Skoči na vsebino

Touratech Travel Event 2014


poggy

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...
pred 16 urami, poggy pravi:

Mene kot zastopnika za Touratech skoraj sigurno :P

Oooo, pol bomo mel pa zveze in poznanstva.

Kot razumem - brez predhodnih prijav, prost kamp, sobotna vožnja po okolici, drugače se pa vse odvija pred firmo na prostem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, tonystx pravi:

Oooo, pol bomo mel pa zveze in poznanstva.

Kot razumem - brez predhodnih prijav, prost kamp, sobotna vožnja po okolici, drugače se pa vse odvija pred firmo na prostem.

 

Tako je. Upam da bo bolj toplo kot v 2014...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Program izgleda odličen, veliko zanimivega. Glede delavnic bi raje imel predhodne prijave, da potem ne zvisimo zaradi drena. Če ne bom kje drugje, sem za.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 2 urami, tonystx pravi:

Čez pol ure štart. Fajn je k se ne bo treba na cesti oblačit dežno.

Štart je čez 21 ur :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dežja za nazaj sploh nibilo, razen prvih 80 km  nato pa ze  skoraj sončno do Gabrijel , drug dan domov pa že kičasto do  Ljubljane. V Postojni pa nobenega motorista? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 6. 2016 at 19:33, tonystx pravi:

 

V garaži sušenje moje kamp opreme.

8.JPG

 

Saj ni čudno, da nas vsi zamenjujejo z Slovaki .... tudi vidva sta se postavla v napačno vrsto (Slovaška zastava levo na steni). :P  A ni v tem desnem kotu, kjer se ne vidi na sliki tudi slovenska zastava (takoj ko prideš v garažo, naravnost) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DL650 pravi:

Saj ni čudno, da nas vsi zamenjujejo z Slovaki .... tudi vidva sta se postavla v napačno vrsto (Slovaška zastava levo na steni). :P  A ni v tem desnem kotu, kjer se ne vidi na sliki tudi slovenska zastava (takoj ko prideš v garažo, naravnost) ?

Pa ti veš kdo jo je tja obesil ? Verjemi mi, da pri tej hiši ni zamenjav med Slovaki in Slovenci.

Nemci so mislili, da zaradi slabega vremena in slabega obiska lahko raztresejo motorje po celi garaži.

pred 10 urami, menih pravi:

No dežja za nazaj sploh nibilo, razen prvih 80 km  nato pa ze  skoraj sončno do Gabrijel , drug dan domov pa že kičasto do  Ljubljane. V Postojni pa nobenega motorista? 

Tako je, če berejo in poslušajo vremensko napoved. Pet pogledat danes. Še parkirat ne boš imel kam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, tonystx pravi:

Pa ti veš kdo jo je tja obesil ? Verjemi mi, da pri tej hiši ni zamenjav med Slovaki in Slovenci.

Opažam, da nisi razumel mojega heca !
Hotel sem se pošalit, da ni čudno, da nas v svetu zamenjujejo z Slovaki, saj sta se "tudi vidva" postavla k napačni zastavi.
Potem pa sem resno vprašal, če Slo zastava še visi na tistem zidu naravnost. Upam, da sem bil bolj razumljiv.

Gabriela in Andreas (se mi zdi, da je možu tako ime, nisem pa siguren), sta zelo prijazna.Gabriela pa je itak iz našega, ptujskega konca.  Kakšna je kaj cena za nočitev z zajtrkom?

23192560.jpg


23192561.jpg

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zastopu hec !

Kdaj si bil nazadnje tam ? Že tri leta je namreč izobešena zastava, ki je šla v razhod na enem od obmejnih prehodov in je trenutno največja v garaži. Ta mala je ostala zaradi podpisov na njej. Vse tri, vključno s tisto,ki jo dobiš na mizo sem dostavil osebno.

P.S.: Gabriela je slovenska tržačanka po očetu iz Črnuč. Od kje Ptuj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, tonystx pravi:

Sem zastopu hec !

Kdaj si bil nazadnje tam ? Že tri leta je namreč izobešena zastava, ki je šla v razhod na enem od obmejnih prehodov in je trenutno največja v garaži. Ta mala je ostala zaradi podpisov na njej. Vse tri, vključno s tisto,ki jo dobiš na mizo sem dostavil osebno.

P.S.: Gabriela je slovenska tržačanka po očetu iz Črnuč. Od kje Ptuj ?

A si razumel, sem mislil da ne glede na reakcijo.  A tako glede zastav. Vsa čast! Potem takem si ti tam že "kot doma" . :)

Od kje Ptuj?
Gabriela je povedala, da je rojena na Ptuju, potem so se preselili v Trst, in tam je ona spoznala svojega moža Andreasa, ki pa je po rodu iz Avstrije. Potem pa sta se odločila v Dolomitih postavit ta Garni Hotel . Od tukaj meni Ptuj.

Nazadnje sem bil tam ob koncu 2010, tako, da je spet čas, da se malo zapeljem po Dolomitih. Dolomiti so destinacija (za nas ko smo dlje doma), da jih obiščemo vsake 5 let. Drugo leto imam namen za nekaj dni v tiste kraje.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha ,ha...dobro sva ji spremenila življenjepis. :lol1:Ta Ptuj bo še tema pogovorov.....

Ostale informacije si pa čist pomešal:book:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, tonystx pravi:

Ha, ha ,ha...dobro sva ji spremenila življenjepis. :lol1:Ta Ptuj bo še tema pogovorov.....

Ostale informacije si pa čist pomešal:book:

 

Jebemtiš, zdaj si me pa spravil čisto v dilemo :blush: .
Lahko pa, da boš na koncu tudi sam presenečen, glede Ptuja. Nekje v ozadju se mi zdi, da je zgodba takšna, ampak sedaj nisem več prepričan v to ... lahko, da je "Biker Willy" poskrbel za to, da sem stvari pomešal. Verjamem, da jo boš vprašal, ampak dvomim, da boš napisal, da sem imel prav. Konec koncev pa ni niti važno. V glavnem, pri njiju je fajn, domače vzdušje ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!