Skoči na vsebino

Kontrola db glasnosti-Policija


krtek

Priporočene objave

Po 3 mesecih je usposobljen za vse?? :) zakaj pa nebi rabil dovoljenja? Ce je vse skladno nikol neves...lahko da ze naprava ni bila na kalibraciji neki casa in kaze narobe podatke? Kaj pa potem? Bos placal reciva 200eu kazni pa je bla meritev narobna? No sj men je tko vsen ker moj motor spet ni tok glasn pa ceprov nimam db killerja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj alkoholiziranost lahko tudi oceni po objektivnih okoliščinah...

 

Enako najbrž pri hrupu, se takoj sliši, če je zadeva preglasna. Lahko pa simpl odredi izredni tehnični pregled...pa še kaj najdejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meritve morajo biti opredeljene z ustreznimi predpisi, naprava mora biti atestirana, policist pa usposobljen za njeno uporabo. Za kaj takšnega se verjetno policista lahko usposobi, v okviru internega usposabljanja, v kakšni uri ali dveh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne berete kar sem napisal ... vedno lahko odredi izredni tehnični pregled vozila, če zasumi, da vozilo ni v skladu s homologacijo

 

recimo na LPP, tam imajo vse certifikate ... verjetno .. če ne, pa zahtevaš, da ti pokažejo vse papirje, da oni lahko to počnejo in da so vsi, ki so izvajali meritve resnično tam zaposleni in da imajo plačane vse davke in prispevka itd itd :P ... potem pa se tožariš vse do ESČP

 

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem se zanimal za atest / homologacijo v lastni režiji po meri izdelanega izpuha za motor - med drugim se za tako zadevo mora izmeriti tudi glasnost izpuha in čeprav se vseh podrobnosti ne spomnim več, se spomnim, da je bilo zelo komplicirano - meritev je bilo potrebno izvajati na odprtem prostoru, na katerem v določeni razdalji ni smelo biti nobenih sten / ovir, ki bi lahko povzročale odboje, meritev se je opravljala z različnih kotov, višin, itd... Takrat v Sloveniji sploh ni bilo organizacije, ki bi takšno meritev bila sposobna izvest (in najbrž je še danes ni). Ker bi celoten atest stal krepko preko 20k EUR, sem o zadevi nehal razmišljat...

 

 

Najbrž pa je za pobiranje kazni postopek meritve najbrž malce poenostavljen...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zgolj slovenski policaji izvajajo meritve glastnosti kar ob cesti, ker v avstriji pa majo za ta namen ob cesti zvočno izoliran kontejner, pa eni trije dohtarji znanosti pol to glasnost merijo :slap: 

 

ne vem kaj mate eni tolko za polemizirat, naredite sebi in drugim uslugo in vtaknite že tiste db killerje v auspuh! oz. ne jokcat, ko boste prostovoljno vrgli par stotakov v državno blagajno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne berete kar sem napisal ... vedno lahko odredi izredni tehnični pregled vozila, če zasumi, da vozilo ni v skladu s homologacijo

 

recimo na LPP, tam imajo vse certifikate ... verjetno .. če ne, pa zahtevaš, da ti pokažejo vse papirje, da oni lahko to počnejo in da so vsi, ki so izvajali meritve resnično tam zaposleni in da imajo plačane vse davke in prispevka itd itd  :P ... potem pa se tožariš vse do ESČP

 

 

:krneki:

 

A to pomeni, da je navedba o tem, da bodo policisti izvajali meritve glasnosti izpuhov kar na cestah, iz trte izvita?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni .. so jo že izvajali na ridah ... če se ne strinjaš z ugotovitvijo policista, se dogovorita (on odredi), da odpeljejo vozilo na izredni tehnični pregled, kar pomeni, če so ugotovitve policista pravilne, imaš še stroške za vleko in izvedbo izrednega tehničnega pregleda (ali pa še kaj) ... vzporednica s tem je alkotest ... odredi, da te odpelje na odvzem krvi v pooblaščen laboratorij ... :krneki:

 

 

merili so mi z in brez dušilca pa še variante ... test bo v eni od nemških revij ...

