Skoči na vsebino

Priporočene objave

Letos se bi zapelu mal po jadr. magistrali, pa me zanima, če mi kdo lahko svetuje kje bi našel kakšno sobo (ali apartma), da bi lahko mirno spal.Govorim namreč o ponoči parkiranem motorju!

Lani sem ga imel na Krku pred enim hotelom pa se mi je pjana mularija motala okrog njega, kar mi pa valda ni glih všeč. Vem da ni zlat, ampak "pizdarija" je lahko mimogrede!

No skratka kakšne ideje ali ponudbe!

Hvala za nasvete!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je najbolje, da ga kar doma pustiš.

Jaz se tudi nebi oženil, če bi vedel, da me bo :devil: včeraj tako skurcala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še pa ena možnost :worship: kar v sobo :naughty: to je v Konavlah pri MK Dvije rote... :yea1:

post-2154-1213901017_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sčasoma pogruntal da se zaradi takih stvari ni preveč za sekirat.

Res da imam zjutraj premaknjena vsa stikala in vklopljeno gretje ročk samo jebiga tako pač je ko si ven iz garaže.

Drugač pa kot je fičo rekel, motor v garažo pa z busom okoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo šli letos za 1.maj do Dubrovnika po jadranki...spal v Zadru(hostel)...motorji za ograjo...brez pizdarij..smo jih mi že preveč delal :whistle: V Dubrovniku(apartma)...motorji na varnem...za nazaj spal v Vodicah(apartma), mal pred Šibenikom smer Split, pri enih slovencih...motorji na varnem.Kako se imenujejo apartmaji ne vem, hostel pa mislm da je edini v Zadru.Prej prever rezervacijo, cena pri vseh treh nocitvah je bla pa okol 10€ na osebo, tam nekje...drgač pa kemp al pa pod milim nebom :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še nekaj. Pa ne, da bi strašil....

Kar se varnosti motorja tiče, je tako (če malo pobrskam po spominu); :hmm:

- Mojemu prijatelju so v Portovecciu na Korziki, ukradli motor z dvorišča hotela, kjer ga je imel receptor "na očesu".

- Mojemu prijatelju so maznili motor v Španiji, parkiran pred hotelom, zraven pa še policija.

- Mojemu prijateju (in še trem njegovim prijateljem & moje kufre zraven), so sunili 4 (štiri z besedo) motorje (samo talepe in tadrage) na zaprtem dvorišču hotela v Grčiji , katere je imel receptor "pod nadzorom".

- Moj p'rjatu in njegova žena sta spala bolj "na divje"... On jer nekam skočil, prišli pa so fakini in se pogovarjali... Ko se je p'rjatu vrnil, ga je ona pobarala: "Ti, kaj to pomeni, "da drapnimo motore""???!..... Samo pobrala sta in šla!

- Meni so (pred leti) v Bosni v zaprtem prostoru hotela, sneli špegle (auspuh pa na srečo pustili, "pomanjkanje časa")...

...Ampak, so ga mojemu prijatelju v Ljubljani iz zariglane garaže tudi.

Jebiga, življenje je na nek način neskončno dolgo. Naberejo se prijatelji, kar pa je po eni strani dobro, po drugi, pa prinese s seboj same presnemane težave...

Motorizem je prasica! Pa ne zaradi poštenjakov...

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še nekaj. Pa ne, da bi strašil....

Kar se varnosti motorja tiče, je tako (če malo pobrskam po spominu); :hmm:

- Mojemu prijatelju

- Mojemu prijatelju

- Mojemu prijateju

- Moj p'rjatu in

...Ampak, so ga mojemu prijatelju v Ljubljani iz zariglane garaže tudi.

Hudičam ni dobro bit tvoj prijatelj :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudičam ni dobro bit tvoj prijatelj :hmm:

Si že... Je že konec! :o

Prekletstvo bdi nad tabo. :P :D :grrr

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Mam en problem, jutri imam namen iti na morje, pa so menjalnice že zaprte. Zanima me, če kej veste, ali se da na bencinskih po hrvaški plačati z evri ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......za vse ostalo je Mastercard :naughty:

V zadnje sem jaz plačal z evri, drugače je pa skoraj sigurno na meji odprta kakšna menjalnica. Verjetno imaš pa tudi kakšne kartice, pa plačaj z njimi, ali pa na Hrvaškem dvigni denar na bankomatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ou, na to pa sploh pomislu nism.

