Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Adventure (R, S, T)


Dark
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_2550-Edit-Edit.jpg.0c3502d6074d400e24173557e844ab55.thumb.jpg.f6e96486d3668beda6fe61e3b1b47345.jpg

Priporočene objave

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

to je pa prvi KTM k ma ESA vzmetenje :P

ps. kok km ma tvoj, kok reklamacij si uveljavljal in kolk so jih priznal?

Čist tko iz firba, ker jaz mislim kar težit dokler ne odpravijo vseh malenkosti, ki me motijo. Jebenti moped ki naj bi bil top of top, pa take banalne napakice....čist mal sem razočaran nad KTMjem in nad našim generalnim uvoznikom.

 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:

to je pa prvi KTM k ma ESA vzmetenje :P

ps. kok km ma tvoj, kok reklamacij si uveljavljal in kolk so jih priznal?

Čist tko iz firba, ker jaz mislim kar težit dokler ne odpravijo vseh malenkosti, ki me motijo. Jebenti moped ki naj bi bil top of top, pa take banalne napakice....čist mal sem razočaran nad KTMjem in nad našim generalnim uvoznikom.

 

 

Tole je Nemotov, jst ga ne pridajam. Cakam pa da Miha zrihta reklamacijo za prvo feltno in zavorne diske, napis na kestlu se je olupu pa nivo goriva se neki zatika. Mam pa 17 tisoc in neki na stevcu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

to je pa prvi KTM k ma ESA vzmetenje :P

ps. kok km ma tvoj, kok reklamacij si uveljavljal in kolk so jih priznal?

Čist tko iz firba, ker jaz mislim kar težit dokler ne odpravijo vseh malenkosti, ki me motijo. Jebenti moped ki naj bi bil top of top, pa take banalne napakice....čist mal sem razočaran nad KTMjem in nad našim generalnim uvoznikom.

 

 

Top of top ? :eek: Kdo te je to nasral  ? :lol1:

Generalnemu pošlji ljubavno pismo :P za motor z dušo :jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Top of top ? :eek: Kdo te je to nasral  ? :lol1:

Generalnemu pošlji ljubavno pismo :P za motor z dušo :jezik:.

Nihče me ni nasral. Vse kar je čez 15k€ mora biti top of top, ne smejo si privoščit šlamparij, odprave napak-ic morajo delovat brezhibno.

Če neb mel take uživancije na mopedu bi prodal. Tako pa ne bom (zaenkrat) Gre se pa za čiste drobnarije, ki sem jih omenil že v temi GT, pa se mi ne da tu na dolgo in široko razlagat, pa za počasnost pri reševanju, recimo kufri se reklamirajo že 2 meseca.

banalne napake (moped skoraj 20k€) so pa take:

vijaki lisasti, slabo sestavljen zadnji blatnik, hidravlika od sklopke-včasih težko ler zadanem, enormna obraba prednjih ploščic, troblja na mestu kjer se preveč segreje, drugega pa ni

Sam ko se pa gor usedem pa prpalim..........wiiiiiiiii prihaja mi :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

Nihče me ni nasral. Vse kar je čez 15k€ mora biti top of top, ne smejo si privoščit šlamparij, odprave napak-ic morajo delovat brezhibno.

Če neb mel take uživancije na mopedu bi prodal. Tako pa ne bom (zaenkrat) Gre se pa za čiste drobnarije, ki sem jih omenil že v temi GT, pa se mi ne da tu na dolgo in široko razlagat, pa za počasnost pri reševanju, recimo kufri se reklamirajo že 2 meseca.

banalne napake (moped skoraj 20k€) so pa take:

vijaki lisasti, slabo sestavljen zadnji blatnik, hidravlika od sklopke-včasih težko ler zadanem, enormna obraba prednjih ploščic, troblja na mestu kjer se preveč segreje, drugega pa ni

Sam ko se pa gor usedem pa prpalim..........wiiiiiiiii prihaja mi :P

 

Fabrika ima ime v enduru in se sedaj trudijo narediti nekaj za na cesto. Kaj in kako si privoščijo šlamparije je čisto njihova stvar in stvar tistega, ki kupi njihov izdelek. Ne more pa biti ta njihov izdelek top of top, ker je dražji od 15k€. Cena je sestavljena iz različnih stvari in tukaj plačaš tudi ime, kar pa ne pomeni, da bo vse delovalo. Je pač skupek kvalitetnih delov, kateri so lahko tudi z napako, sestavljenih tako ali pa tako. Ne sekiraj se preveč, če tvoj motor ni top of top. Kajti, top of top so samo rokodelski biseri in ne neki množično proizvedeni izdelki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ludiluka pravi:

