Skoči na vsebino

Najslabsa sezona v SLO ever!


Zorro

Priporočene objave

Na letošnjem WDW smo srečal valižana Clive-a, ki je reku: če bi mi tok gledal na vreme kot  vi, bi bil ceu let u garaži na toplem  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to sem jaz (z drugimi besedami) povedal na začetku tele teme. Valda se je lepše peljati v lepem (ali solidnem) vremenu kot pa po dežju. Ga ni motorista, ki prav uživa v dežju. Letos je pri nas v tem smislu res bolj slabo, ampak, dajmo malo realno pogledat kje živimo. Po dolgoletni statistiki in primerjavi z drugimi Evropskimi državami (da ne primerjam vmes še Azije, Afrike. .) ima Slovenija odlično razmerje med sončnimi in deževnimi dnevi. Pa nimamo nekih dolgih in hudih zim, pa peklensko vročih poletij, vlage... Naša lega pod Alpami in med Jadranom in Panonijo je skoraj idealna. Malo se vprašajte, kakšne vremenske pogoje imajo v Angliji, Danski, Švedski, Norveški, Finski, Rusiji...

Z "neprimerno obleko" sem mislil predvsem na našo razvajenost. Ne samo nas, ki se vozimo po dveh kolesih, ampak vseh, ki se kakorkoli premikajo pod milim nebom...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to sem jaz (z drugimi besedami) povedal na začetku tele teme. Valda se je lepše peljati v lepem (ali solidnem) vremenu kot pa po dežju. Ga ni motorista, ki prav uživa v dežju. Letos je pri nas v tem smislu res bolj slabo, ampak, dajmo malo realno pogledat kje živimo. Po dolgoletni statistiki in primerjavi z drugimi Evropskimi državami (da ne primerjam vmes še Azije, Afrike. .) ima Slovenija odlično razmerje med sončnimi in deževnimi dnevi. Pa nimamo nekih dolgih in hudih zim, pa peklensko vročih poletij, vlage... Naša lega pod Alpami in med Jadranom in Panonijo je skoraj idealna. Malo se vprašajte, kakšne vremenske pogoje imajo v Angliji, Danski, Švedski, Norveški, Finski, Rusiji...

Z "neprimerno obleko" sem mislil predvsem na našo razvajenost. Ne samo nas, ki se vozimo po dveh kolesih, ampak vseh, ki se kakorkoli premikajo pod milim nebom...

 

spet smo pr točki: jst sm car ker se vozim v dežju, ostali so pussyji.

 

tistemu k paše, zarad mene lahko stoji cel dan na nalivu, ampak zame je to bolj znak neumnosti, kot nerazvajenosti. Če živiš na severu imaš tudi sebe in motor opremljen za tiste pogoje. pri nas pa so "ponavadi" poletja vroča in marsikdo zato ne premore še ene zimske verzije. pač eni ko je mraz se crkljamo na kavču, drugi se pa veselite zastojnskega tuša. vsakemu svoje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je... js sm tok razvajen, da sem letos naredil samo cca 13.500 km ... če bi bil sonce, bi se zihr več vozu .. tko sm pa pussy :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo je sploh reku, da se gre z užitkom furat z motorjem na deževen dan? Vidva očitno bolje motorirata kot pa bereta in razumeta besedila. Takoj zdaj grem k maši in zmolim dva očenaška za sončno vreme tja do konca septembra. Pa bomo vsi veseli. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andaluzija bi bila dobra opcija. Če pa boš šel kdaj v Skandinavijo in se pomenkoval z domačini ti bodo lepo povedali, da vreme ni nikoli problem. Problem so neprimerna oblačila...

 

 

Ma kdo je sploh reku, da se gre z užitkom furat z motorjem na deževen dan? Vidva očitno bolje motorirata kot pa bereta in razumeta besedila. Takoj zdaj grem k maši in zmolim dva očenaška za sončno vreme tja do konca septembra. Pa bomo vsi veseli. 

 

meni oblečen k en medved, v dežjaku ta debelimi waterproof rokavicami pač ni užitek se it peljat. jst res ne vem kaj je to problem razumet, da ni fora v opremi. fora je v tem da je vreme za en drek! dobra dežna oprema še ne nariše sonca. po eni uri v corduri hlačah zarad pokrčenih nog itak dobim mravljince (ker cordura pač ni za ss), pa v tisti sedež si kot prcementiran, k je vse neki togo.

 

večinoma kar jst vidim se vozjo po dežju reveži, ki jih pere v nekem tranzitu, al pa "fine riti" na raznih potovalnih endurah k majo pa itak gretje prašnikov, pa tempomat, pa rain program pa vsega boga.

 

pač letošnje leto pač ni za naš cukrčke, ki se ob vsaki kapljici stopimo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je... js sm tok razvajen, da sem letos naredil samo cca 13.500 km ... če bi bil sonce, bi se zihr več vozu .. tko sm pa pussy :P

 

V petek si bil skor mokr (OMV)  v nedeljo pa zihr  - Sočerga (barabe motoristične k prehitevate kolono na meji). Sem prepričan da ste bli na POČK pa FOČK predvsem pa MOČK (mokri Črni Kal)    :sleep2:  Letos maš verjetn 13.400 po suhem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja zdej če maš potovalno enduro si "fina rit"..............ah sej bi kej napisal pa se bom rajši zadržal :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alko 1 ... verjetno imam od tega 1/3 po mokrem .. skor zihr :P

maus pišem, ker ni gumba ni mi všeč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na palec sem preračunu ... cca 3.500 km sem prevozil po dežju - mokri cesti (usrau motor čist) ...