Kartice odpadejo, edino bankomati pridejo v poštev. Se pravi da lahko tud na hrvaškem dvigneš keš, pa je v kunah? Hm, zanimivo :)

Torej, upam da bo na meji kej odprto, čeprav je nedelja.... :)

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Mam en problem, jutri imam namen iti na morje, pa so menjalnice že zaprte. Zanima me, če kej veste, ali se da na bencinskih po hrvaški plačati z evri ali ne.

može eure, ampak malo v svojo korist zaokrožijo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

može eure, ampak malo v svojo korist zaokrožijo. :whistle:

Hehe, to me tolk ne moti, ker po gostilnah ne bom hodil, ker me na pagu čaka žlahta...

Samo zarad bencina pa trajekta me skrbi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo...skoraj vsi slovenci so navijal za turke v nogometu, nobeden jih ne mara, pa še vedno vsi rinejo na hrvaško obalo!!!!! Al, grčija in španija in ostale države so še lepše kot Hrvaška.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo...skoraj vsi slovenci so navijal za turke v nogometu, nobeden jih ne mara, pa še vedno vsi rinejo na hrvaško obalo!!!!! Al, grčija in španija in ostale države so še lepše kot Hrvaška.. :headbang:

Španija je fina ima pa en mičken problem. vmes so Italija in Francija. z Grčijo je precej podobno, le da je vmes 24 ur trajekta ali pa Hvaška Albanija in podobne malenkosti. . . . . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res Cartman in se strinjam z tabo..Hrvaška je blizu, vendar se je zamerilo vsaj meni to, da smo čakal za mizo vsaj 20 minut in natakar reče 2x odmah ču...potem pa se vsedejo zraven švabi, gor dol, zakriči pivo po nemško natakar prileti in prvo postreže njih...ma dej nehi..in to se mi je zadnjič na dopustu na hrvaškem naredilo 3x v 10tih dneh...V grčiji te gostinci nosijo po rokah, prijazni, ustrežljivi, nobeden ni nadrkan ker more delat...ne vem..ti pa si vseeno na dopustu in ti paše malo razvajanja.

No sej...vsak ima svoje mišljenje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo...skoraj vsi slovenci so navijal za turke v nogometu, nobeden jih ne mara, pa še vedno vsi rinejo na hrvaško obalo!!!!! Al, grčija in španija in ostale države so še lepše kot Hrvaška.. :headbang:

kako vezo pa ima fuzbal z tem kje noge namakam in v katero morje odtočim popito pivo??? :krneki:

tudi dosti slovencev ne maram pa se ne izselim zaradi tega :headbang:

PS: aja proti hrvatom nimam nič, v fuzbalu pa mi niso simpatična reprezentanca, isto kot taljani, nizozemci, poljaki, portugalci in še marsikdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V grčiji te gostinci nosijo po rokah, prijazni, ustrežljivi, nobeden ni nadrkan ker more delat...ne vem..ti pa si vseeno na dopustu in ti paše malo razvajanja.

No sej...vsak ima svoje mišljenje..

Hja viš...moj kolega pa ima čisto drugačne izkušnje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudičam ni dobro bit tvoj prijatelj :hmm:

ti tole je pa dobr povedan.... :lol1: se strinjam......... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Jutri se odpravljam na morje - otok RAB (upam da mi tokrat uspe, prejšnjič je yamahca odpovedala poslušnost). Ker pa mi je standardna pot malo prekratka, sem planiral da bi šel v Smeri Zreče - Poljčane - Bizeljsko - Samobor - Karlovac - Plitvička jezera - Korenica -Gospić - Karlobag. Seveda čimmanj oz. najraje nič avtocest.

Zanima me kakšna je kaj cesta Gospić - Karlobag, kolega je pred časom vozil nekje tam okoli in je baje še nekaj makadama, ampak glede na njegovo orientacijo raje še tu povprašam, ker če je cesta preslaba, grem raje nazaj do Senja in prevozim ta del jadranske magistrale (Senj - Jablanac).

ali pa če ima mogoče kdo kako idejo, kje se splača peljati :)

Lp,

Zdenko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!