Dej ti ducatija nabavi tam vse dela :D

aha..komi čakam, še bmwja nism hotu :P

 

pred 2 urami, Borutt pravi:

Fabrika ima ime v enduru in se sedaj trudijo narediti nekaj za na cesto. Kaj in kako si privoščijo šlamparije je čisto njihova stvar in stvar tistega, ki kupi njihov izdelek. Ne more pa biti ta njihov izdelek top of top, ker je dražji od 15k€. Cena je sestavljena iz različnih stvari in tukaj plačaš tudi ime, kar pa ne pomeni, da bo vse delovalo. Je pač skupek kvalitetnih delov, kateri so lahko tudi z napako, sestavljenih tako ali pa tako. Ne sekiraj se preveč, če tvoj motor ni top of top. Kajti, top of top so samo rokodelski biseri in ne neki množično proizvedeni izdelki.

vzem kakor hočeš, lahko napišeš sestavek 5 strani dolg, jaz od mopeda, ki je dražji od 10 jurjev pričakujem solidno izdelavo (za ta denar kupiš namreč že avto in to s klimo), ko je dražji od 15k€ je pa zame top of top. Bilokatere znamke in moje mnenje je, da šlamparije ne sme biti.

Če si pozorno prebral je to moje mnenje. Ti lahko imaš svojega, ni pa rečeno da bom jaz imel enakega.

ps. če je moped 7k€ mu takih drobnarij sploh ne bi očital.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nekdo plača ime, še ne pomeni, da bo vse brezhibno. Ne glede na znamko, z majhno ali pa z veliko vsoto denarja, kupiš samo izdelek in plačaš ime. Še dobro, da nimam problemov z odvečnimi  € :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Borutt pravi:

Če nekdo plača ime, še ne pomeni, da bo vse brezhibno. Ne glede na znamko, z majhno ali pa z veliko vsoto denarja, kupiš samo izdelek in plačaš ime. Še dobro, da nimam problemov z odvečnimi  € :P.

Ko kupiš BMW se tudi kao vse kvari ,samo tam brez besed pristopijo in rešujejo napake na stroške BMW ,tu moraš pa do odvetnikov da ti uveljavljajo garancijo pa generalni zastopniki hodijo k serviserju gledat ker mu kao ne vrjamejo al jz ne vem za kaj se gre .....tops motorji in qrac podpora kupcu .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Kmet2 said:

Ko kupiš BMW se tudi kao vse kvari ,samo tam brez besed pristopijo in rešujejo napake na stroške BMW ,tu moraš pa do odvetnikov da ti uveljavljajo garancijo pa generalni zastopniki hodijo k serviserju gledat ker mu kao ne vrjamejo al jz ne vem za kaj se gre .....tops motorji in qrac podpora kupcu .....

ne KAO . . .  se kvari !  

Imel dva KTMa in se bi imel kaksnega , vendar me je njihov aftersale odvrnil od tega. 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Nearrain pravi:

ne KAO . . .  se kvari !  

Ma ne vem no , izgleda da imam samo jaz srečo s temi motorji , men se ni kvarilo nič ,samo vozi miško ...resno pa sem do zdaj kupil nove K1300S ,F650GS,F700GS,R1200GSA pa še bi se kaj najdlo ...nada napak ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Premalo si se vozil, prehitro menjal.

Ti že veš , kot vse drugo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kmet2 said:

Ma ne vem no , izgleda da imam samo jaz srečo s temi motorji , men se ni kvarilo nič ,samo vozi miško ...resno pa sem do zdaj kupil nove K1300S ,F650GS,F700GS,R1200GSA pa še bi se kaj najdlo ...nada napak ....

