Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja H2, H2R, H2SX in ZH2


Cartman
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

5390028E-1834-48D2-AC70-D0B9F3B4A712.jpeg.c953610340d3313b42c6b3a107bd5c96.thumb.jpeg.17fd678af91cac194c3571e88dfe43b4.jpeg

Priporočene objave

Zanimiva mašina res,ma tisto so špegle ali spojlerčki?   :hmm:

 

Pomojem je to dirkašno usmerjena oblika...v civilni preobleki za na cesto bodo ogledala 100 % občutno razvidna ;)...tu ne spraviš ogledala notri s katerimi, bi kril standarde, direktive itd. ki veljajo za motor namenjen cestni uporabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da tale ni za cesto ... nima smerokazov, luči, nosilca tablice, mačjih očes na vilcah, kar je obvezno v ZDA itd itd...

 

ko bom vidu civilno, se bom odloču in vidu, če se jo da še kaj predelat za moje potrebe.... kar seveda spadajo kufri, povišana balanca in podobne reči   :D

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem je to dirkašno usmerjena oblika...v civilni preobleki za na cesto bodo ogledala 100 % občutno razvidna ;)...tu ne spraviš ogledala notri s katerimi, bi kril standarde, direktive itd. ki veljajo za motor namenjen cestni uporabi.

Ja saj se mi je zdelo ja,samo je tako posebna,da res neveš več dan danes... :) Samo ta je res huda..  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodovina se ponavlja. Turbo motorji poizkus št. 2. Pa da vidmo kam bo to peljal... Sam upam, da ne bo tako kot pri avtih, ko serjejo z tem downsizingom in eko sranjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi reku kapo dol Kawarjem..zakaj?

 

Zato ker so trenutno edini, ki si upajo izven okvirjev...če bo cena tega modela v mejah normale, bomo moje trditve pravilne. Če bo to le za izbrance, pol je to nepotrebna eksotika.

 

p.s. bi ga imel, že zaradi tega, ker je nekaj posebnega :)

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še cel kup slik 

http://www.visordown.com/motorcycle-news-new-bikes/intermot-2014-more-pictures-of-kawasakis-ninja-h2r/25633.html

 

je pa to spet en transformers design tko ku ta nov z1000 :P. drgač mi pa ni glih neki "lep" bolj zgleda k en stvor k ga ma lahko rada samo lastna mati.

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi reku kapo dol Kawarjem..zakaj?

 

Zato ker so trenutno edini, ki si upajo izven okvirjev...če bo cena tega modela v mejah normale, bomo moje trditve pravilne. Če bo to le za izbrance, pol je to nepotrebna eksotika.

 

p.s. bi ga imel, že zaradi tega, ker je nekaj posebnega :)

 

Ah dej no mir po 10 letih dajo neki novega ven in je cel paf. Kolikor so obljubljal glede oblike me je tole čist razočaral. Če bo cena res taka in bi dal tak denar za motor bi definitivno vzel raje Panigaleta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej no mir po 10 letih dajo neki novega ven in je cel paf. Kolikor so obljubljal glede oblike me je tole čist razočaral. Če bo cena res taka in bi dal tak denar za motor bi definitivno vzel raje Panigaleta.

 

Sej ti nič nisem hotel...model... če te moti kaj pišem, pač ne beri mojih postov. Živimo v letu 2014, kjer vsak človek lahko izrazi svoje mnenje. 

Za nekatere je nekaj novega, za druge, kot si ti, je pa to kar nekaj... in vidš, jaz pa glih za Panigaleja ne bi dal...sploh če bi mel toliko denarja, bi dal še malo zdraven, pa nabavim tega Kawla za tistih 3kkm na leto, ki bi jih delal z njim....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej no mir po 10 letih dajo neki novega ven in je cel paf. Kolikor so obljubljal glede oblike me je tole čist razočaral. Če bo cena res taka in bi dal tak denar za motor bi definitivno vzel raje Panigaleta.

 

Ma tale,če bo kolona gre tudi po luftu!  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti nič nisem hotel...model... če te moti kaj pišem, pač ne beri mojih postov. Živimo v letu 2014, kjer vsak človek lahko izrazi svoje mnenje. 

Za nekatere je nekaj novega, za druge, kot si ti, je pa to kar nekaj... in vidš, jaz pa glih za Panigaleja ne bi dal...sploh če bi mel toliko denarja, bi dal še malo zdraven, pa nabavim tega Kawla za tistih 3kkm na leto, ki bi jih delal z njim....

 

Brez skrbi, sej jest tud teb ne :) Sam izjava, da gredo izven okvirjev mi je bla smešna glede na to, da skor vse znamke razen Suzukija zadnje leto, dve bruhajo novosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sprašujem ker mogoče bi šu pa jest tut če je kej placa.. no odvisno od stroškov... 

 

Maus ti kr kup se bomo pol vsi slinl po teb pa fehtal za en krog :D hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fukiš dizajn je, upam da bodo za cestno rabo še mal spili detajle, pol pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!