 

res je ena slaba sezona .. ne tok kar se tiče kilometrov, ampak fsrane, mokre in spolzke ceste :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Sm že prefuru že adijo po dežju, pa tudi po snegu nekaj. Toda zato ker je tako vmes prišlo. Med turo npr. Ali pa sem že pej imel v planu nekam jet (npr. na kak zbor v Jugo). Tudi iz šihta se velikokrat lepo stuširam že na motorju. Da bi se pa šel furat ker je tak lep deževen dan me pa še ni prijelo. Na takle slab vreme mi še pir ne paše normaln.

Vreme, ki ga imamo pa ni več normalno. Kdor to še vedno trdi je oprostite mi idijot.

 

Lep pozdrav

 

se strinjam..men pir zmer nenormaln paše .. :D  :beer2:

 

Takoj zdaj grem k maši in zmolim dva očenaška za sončno vreme tja do konca septembra. Pa bomo vsi veseli. 

DVA??? :kick-ass:  :bum:

ma da jih nizaš do petka do poldneva !!!!

dobra dežna oprema še ne nariše sonca. po eni uri v corduri hlačah zarad pokrčenih nog itak dobim mravljince (ker cordura pač ni za ss), pa v tisti sedež si kot prcementiran, k je vse neki togo.

 

večinoma kar jst vidim se vozjo po dežju reveži, ki jih pere v nekem tranzitu, al pa "fine riti" na raznih potovalnih endurah k majo pa itak gretje prašnikov, pa tempomat, pa rain program pa vsega boga.

 

motor za vozt.si kupi :grim

 

ja vse to imam na obeh motorjih .. pozabla si na klimo za repoglavčke .. :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja zdej če maš potovalno enduro si "fina rit"..............ah sej bi kej napisal pa se bom rajši zadržal :xx:

 

Easy no, sej ni treba na vsako besedo skakat :D

 

Sej je tudi nas caferejserje označila za cukrčke pa se noben ne pritožuje.  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja zdej če maš potovalno enduro si "fina rit"..............ah sej bi kej napisal pa se bom rajši zadržal :xx:

ti si fina rit, sej maš rein program :P

v bistvu si ti kriv za slabo vreme ker stalno voziš na rein!!!

Dej premakni na "sun" program, da bo še mau poletja pliiiiissss

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec ,zase se brigej in ostani cukrček :lol:............

 

Lp Fina Ritka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dežjaka sem 7. julija oblekel v Obertaurnu, pa ga nisem slekel do 14. julija ko sem se vrnil domov.

Vmes prevozil Freiburg-Etretat-Dunkerque-Luksemburg-Strasbourg. 3400 km največjega štajerskega sovražnika (vode !!!).

Pa še dežjak mi je drugi dan spustil, da sem jajca nonštop pral.

Nimam se kaj pritoževat... Užival

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jaz nisem 3ninja, mater, kaj pa je zdaj to ????

Jaz sem MariborBMW !!!

A je to kaj admin zajebal????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dežjaka sem 7. julija oblekel v Obertaurnu, pa ga nisem slekel do 14. julija ko sem se vrnil domov.
Vmes prevozil Freiburg-Etretat-Dunkerque-Luksemburg-Strasbourg. 3400 km največjega štajerskega sovražnika (vode !!!).
Pa še dežjak mi je drugi dan spustil, da sem jajca nonštop pral.
Nimam se kaj pritoževat... Užival

 

Z 3ninjo nimam jaz nič.... Častna titova

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha ... tok slaba sezona, da se kr nicki mešajo :lol1:

 

Men enodelci vedno spustijo pri jajcih, ker je tam pripogib in slej ko prej pri zadrgi začne kapljat... pol se pa ulije .. in takrat občutim, da še ni mrtvo meso tam spodi :P  poznam ta zoprn občutek ... odkar imam dvodelnega dežjaka, tega ni.

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabiš takega enodelca za povrhu in to v fluo barvi obvezno

kaksne-moske-kopalke-poznamo.jpg

(čeprav tudi ta kawasakijeva ni slaba)

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če biti slaba sezona... Par držav, morje, prelazi... Če je komu dež ovira... je pa čas da proda motor in kupi avto. Tam bo streha, pihalo ne bo, pa še sendvič bo lahko jedel med vožnjo. Jebelacesta, bistvo vožnje z motorjem je pa ja ravno v tem, da ti piha, tu in tam opere dež in pogreje sonce.......

Ja, pa da te pošteno zazebe ene parkrat. Pa ni nujno da ravno prvega januarja -celo sredi avgusta lahko naletiš na sneg med dežjem.... Ne verjameš, dokler ne doživiš...

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja .. tu in tam te opere .. ne pa da se tu in tam vozš po suhem :P

 

kar se tiče sonca je res med slabšimi sezonami odkar pomnim :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si fina rit, sej maš rein program :P

v bistvu si ti kriv za slabo vreme ker stalno voziš na rein!!!

Dej premakni na "sun" program, da bo še mau poletja pliiiiissss

saj se je potrudil ..samo šalter se mu je zaštekal nekje vmes ...mogoče mu spusti do sonca ...

 

ja .. tu in tam te opere .. ne pa da se tu in tam vozš po suhem :P

 

kar se tiče sonca je res med slabšimi sezonami odkar pomnim :krneki:

ti s tolk star da ta "odkar" ni nujno da je daleč nazaj ... :P

tko da v bistvu je lahko nekje povprečna sezona ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!