2 GSA in S1000R . . . imel probleme in okvare, katere so bile resene brez vsakrsnih komplikacij  in no time. 

Meni osebno je to najvecja dodana vrednost pri nakupu. Aftersale "proda" naslednji motor in ne trgovec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu men je vseen bistvo moped, kakšen je, kako zgleda in kako se na njem počutim/uživam. Tu mi je Gt špica. Normalno, da sem se zavedal, da je vse ostalo bolj tko/tko oziroma bolj počasi, vendar tiste drobnarije, ki sem jih imel na mopedu smo/so zgledno hitro rešil. Drugo je pa očitanje proizvajalcu, ko je dal model na trg, da ni pomislil ali testiral nekaterih podrobnosti. Če bi bila to avto branža bi napake bile hitro vpoklicane in odpravljene. NPR:
1. hupa je preblizu hladilniku in ko se preveč segreje ne deluje

2. križi postanejo vijola po nekaj tisoč prevoženih kmjih...ajd ne bom kompliciral

3. exhoup ventil, obvezna posodobitev map in seveda menjava, več kot 50% lastnikom servo crkne, al je to zato ker je preblizu agregata, al pa zato ker preveč deluje

pa še kaj bi se našlo.

Ampak kot sem rekel, kar sem reklamiral do sedaj se rešuje, nekje pač bollj počasi ampak se premika. Nič vitalnega in nič pomembnega pa mopedu ne fali.

pred 2 urami, Borutt pravi:

Če nekdo plača ime, še ne pomeni, da bo vse brezhibno. Ne glede na znamko, z majhno ali pa z veliko vsoto denarja, kupiš samo izdelek in plačaš ime. Še dobro, da nimam problemov z odvečnimi  € :P.

kar me poznaš menjujem firme kot stare srajce, torej tule nisem kupoval imena ampak nekaj kar mi je jebačko in pisano na kožo, dejstvo je da se nisem uštel.

bdw, tut jaz nimam problemov z odvečnimi €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, DAMI34 said:

V bistvu men je vseen bistvo moped, kakšen je, kako zgleda in kako se na njem počutim/uživam. Tu mi je Gt špica. Normalno, da sem se zavedal, da je vse ostalo bolj tko/tko oziroma bolj počasi, vendar tiste drobnarije, ki sem jih imel na mopedu smo/so zgledno hitro rešil. Drugo je pa očitanje proizvajalcu, ko je dal model na trg, da ni pomislil ali testiral nekaterih podrobnosti. Če bi bila to avto branža bi napake bile hitro vpoklicane in odpravljene. NPR:
1. hupa je preblizu hladilniku in ko se preveč segreje ne deluje

2. križi postanejo vijola po nekaj tisoč prevoženih kmjih...ajd ne bom kompliciral

3. exhoup ventil, obvezna posodobitev map in seveda menjava, več kot 50% lastnikom servo crkne, al je to zato ker je preblizu agregata, al pa zato ker preveč deluje

pa še kaj bi se našlo.

Ampak kot sem rekel, kar sem reklamiral do sedaj se rešuje, nekje pač bollj počasi ampak se premika. Nič vitalnega in nič pomembnega pa mopedu ne fali.

kar me poznaš menjujem firme kot stare srajce, torej tule nisem kupoval imena ampak nekaj kar mi je jebačko in pisano na kožo, dejstvo je da se nisem uštel.

bdw, tut jaz nimam problemov z odvečnimi €

Kaj si mislil z rdečim stavkom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ludiluka pravi:

Kaj si mislil z rdečim stavkom ?

Eloksacija pobledi, ni več črne barve ampak vijolačrna. Nič posebnega, nekateri lastniki v tujini tudi to reklamirajo. Pa jim baje zamenjajo

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

kar me poznaš menjujem firme kot stare srajce, torej tule nisem kupoval imena ampak nekaj kar mi je jebačko in pisano na kožo, dejstvo je da se nisem uštel.

bdw, tut jaz nimam problemov z odvečnimi €

Jaz te samo hecam :jezik:. KTM je fajn, vendar so neke porodne težave. Ko jih bodo odpravili, boš itak prestar za na motor :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snecer pravi:

si butnil takšne kilometrine kot @skalaprava ? (z enim motorjem)

A si jih ti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snecer pravi:

si butnil takšne kilometrine kot @skalaprava ? (z enim motorjem)

 

pred 32 minutami, Kmet2 pravi:

A si jih ti ?

Fanta, ne se kregat. V tej kategoriji sva samo dva: Varahannes in jaz!

On je zmagal, ker njegova Honda še dela :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

Eloksacija pobledi, ni več črne barve ampak vijolačrna. Nič posebnega, nekateri lastniki v tujini tudi to reklamirajo. Pa jim baje zamenjajo

Ma to govoriš o križih od vilic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, ludiluka pravi:

Ma to govoriš o križih od vilic?

jp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!