 

seveda so mi merili tudi moč na zadnjem kolesu ... čakam izdajo revije ;)

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inkasanti so včasih rekli tistemu, ki je prišel po denar. Danes so pač drugačni izrazi za te iste vrste posla. Pravila nas bodo pa itak dala v kalup. Na koncu bomo robotki s knofom za ON in OFF.

 

Tole sem nekako spregledal. Inkasantstvo je bolezen slovenske Policije in jim nedvomno ni v ponos. Sicer uradno šefi trdijo, da to ne obstaja ampak policisti med vsakim štrajkom, ko ne kaznujejo prekrškarjev, direktno povedo, da to pomeni izpad pričakovanih dohodkov v proračun, s čimer pa dejansko zanikajo smisel ZVCP, ki kaznovanje prekrškov opredeljuje z namenom povečanja varnost in odvračanja od prekrškov in ne z namenom polnjenja proračuna.

 

Na drugo stran pa pravila obstajajo z namenom, da se ne bi med sabo pobili (v ekstremnem primeru) in niso inherentno slaba. So lahko tudi butasta, neprimerna in še kakšna ampak večina jih ima svoj zakaj in zato. Jaz z veseljem pogledam kakšno individualno predelavo motorja, v katero je lastnik vložil veliko svoje osebne note. Istočasno pa sem vesel pravila, ki mu nalaga, da se vozilo ustrezno pregleda in ugotovi ali je varno za uporabo na javnih cestah. V nasprotnem bi lahko vsakdo, zaradi lastnega veselja, z vozilom, ki ne ustreza predpisanim pravilom, ogrožal vse ostale udeležence v prometu. Poseganje v pravice drugih pa ni ravno človeško/humano.

 

Enako tako je lepo slišati bolj globok zvok nekaterih izpuhov in videti zanimive dizajne le teh. Nekaj popolnoma drugega pa je, če ti nekdo z odprtim izpuhom izvaja zvočni teror. To ni ne robotsko in ne človeško, je predvsem ignorantsko, agresivno in skrajno vase zagledano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zvezi z merjenjem zvoka: v zakonu (ali verjetno v podzakonskem aktu) je natančno opisan postopek meritve tudi na cesti. Morda obstaja določena toleranca v dB, ki kompenzira za neoptimalne pogoje merjenja, ne spomnim se več natančno.

Ampak ja, meritev izvajajo tudi na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah smotani ste vsak naj fura kar mu paše za tiste ka vas pa tolk hrup moti sipa električne skuterje nabavte sej zdej ne rečem da se skoz po mestu voziš in nažigaš če se pa lepo kulturno na nizkih obratih skoz mesto pelješ ne motiš nobenega izven naselja pa sploh nisi moteč

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte no....ste zategneni. Raj dam 500 evrov enmu voslu k mu ni prov,pa zbudim ksnga fotra k spi za volanom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte no....ste zategneni. Raj dam 500 evrov enmu voslu k mu ni prov,pa zbudim ksnga fotra k spi za volanom.

 

A spet tale pravljica o loud pipes? :smoke:

 

Daj se enkrat posedi v avto in naj kolega z glasnim izpuhom pripelje za tabo, da boš videl/slišal kako to dejansko zgleda. Jaz včasih komajda slišim rešilca, pa ima prostorsko precej bolj kvaliteten sound sistem. Slišim pa motor z odprtim izpuhom, ko je enkrat mimo mene. Tedaj ga pa res slišim.

