Skoči na vsebino

KTM 1050 ADVENTURE


DAMI34

Priporočene objave

GS ima temperament :P.....ker sem jih nekaj imel ga ima bolj malo KTM pa ga ima toliko da prav paše malo bolj uglajeno :D

P.s. jaz imam motor za vozit  ne za noret ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/12/2016 at 8:59 PM, Snecer said:

To je v bistvu O2 eliminator lambda sonde, o čemer sem že pisal. Pri japanerih dosežeš enako zgolj, če prvo stisneš tipko za vklop in obrneš ključ, za vedno pa to rešiš podobno kot zgoraj, vendar še z manjšim posegom.

Jodlar ima pa to bolj komplicirano narejeno.

Najbolj efikasno bi pa to naredil, če bi imel dopstop do ECU enote in o2 senzor = disabled, kot je to npr. na ameriškem trgu, kjer tega šita E komisije ne poznajo

Mnja če je to 02 eliminator to prepriča ECU, da laufa po fiksni ECU Mapi, da preskoči branje lambde in vzame fiksno (optimalno vrednost) sicer je to super glede performans in odzivnosti slabše glede same prilagodljivosti same mašine na spreminjanje razmer, kvalitete goriva itd.

Za KTM-a (sicer nisem testiral na novih Adventurejih) obstaja zastonjski zelo dober software, s katerim se da dostopati do ECU brez problema in mapirat zadevo, izklapljat lambdo itd.

Priporočal bi kakšen krog z kakšno diagnostiko priklopljeno, ker me prav zanima kaj to naredi AFRju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
pred 54 minutami, NejcZ pravi:

Tema je neuporabna ker se slike ne vidijo več.

jaz slike vidim, razen Kmetovih oziroma tistih, ki so link na FB, to je znan problem, saj verjetno te slike FB nekam premika in jih MS ne poišče več na naslovu linka.

sicer pa: nekaj malega smo se potrudili in je tudi kaj pisane besede. Za točnejše info pa vedno lahko kontaktiraš lastnike na PM.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo!

A mi lahko kdo od poznavalcev - lastnikov razloži razliko med letnikom 2015 in 2016?

A je razlika samo v barvi zadnjega dela okvirja?

Hvala in LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 17. 9. 2017 ob 7:45, Marjanček pravi:

Zdravo!

A mi lahko kdo od poznavalcev - lastnikov razloži razliko med letnikom 2015 in 2016?

A je razlika samo v barvi zadnjega dela okvirja?

Hvala in LP!

po mojem samo v barvi, saj se 1050 ne dela več, zamenjal ga je 1090 (nisem pa poznavalec)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ja srecno. DA BI DOST GUM ZNUCAL. A je tolk bols motor kot yam in suzi, ali si menjal segment, pa je SUV tisto kar si rabil? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj v tem stilu sem hotu imet. 

Namen je bilo sicer sele naslednje leto menjat ampak ko sem oglas na netu se mi je pa zataknil :D tko da sm kolega 

za rokav pocukov in ga prosil za malo pogajanja ker je pac v tem poslu pa se nemscina mu je materni jezik tako, da zna mal bolj nemsk 

kot pa jest. V ponedeljek sm ga po telefonu rezerviru, v tork placu, Petkek prvzel in gasa po ovinkih od Salzburga proti Villachu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem, kje in kako se boš vozil sam šusplate so ponavadi varjene (alu) al pa iz enega kosa (umetni materiali). Tole pa zgleda krneki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne boš bluzil offrouda, potem poišči vsaj kako vizuelno lepšo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam okusa sm kupu KTM-a :ras: hahaha.... tista k mi je vsec je pa 320€

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 10. 2017 ob 20:44, gasperX pravi:

KAj pravite na tole moto zascito od Givia? vredna 195€ al ne?? 

 

rp7703-1.jpg

grdo

pred 13 minutami, DinDiin pravi:

Ce mas KTMa, mas dnar. Kaj cvils :)

zdej ga nebo več imel,bo vse za servise zagonu:twak:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi sploh ne razumete neosteampunk/industrial dizajna. :P men je Givijeva kar ok za videt, ampak Gasperix, če maš namen klestit z blokom po kamnju, res ni videt zelo trpežna!?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam danarja vec zapravu za KTM-a morm sparat tko da  mam se cajt celo zimo za premislt :D

Drugace mi je pa tale zlo fajna od altrider, http://www.altrider.eu/altrider-skid-plate-for-the-ktm-1050-1090-1190-adventure-r/pid/1302/cid/1

in pa ja od heed tut ne zgleda slabo... 

Kolk se bomo pa zares offroad podil pa po skalah skakal bomo pa se vidl.. je vec ali manj samo sminkaza

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@Kmet2mi je omenil da gre spomladi 1050 v prodajo. Beštja zrihtana v nulo še 2 leti garancije cca 5jurjev dodatne navlake, znižan, pelje se ko bomba (preverjeno)...aja cifra ne bo pod 10kek :P

CC059ADA-C8C0-40AA-9F69-E3568D397ACC.jpeg.1fcf6d4d0bc66fd8a42d814eac1fea9e.thumb.jpeg.5e3236a1725e85f7e3318387c82c238e.jpeg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

@Kmet2mi je omenil da gre spomladi 1050 v prodajo. Beštja zrihtana v nulo še 2 leti garancije cca 5jurjev dodatne navlake, znižan, pelje se ko bomba (preverjeno)...aja cifra ne bo pod 10kek :P

 

Znižan? Jaz bi ga kupil, če bi bil zvišan... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Joker pravi:

 

Znižan? Jaz bi ga kupil, če bi bil zvišan... :lol1:

meni za mojo višino (175) ful odgovarja, drugače bi bil previsok. Sicer ga pa lahko zvišaš nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Joker pravi:

 

Znižan? Jaz bi ga kupil, če bi bil zvišan... :lol1:

lohk ti Kmet zviša ceno če želiš.............:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, lukec pravi:

lohk ti Kmet zviša ceno če želiš.............:twak:

.

... kakšnemu ga tud sploh ne bo hotu prodat ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!