Skoči na vsebino

Koliko kilometrov smo prevozili v letu 2014


skalaprava

Priporočene objave

6000 km pa še bo kaj padl. Mi pa ni jasno kako lahko eni prevozijo 10k+ km na leto? A mate toliko časa? Kaj pa služba? :) finance? 

nimam cajta..zato se vozim v službo z motorjem ... mal več delam pa pol rabm mal sprostitve ..11tkm v 5,5 mescih.. torej zna bit po km letos - če bo vsaj mal vremena tja do sred novembra - čist normalna sezona med 14 in 15 tkm ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tud v Ameriki jih bo drug teden še neki ... :) :) :)

... baje s tapravim motorjem ... :) :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob teh številkah, ki jih pišete tukaj me je kar sram moje km napisati :D Cca. 1200 do danes. Konec aprila naredil izpit, pa še veliko šolskih obveznosti je bilo zaradi mature in ostalih stvari. Po vrhu vsega pa še slabo vreme letošnje poletje. Upajmo, da bo drugo leto bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob teh številkah, ki jih pišete tukaj me je kar sram moje km napisati :D Cca. 1200 do danes. Konec aprila naredil izpit, pa še veliko šolskih obveznosti je bilo zaradi mature in ostalih stvari. Po vrhu vsega pa še slabo vreme letošnje poletje. Upajmo, da bo drugo leto bolje.

ja si pač naletel na mokro poletje .. z vsako naslednjo sezono pa bo bolje 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni smešn... mokra sezona ni kul a mokra baba je kul :slap:o

mkra baba će nima zizntregerja je sam za gledat ke u joške dobra... sam mal vlažna je pa cool..tko k cesta k se je na pol posušila po dežju ... sveža a z zadostnim trenjem...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa dve muhi na en mah..al kak že gre

k bo dež babo na zic pa gresta... ko dež neha, pa sledi trenje z mokro babo :P

ja kaj hočte še od tega poletja.... sam žur je tole! če si ga znate nardit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob teh številkah, ki jih pišete tukaj me je kar sram moje km napisati :D Cca. 1200 do danes. Konec aprila naredil izpit, pa še veliko šolskih obveznosti je bilo zaradi mature in ostalih stvari. Po vrhu vsega pa še slabo vreme letošnje poletje. Upajmo, da bo drugo leto bolje.

Tudi jaz sem imel svojo prvo sezono bolj slabo, saj sem v celem letu naredil  slabih 3000 km če me spomin ne vara. Potem se je pa številka vsako leto podvojila (edino letos se ne bo ampak pustimo malenkosti :P:OK:

Tako da naj te ne bo sram, veliko nas je "skromno" začelo. Sicer pa vsak km je dodatna izkušnja ;)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...celih 976,8 km.... (morje + 2km do tehničnega in nazaj) :glare:

a tega pa nočš povedat da s bil letos dvakat po en mesc u amerika pa uženu  pa pou svojga cajta zabiješ na golfu.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jbga...vse ne gre:)

če ne gre pa porineš...

aja ...sej zarad tega se nimaš cajt vozit .. :pos:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 10k na 125 pa 2k na novi  :whistle:

leto je še dolgo haha 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če nisem pozabil vpisati kakšne števike na začetku, potem sem imel 1.1. letos na Triemovem števcu 423 km in danes 2227 km. Ali je  to mogoče ??? S Cultom sem bil najbrž samo nekajkrat v Idrijski Beli, kar bi bilo lahko š dodatnih 100 km + triem  =  1904 km ??? Ker Triem s takimi zavorami ni več varen, mogoče še kakšen km s Cultom, če ne bo iz Valdoltre prej prispel "vpoklic" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!