 

Nekateri bodo vedno spali za volanom in pri takšnih te reši pozornost, defenzivna vožnja in predvidevanje. Če pa res hočeš biti opazen...fluo čelada in jakna, fluo nalepke po motorju, hupanje, blendanje (to dvoje se da avtomatizirati)...hell yeah, še rotirko si lahko nabaviš. Ampak, glede na izkušnje reševalcev na motorju, tudi vse to vedno ne pomaga, če si hiter in agresiven (kar je pri njih del poklica).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah smotani ste vsak naj fura kar mu paše za tiste ka vas pa tolk hrup moti sipa električne skuterje nabavte sej zdej ne rečem da se skoz po mestu voziš in nažigaš če se pa lepo kulturno na nizkih obratih skoz mesto pelješ ne motiš nobenega izven naselja pa sploh nisi moteč

 

Živali so pa gluhe :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet tale pravljica o loud pipes? :smoke:

 

Daj se enkrat posedi v avto in naj kolega z glasnim izpuhom pripelje za tabo, da boš videl/slišal kako to dejansko zgleda. Jaz včasih komajda slišim rešilca, pa ima prostorsko precej bolj kvaliteten sound sistem.

 

Razumem, da ti je glasen izpuh moteč. In zakone je potrebno spoštovati.

Ni pa res, da ni razlike. Razlika z nekoliko glasnejšim izpuhom je pravzaprav precej opazna in morda bi jo moral preizkusiti v prvi osebi, da bi verjel. Pa tu ne govorim o ekstremnih kričačih, da ne bo pomote. Popolnoma logično dejstvo je, da te z glasnejšim izpuhom opazi večji odstotek voznikov. In tudi jaz včasih komaj slišim rešilca, npr. Ducatija je pa tudi s serijskim izpuhom težko preslišati. Morda ima frekvenca zvoka kaj s tem... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem, da ti je glasen izpuh moteč. In zakone je potrebno spoštovati.

Ni pa res, da ni razlike. Razlika z nekoliko glasnejšim izpuhom je pravzaprav precej opazna in morda bi jo moral preizkusiti v prvi osebi, da bi verjel. Pa tu ne govorim o ekstremnih kričačih, da ne bo pomote. Popolnoma logično dejstvo je, da te z glasnejšim izpuhom opazi večji odstotek voznikov. In tudi jaz včasih komaj slišim rešilca, npr. Ducatija je pa tudi s serijskim izpuhom težko preslišati. Morda ima frekvenca zvoka kaj s tem... ;)

 

No jest sem pa doplaču in mam BIO Akrapoviča pa mi nč ne morjo :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem, da ti je glasen izpuh moteč. In zakone je potrebno spoštovati.

Ni pa res, da ni razlike. Razlika z nekoliko glasnejšim izpuhom je pravzaprav precej opazna in morda bi jo moral preizkusiti v prvi osebi, da bi verjel. Pa tu ne govorim o ekstremnih kričačih, da ne bo pomote. Popolnoma logično dejstvo je, da te z glasnejšim izpuhom opazi večji odstotek voznikov. In tudi jaz včasih komaj slišim rešilca, npr. Ducatija je pa tudi s serijskim izpuhom težko preslišati. Morda ima frekvenca zvoka kaj s tem... ;)

 

Se popolnoma strinjam in point je, da se bolj globok in basovski zvok da doseči znotraj legalnih okvirjev. Podobna zgodba je z vizuelno opaznostjo. Da se jo doseči npr. z dodatnimi LED lučmi (homologiranimi in pravilno usmerjenimi), fluo opremo in fluo nalepkami ampak nekateri bodo prisegali na dolge luči kot ultimativno rešitev. Dejstvo, da s tem motiš druge udeležence v prometu, jih niti najmanj ne gane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je pa tud stvar dobrega okusa. Ne moreš bit kot novoletna jelka, okranclan s fluo ne vem kaj. Nekaj je tudi usoda, ki te doleti tako ali drugače, in ne zatiskajte si oči. Vsakdo izziva na svoj način. Eni s potapljanjem, hribolazenjem, kolesarjenjem, .... ali pa motorizmom. Fajn je če se motor sliši. Kaj bo, ko bodo samo še električni motorji - to bo šele morija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!