat, rabim čelado za Harleya, in mi ni kupovat nazi verzijo, kio če imaš nesrečo zobe pustiš v steklu avtomobila, 

Hja... to moraš pa njih vprašati...

HOG-arji so redkost, v bistvu skoraj nikoli ne vidim HOGA v Sloveniji, samo enkrat sem ga v zadnjih 10 letih, rižarjev pa na vsakih 10 metrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dajte ne se zezat, rabim čelado za Harleya, in mi ni kupovat nazi verzijo, kio če imaš nesrečo zobe pustiš v steklu avtomobila, 

 

miško vse kar ti na pišeš na ta forum je en velik hec :D tko da ne vem kej bi rad :P

 

za taka ful pomembna hog vprašanja moreš višje avtoritete v ameriko vprašat, sicer pa n86 gotovo ni v redu za na motor kot je harley, naša ta mala jo ma za hondico cbr 125, tko da pol že lahko sklepaš da ni na nivoju ta tako badass bajkerja kot si ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljs, da gres na FaakerSee septembra, pa te bojo tm opreml od nog do glave, ker ce pa tm naus zvedu kaj nosjo, pol pa tud ne vem. :grrr 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dajte ne se zezat, rabim čelado za Harleya, in mi ni kupovat nazi verzijo, kio če imaš nesrečo zobe pustiš v steklu avtomobila, 

 

kva se sekiraš za zobe, AO+ za zobe pa kasko za motor, problem rešen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva se sekiraš za zobe, AO+ za zobe pa kasko za motor, problem rešen....

čekane že rabiš, da se ti muhe zaustavijo in jih ne pogotneš, a ti si jih pustila kje na vetrobrancu, so se pritoževali ker niso bili zlati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kere muhe? :O pr men u garaž jih ni ... aja sej garaž tut ni.... zlate maš ?? :kva1:  kdaj geva na kafe?

motorja nimaš več al kaj? Zgubla fanta in motor v enem šusu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo plis pove za N86, kako se obnese poleti, ko je vroče? Je to dobra varianta za HOG-a?

 

jaz še nisem imela na sebi čelade (govorim seveda o integralni, kot je n86), v kateri mi poleti ne bi bilo vroče.

poznam kar nekaj ljudi, ki jo je kupilo in so zadovoljni. mislim, da je zelo dobro razmerje med ceno in kvaliteto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!