Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Adventure (R, S, T)


Dark
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_2550-Edit-Edit.jpg.0c3502d6074d400e24173557e844ab55.thumb.jpg.f6e96486d3668beda6fe61e3b1b47345.jpg

Priporočene objave

pred eno uro, KilleRBee pravi:

Kaj tiste v oklepih ne moreš prižgati za stalno? Samo corner function?

Mislim da imajo samo corner funkcijo oziroma z nagibom.

 

Kaj pa preko testerja se ne da to funkcijo izklopit ali pa dodat da vklapljaš kadar želiš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KilleRBee pravi:

Ah muda pol, če ponoči nemoreš tega pustiti pržganega.

Ali bi lahko corner svetila bila priklopljena ves čas, ne vem in me - v resnici na ljubo - ni zanimalo. So pa  simpatična igračka...

Dodatna LED svetila pa sem kupil, ker imajo veliko svetilnost in na cesti tudi podnevi zelo povečajo motoristovo vidnost... 

Popravljeno . Popravil Dark
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dodatna svetila so fajn (predvsem povečajo našo vidnost) in jih imam tudi sam. Dark, moramo it na kakšno skupno furo da vidim tvojo zverino z vsemi priteklinami vred.

Sem pa pred kratkim na nekem forumu bral prispevek od lastnika MTS 2015 (DVT), kako ne more slediti SA 1290 po prelazih.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, pjotr pravi:

Ja, dodatna svetila so fajn (predvsem povečajo našo vidnost) in jih imam tudi sam. Dark, moramo it na kakšno skupno furo da vidim tvojo zverino z vsemi priteklinami vred.

Sem pa pred kratkim na nekem forumu bral prispevek od lastnika MTS 2015 (DVT), kako ne more slediti SA 1290 po prelazih.

 

 

To ne more sledit tud 1190 :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, pjotr pravi:

Ja, dodatna svetila so fajn (predvsem povečajo našo vidnost) in jih imam tudi sam. Dark, moramo it na kakšno skupno furo da vidim tvojo zverino z vsemi priteklinami vred.

Pjotr, z veseljem... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na navorsko "podhranjenost" MTS verjamem, da na izhodih iz zaprtih gorskih ovinkov ne more držati stika z SA 1290.  

 

 

 Odzivnost se da  korigirat s primerno mapo...Dostikrat tovarniške nastavitve niso ravno nek biser ... Kolikor sem zasledil, se MTS občutno prebudi  na ta način...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, hy650 pravi:

Glede na navorsko "podhranjenost" MTS verjamem, da na izhodih iz zaprtih gorskih ovinkov ne more držati stika z SA 1290.  

 

 

 Odzivnost se da  korigirat s primerno mapo...Dostikrat tovarniške nastavitve niso ravno nek biser ... Kolikor sem zasledil, se MTS občutno prebudi  na ta način...

Ne vem kako je pri novih ,toda ko sem imel MTS2012   je bila proti 1190 katastrofa ,150 hp ima samo na papirju KTM z istimi konji občutno brutalnejši vlek a uglajen proti tresajočemu italijanskemu šrotku ......je pa lepa:OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Zanimiv primerjalni test: KTM 1290 Super Adventure in BMW R1200GS Adventure

"Bitka dveh 'High-Tech' Titanov v Kaliforniji". 

http://www.motorcyclistonline.com/adv-comparison-test-bmw-r1200gs-adventure-vs-ktm-1290-super-adventure-motorcyclist-magazine-mc

Popravljeno . Popravil Dark
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

1000 PS z dvema KTM-oma in dvema  BMW-jema na Severnem Irskem. 

 

Popravljeno . Popravil Dark
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pa je kej razlike z novim rorom?

Zvočna, konjska al je sam v denarnici? :P

ps. lično zrihtan moped

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, DAMI34 pravi:

Pa je kej razlike z novim rorom?

Zvočna, konjska al je sam v denarnici? :P

ps. lično zrihtan moped

Za konje ne vem, jih je itak že prej bilo dovolj, zvok je za terco nižji, z dodano bas podlago  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Dark pravi:

Nemo, dobri vzgledi vlečejo, super...:D

Velja se zgledovati po dobrih vzgledih...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, sayo said:

Kaj pa je tista škatla s ključavnico na drugi strani auspuha pod stranskim kufrom?

orodje če kaj crkne :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš forumaš Dark ima poleg motorja ki je nit te teme tudi čisto svojo čokolado ....20160330_213222.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Naš forumaš Dark ima poleg motorja ki je nit te teme tudi čisto svojo čokolado ....20160330_213222.jpg

orinđ edišn feat. KTM ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sayo pravi:

Kaj pa je tista škatla s ključavnico na drugi strani auspuha pod stranskim kufrom?

Vsa obvezna (prva pomoč, odsevni jopič) in koristna oprema (set za krpanje gum, razširjeni komplet orodja)... še bi se dalo stlačit kaj koristnega...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Naš forumaš Dark ima poleg motorja ki je nit te teme tudi čisto svojo čokolado ....

20160330_213222.jpg

Sergej, kaj naj zapišem: ti pa resnično vse izbrskaš...:D

EXCELLENCE INTENSE OARANGE DARK

P.s: Naj te padarji dobro porihtajo...

Popravljeno . Popravil Dark
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, nemo said:

Vsa obvezna (prva pomoč, odsevni jopič) in koristna oprema (set za krpanje gum, razširjeni komplet orodja)... še bi se dalo stlačit kaj koristnega...

Tudi ta pumpa gre notri:

81theggiYcL._SL1500_.jpg

http://www.amazon.de/Airman-52-074-011-AirMan-Tour-Kompressor/dp/B00B1ATMF2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1459441765&sr=8-1&keywords=airman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!